fa
Feedback
OLDMONEY CRYPTO💸

OLDMONEY CRYPTO💸

رفتن به کانال در Telegram

Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat

نمایش بیشتر
2 724
مشترکین
-324 ساعت
-227 روز
-15830 روز
آرشیو پست ها
Masa зробили снепшот 📸 Хто не пам'ятає шо це, ось пост - ТИК. — О це вже час пішов, кожний другий проект оголошує якийсь дро
Masa зробили снепшот 📸 Хто не пам'ятає шо це, ось пост - ТИК. — О це вже час пішов, кожний другий проект оголошує якийсь дроп. Masa написали що снепшот був зроблений рівно на новий рік по UTC. Також натякають шо дроп отримають ті, хто мінтив SBT про які я вам писав, в мене пару штучок є. Ще оголосили, що скорим часом запустять айдроп квести. Якщо не буде сильного шилу, може вийти щось цікаве. Що думаєте? Буде норм дропчик? Ой як погодує - 👍 Дадуть хуй в дупу - 👎 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи

Кажуть шо Fair Swap скам! Відключіть свої гаманці, ну і якщо там є велика якась сума то виведіть на на інший гаманець. Такий ось світ крипти...

+30$ від BingX 💸 Бляха муха, о це таке я люблю. Думаю більшість з вас вже в курсі, але може хтось ще не знає. BingX запустил
+30$ від BingX 💸 Бляха муха, о це таке я люблю. Думаю більшість з вас вже в курсі, але може хтось ще не знає. BingX запустили круте промо, де 2000 учасників отримають до 30$. Місця можна відслідковувати на сторінці події, розбирають їх шось дужееее повільно. ⚫️Що робимо: ⚫️Реєструємось на BingX по партнерці (кус не треба) ⚫️Реєструємось в події ⚫️Робимо депозит 100$ - 5$ ⚫️Робимо оборот 2000$ - 5$ ⚫️Робимо оборот 20 000$ - 20$ 📅 Дедлайн: 8 січня — Якщо хочете зекономити, набивайте об'єм лімітними ордерами, так на половину менша комісія. Також тримайте 1хв позицію що б вас зарахувало. Ще хочу дати вам пораду, думаю трейдери знають це, але більшість з вас не трейдери і поняття зеленого не мають про то всьо. Торгуйте завждив в тренді! Так як позиція на 1-2хв, відкривайте тейм фрейм 5хв по бтс і торгуйте в ногу з свічками, тобто якщо свічка червона і ви бачите шо вона і далі падає, вона і буде далі падати, тому заходьте тоді в шорт. І старайтесь ставити СЛ на які 10-15% (або за лоу), бо бачу що вже багато кого ліквідує. 🚫 Крипто Скам | Чат |#BingX #промо

👍 @GTProtocol 📈 Лістинг токена $GTAI в першому кварталі 2024 (Топові CEX - підтверджені) ❗️ Щоб відсвяткувати майбутній ліс
👍 @GTProtocol 📈 Лістинг токена $GTAI в першому кварталі 2024 (Топові CEX - підтверджені) ❗️ Щоб відсвяткувати майбутній лістинг, GT Protocol представляє роздачу токенів на суму 5000 доларів! Не проґавте свій шанс! Брати участь можна тут: @GTProtocolCISBot 👉 Огляд GT Protocol AI: У співпраці з провідними біржами, такими як Binance, GT Protocol створює новий рівень криптовалютних інвестицій із використанням штучного інтелекту для Web3 з метою залучити 100 мільйонів користувачів . Додаток GT Web3, керований штучним інтелектом, який вже використовують понад 60 000 користувачів і який приносить дохід у розмірі 900 тисяч доларів США до запуску токена, пропонує користувачам доступ до перевірених інвестиційних стратегій CeFi, DeFi та NFT через інтерфейс на базі штучного інтелекту. 🔷Візьміть участь у розіграші токенів $GTAI вартістю $5000 ! ⚫️Щоб почати перейдіть в телеграм-бот @GTProtocolCISBot ⚫️Розгадайте капчу ⚫️Введіть адресу свого гаманця BSC-20 і дотримуйтесь інструкцій. ⚫️Запрошуйте друзів, щоб збільшити свої шанси на перемогу! Офіційні ресурси: 🌐 Website💸 GT APP 👍 Twitter👍 Announcements 👍 Youtube💼 Linkedin👍 Discord 👍 Instagram👍 TikTok📰 Medium 📔 Whitepaper👍 CoinMