OLDMONEY CRYPTO💸
前往频道在 Telegram
Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat
显示更多2 724
订阅者
-324 小时
-227 天
-15830 天
帖子存档
2 724
Легкі 60$ від ByBit 📈
Сьогодні ByBit запустив прикольну промку для всіх корисутвачів. Також, всі хто зареєстровані за партнерський посиланням, додатково получать жирний куш.
⚫️Для всіх користувачів:
⚫️Реєструємось в акції - тик
⚫️Робимо депозит в токені TRC на суму від 100$.
⚫️Перші 1000 получать по 10 USDT
⚫️Для тих, хто зареєстрований за партнерським посилання:
⚫️Реєструємось в акції - тик
⚫️Просто зробіть депозит 100$
⚫️Перші 1000 отримають по 50$ в токенах
Дивіться не плутайте, TRC токен мається на увазі MetaTrace а не TRON.
‼️Якщо якимось дивом в вас ще не має акаунта на біржі, реєструйте по моєму партнерському посиланню, там вам дадуть купу різних бонусів - https://partner.bybit.com/b/cryptoukrainian
— Всім профіту!
🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit
2 724
Гороскоп каже шо ти везунчик? Тоді залітай в раффл від Farcana x Tribe 🖼
Соланка стріляє, NFT ринок оживає, невже це такий бичий ринок? Він не він, но поки дають заробити, використовуємо шанс на максимум. Зараз ми можемо взяти участь в фрішному рафлі NFT від Farcana x Tribe. В цих чуваків вже є дві колекції, які зараз торгується з флором 1.6 ETH та 9 ETH.
⚫️Як взяти участь:
⚫️Переходимо на дану площадку
⚫️Підключаємо свій гаманець
⚫️Підключаємо соц.мережі
⚫️Виконуємо легкі два завдання з твіттером
Всього буде 777 переможців, а мінт буде 23 грудня.
— Ну скажіть, що вам мішає взяти участь? Тільки лінь. То ж давайте піднесіть свою сраку з дивану і заженіть хоча б один акаунт в рафл, можливо саме вам повезе, хто зна. Як не будете мати грошей на комісію, пишіть мені, якось там домовимось.
Дякую
🚫 Крипто Скам | Чат |#MintNFT
2 724
1EX вже на MEXC Global 📈
1ex Trading Board - це крута екосистема для професійних тредерів та ПРОП-компаній. В твіттері в них 30к підписників, серед яких є не мало крутих інфлів.
⚫️Сама екосистема поділяється на такі п'ять основних продуктів:
⚫️Аналітична платформа AI News
⚫️Торгові боти та продукт для алгоритмічного трейдингу ALGO Trading
⚫️Стратегія ризик-менеджменту
⚫️Трейдинг борд для класичних та криптовалютних трейдерів
⚫️Токен, а в майбутньому і власна криптобіржа 1ex Exchange
— Сьогодні відбувся лістинг токена даного проекту. Вийшло все не погано, но ціна заслуговує бути більшою. Екосистемою вже користується більше 10 000 людей, і ця цифра буде збільшуватись. Думаю і з цифрою користувачів, буде збільшуватись цифра ціни токена, тому можна спробувати по спекулювати на споті. Але пам'ятайте, завжди є ризики!
🚫 Крипто Скам | Чат |#лістинг
2 724
Шо там по DFC?🤓
Я вже писав раніше про проект — ТИК. Він виявився не черговим щітком на один день, а активно розвивається та росте. На днях вони анонсували запуск свого власного гаманця.
⚫️Які в нього будуть можливості:
⚫️ Доступні свапи, бріджи, лендінги і т.д.
⚫️ Не потрібен KYC і в розробників не буде доступу до ваших ключів, а значить буде більш безпечно
⚫️ Всередині гаманця буде дуже багато розіграшів на Ton, що люди дуже люблять
⚫️Більш детально можна почитати в них на каналі
👉Гаманець знаходиться прям в тг, спробувати гаманець — ТИК
— Проект швидко розвивається та планує грати в довгу, створення свого гаманця це серйозна така заявочка. Також в проекту є венчурний фонд, де вони відбирають і заносять в проекти на раній стадії. Тому качаємо гаманець та готуємось лутати призи з дропів всередині нього)
🚫 Крипто Скам | Чат |#ton
2 724
А де пости? Адмін лінива срака? ☺️
— Думаю, більшість з вас замітили що зараз менше постів на каналі. Справа в тому, що я собі набрав багато тасків до нового року і ось виконую. Я б вже давно виконав все, якби не моя лінива срака. Максимально борюсь з нею, але інколи вона сильніша за мене.
Зараз вже майже все зробив, лишилось зовсім трішки. Думаю до 24 грудня вже все зроблю, тоді і буду жостко штампувати пости. Готуйте пальчики воркати ))
До речі, хто що зараз робить? Що активно абузите? Я ось вчора тільки закінчив Binance заганяти в це промо - тик, воно ще сьогодні актуальне до 23:59, застрибуйте в останній вагон!
🚫 Крипто Скам | Чат |#чіназес
2 724
О це так гемчик! Лаунчпад проекту Moon App 🌝
Що ж це таке? Moon App - це такий проект, який надає доступ до ботів для копітрейдингу, різних прикалюх DeFi і так далі. Їхній додаток вже скачало понад 250 000 користувачів. Може така само скачати, глянути шо до чого App Store | Google Play.
Зараз в нас є можливість взяти участь в лаунчпаді доного проекта. Лаунч не простий, а перший на площадці Injective. Думаю, щоб себе класно площадка зарекомендувала, їм потрібно файно так іксанути. Хто не хто, а INJ в іксах шарить.
⚫️Як взяти участь:
⚫️Переходимо на цей сайт на підтверджуєм пошту
⚫️Підключаємо гаманець Injective (KEPLR)
⚫️Проходимо KYC
⚫️Беремо участь
— Ну ви самі бачите, як зараз все на ринку стріляє. Думаю таке скіпати не варто. Також проект анонсував AirDrop для ранніх користувачів, можете глянути - тут.
🚫 Крипто Скам | Чат |#Launchpad
2 724
Дропчик 🤤
Zkfair оголосили дропчик для всіх, хто спалював комісію в деяких L2 рішеннях в період з жовтня по грудень. Чим більше ви витратили комісії, тим більше токенів в вас є. Саме більше насипали за zkEVM. Тому хто робив квести, обов'язково чекайте. В мене 5000+ токенів.
Що це за такий проект? Zkfair - це L2 рішення яке ось ось вийде в майнет. В проекту 100% токенів виділено на ком'юніті. В твіттері 27 тисячок підписників, серед яких є сам Polygon.
👉 Чекнути скільки в вас токенів можна - ТУТ (як глянете, відключіть гаманець для страховки)
— На щось дуже жирне надіятись не варто, було вже багато подібних дропів і десь вони пропадали. Но можливо на якусь піцу тай дадуть, хто зна.
🚫 Крипто Скам | Чат |#дроп
2 724
Закуска до Mantle Journey! Лутаємо токени і MJ з Mantle Moonshot 👨💻
Про Mantle Journey я писав - тут, обов'язково берем участь. Зараз доступна ще одна кампанія в добавку до цієї, це Mantle Moonshot. Суть в чому, потрібно виконувати завдання на Galxe пов'язані з проектом. Зразу кажу, завдання не легкі, але й винагорода нормік.
🤔 Шо по винагородах? Зараз доступний вже 3 тиждень, і на цей раз проекти MINU та FusionX.
⚫️FusionX роздасть 5 000 000 rFSX токенів на 3000 людей, ну і плюс NFT та MJ.
⚫️MINU розадсть 4 306 900 MINU на 500 тіпочків, і само собою NFT та MJ.
Знаю, багато з вас зараз подумали шо дуже мало людей отримають. Ноооооо, на момент написання даного поста, взяли участь всього 2572 людини. А як ми знаємо, де менше людей, там і більше бабла.
⚫️Що робимо:
⚫️Спершу забираємо MJSBT - ТИК
⚫️Переходимо на Galxe MINU | FusionX
⚫️Виконуємо не легкі завдання
⚫️Забираємо винагороду
📅 Дедлайн: 28 грудня
— NFT та MJ дадуть протягом тижня після дедлайну, а самі токени роздадуть після завершення події, це десь середина січня. Робити це варто як мінімум тому, що якийсь з цих проекті може насипати дроп за активність в ньому. А так, то може вийти дуже файна капуста з Mantle Journey, а для нього треба MJ, ось тут і фармимо. Всім профіту і малого гвей!
🚫 Крипто Скам | Чат |#Mantle #Ретродропи
2 724
Ділимо пул 700 000 $MNT в промо від ByBit 📈
— Рішив для вас кидати тільки жирні промо від ByBit, адже цих дефолтних і так багато в всіх Тг каналах.
Зараз доступна жирна промка, яку чомусь мало шилили. Пул промо 700 000 $MNT, що по даному курсу 380к$. Завдання не дуже складні, справиться кожен чайник.
1️⃣Complete Mantle and Bybit Tasks to Earn:
⚫️ByBit завдання:
⚫️Реєструємось в події - ЛЯП
⚫️Робимо файний ретвіт посту - ТИК
⚫️Робимо оборот 100$ в MNT
⚫️Mantle завдання:
⚫️Переходимо на цей пост і беремо участь в Mantle Journey
⚫️Заходимо сюди і підключаємо свій гаманець де є MJSBT
⚫️Вписуємо свій UID нижче
2️⃣ Торговий турнір:
⚫️Переходим сюди і реєструємось - БЕЕЕМС
⚫️Набиваємо об'єм в MNT на споті
📅 Дедлайн: 31 грудня (ніч чудес)
— ОБОВ'ЯЗКОВО робимо хоча б з одного акаунта. Mantle Journey дуже годна тєма, може вийти дуже файна котлета в результаті. Також раджу приглянутись до турніру, потрібно всього 20к обороту і ви вже претендуєте на 200 MNT, а це 100$.
🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit #промо
2 724
ZIG заскамили з виплатами за промо, тому давайте дружно виносимо ZIG ⚠️
Давайте підтримаємо ретвіти що нижче, або робимо свої:
Робимо ретвіт цих двох постів Перший Другий, також під ЦИМ постом залишайте наступний текст:
ZIG team @zignaly that won the last ByVotes - SCAM ‼️ @Bybit_official We demand - to show the list of winners their medium promo or remove this scam from ByBit 🆘
🚫 Крипто Скам | Чат |#Scam2 724
#Всеза10хв
MEXC:
⚫️L2E - ТИК
⚫️10 переможців по 10 USDT бонусу
Дедлайн: 16 грудня, 23:59
⚫️MEXC Funny - ТИК
⚫️Буде 10 переможців по мерчу від MEXC
Дедлайн: 18 грудня, 23:59
ByBit:
⚫️Gleam від Марічки - ТИК
⚫️Буде 1000 рандомних переможців по 1000 Марічки (15$)
Дедлайн: за 5 годин!
BitMart:
⚫️Розіграш в колабі з $CRC - ТИК
⚫️Буде 3 000 переможців
Дедлайн: 29 грудня
⚫️Розіграш в колабі з Finschia - ТИК
⚫️Буде 5 000 переможців
Дедлайн: 28 грудня
⚫️Розіграш в колабі з $ENO - ТИК
⚫️Буде 300 переможців по 3.49 $ENO
Дедлайн: 21 грудня
— Бачу останнім часом ви взагалі не активні, а ну накидайте вогників під пост 🔥
🚫 Крипто Скам | Чат |#Всеза10хв
2 724
З цими каналами у тебе завжди будуть повні кишені грошей, бо адміни цих каналів знають як лутати гарну котлету🎅
Crypto Hetman - постить тільки те що робить сам, з цим каналом без профіту точно не залишишся
BlackCryptos - автор каналу веде публічно свій портфель і показує шлях до успіху в світі криптовалюти, розбавляючи контент особистим життям та жартами
Crypto Cristal — Лише за останній тиждень заробили 100$+. Адмін кожен день постить тільки найкращі темки, на яких реально можна заробити!
Crypto UA - на каналі вийшла темка з профітом 20$/акаунт, мерщій до нього і воркаєм, тільки тсс 🤫
💎CRYPTO_TEMKA - Підняв 500 $ за цей тиждень, кожен підписник лутає від 1000 $
2 724
Лутаємо 40$ з Zealy від LayerBank 👀
LayerBank - це такий поротокол, призначений служити центром ліквідності для всіх EVM. В проєкта є серйозні партнери, такі як: Linea, Scroll (пітухи кончені не дали мені епік нфт), Mantle.
Зараз в них проходить кампанія на Zealy, в якій топ 50 учасників спринт лідерборду, отримають по 40$, та 20 рандомних по 50$.
🔷Що робимо:
⚫️Переходимо в Zealy
⚫️Виконуємо легкі завдання
⚫️Попадаємо в топи
📅 Дедлайн: 10 січня
— Братва, зілі це п*здєц файно для лоу банків. Як не знаєте де набити балік з 0, то обов'язково залітайте сюди!
🚫 Крипто Скам | Чат |#Zealy
2 724
До 10$ від OKX для нових користувачів 📈
Хто не має ще акаунта на біржі, то це промо як раз для вас. Вкладень ніяких не потрібно, всього пройти KYC і Quiz (відповіді в коментарях).
🔷Шо робити:
⚫️Реєструємо акаунт обов'язково по цьому посиланню - ТИК
⚫️Проходимо верифікацію (кус)
⚫️Заходимо сюди - ТИК
⚫️Проходимо квіз
Перші 3000 отримають до 5 $TON (10$).
— Друзі, в кого нема акаунта то саме час зробити його вигідно. До речі, хто не знав, на біржі є депозит і вивід в мережі старкнету, зксунк і т.д. А також крута штука, що можна створювати багато адресів депозиту і виводу. Акаунт має бути в кожного криптана!
🚫 Крипто Скам | Чат |#OKX #промо
2 724
Легкі 50$ на Galxe від Trust Wallet & Polyhedra 🤓
Trust Wallet і всіма любима Polyhedra, запустили квестик на Galxe з пулом 50 000$! Всього буде 1 000 переможців по 50 USDT.
🔷Що до чого:
⚫️Переходимо на Galxe
⚫️Виконуємо легкі соціальні завдання
⚫️Робимо брідж в zkBridge (обов'язково на гаманці TWT)
📅 Дедлайн: 21 грудня
— Учасників доволі мало як для такої винагороди, зараз всього ~2000 людей. Думаю до дедлайну набереться біля 10 000, але і так шанс на п'ядесяточку буде нормас. Витрати біля доллара, брідж можна в любій мережі.
Дякую Маргаритці 💐
🚫 Крипто Скам | Чат |#Galxe #гем
2 724
Тобі не потрібні 300$?🤨
‼️Якщо все ж таки потрібні, то переходь за посиланням і дивись останній пост!
⬇️ДАВАЙ БІГОМ ПІДПИСУЙСЯ⬇️
https://t.me/crypti_ua
2 724
Лутаємо ~30$ за рeєстрацію на MEXC Global 😭
Знаю що більшість з вас вже в курсі, але може є хто не знає. За реєстрацію на біржі та верифікацію рівня - 1 можна отримати 15$ на ф'ючерси, з яких весь профіт ваш, а також 5 MX на спот, це вже 15$ на суші.
І взагалі, хто не має акаунта на MEXC то бігом робіть. Біржа дуже топова! Бачите як багато від них розіграшів різних я пощу в #всеза10хв. Ось недавно чувак з нашого чату виграв в двох і залутав 35$. І це всього якийсь ретвіт і заповнення форми, ну не гем?
🔷Що робимо:
⚫️Реєструємось по даному посиланню
⚫️Проходимо KYC 1
⚫️Робимо депозит більше 50$ і холдимо їх до понеділка
⚫️Робимо оборот 15 000$ на ф'ючах (відкрити три рази позицію на 25$ з 100х плечем і закрити)
🔷Важливо:
⚫️Робіть краще депозит 60-70$, це зменшить шанс на РК.
⚫️Так само робіть оборот більше 15 000.
⚫️Робіть вигляд реального користувача протягом тижня.
Винагорода має прийти протягом наступного тижня. Шанс на те шо вам дадуть РК дуже великий, тому сильно не надійтесь, бриють страшно.
— В любому випадку біржа гем, кожен криптан має мати там акаунт. Комісія на споті 0, на ф'ючах майже немає. А ще великий плюс, що тут багато пар на ф'ючерсні торгівлі. Ось вам прикольний смарт мув від вуйка Владіка: Шукаєте мало ліквідні хороші проекти, слідкуєте за ними. Як тільки бачити якусь велику колабу з кимось, або дуже хорошу новину, встаєте в лонг і забираєте серйозний кеш. Це так працює тільки з мало ліквідними токенами, де малі баланси сильно рухають графік. Користуйтесь, але і враховуйте всі ризики.
🚫 Крипто Скам | Чат |#MEXC #MEXCUkraine
2 724
Мій знайомий відкрив свій канал, але вхід обмежений!🤯
💰В ньому він публікує найактуальніші та найприбутковіші теми:
🟢+230$ — з абузу PlayBux
🟢+550$ — з промок Bybit
🟢+960$ — ????? (щось новеньке)
🍒Тому швидше підписуйтесь на канал, оскільки вхід обмежений, а на каналі поститься справжній гем на якому можна заробити!
🔴ПІДПИСАТИСЯ🔴
2 724
IDO на ByBit 📈
Сьогодні байбіт офційно випустив деталі нового IDO проекту Vapor Wallet. Проект доволі цікавий, лістинг мав би бути жирний, до того ще й крутий ринок.
🔷Як взяти участь?
⚫️Реєструємось | Логінимось на ByBit
⚫️Створюємо ByBit Wallet
⚫️Підписуємось на сейл - ТИК
⚫️Закидаємо в мережу ВЕР20 250 USDT та 0.1 BNB
⚫️Холдимо в період снепшотів
⚫️Переможців: 250
⚫️TGE: 100%
⚫️Виграш: Викупна аллокація токенів на 200$
⚫️Період снепшотів: 12:00, 17 грудня - 20 грудня.
⚫️Період викупу: 12:00, 20 грудня - 12:00, 21 грудня.
🔗 Деталі
— Думаю після лістингу $INSP, де на ізі фіксанули х2 від тіла, буде сильний ажіотаж. Тим більше, тут розлок зразу 100%, по суті це халява. Обов'язково беріть участь, якщо маєте вільний стейбл. В мене нажаль немає вільного, тому я скіп.
P.s Вже за три дні закінчується промо з SHRAP, доробляйте аки!
🚫 Крипто Скам | Чат |#IDO #ByBit
2 724
Забираємо 40$ в новому крутому Zealy від Leadle 🥸
Буквально два дня назад, проект Leadle запустив Zealy з пулом 2500$ в їхніх токенх. Топ 50 в лідерборді спринта розділять 2000$, та 15 рандомних щасливчиків розділять 500$. Так як винагорода в їхньому токенів, а токен ніде не торгується, можуть бути хороші ікси і вийди файна котлета.
🔷Що робимо:
⚫️Переходимо на Zealy
⚫️Виконуємо всі доступні завдання
⚫️Забираємось в топ лідерборду спрінт
📅 Дедлайн: 25 грудня. Продовж цього часу будуть виходити нові завдання, моніторимо і робимо найпершими.
— Зілька ще не дуже зашилена, конкуренція не велика. В фіналі капуста може вийти файна, лістинг повинен пройти класно, так як ринок зараз буліш.
Дякую Файному Криптану
🚫 Крипто Скам | Чат |#Zealy
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
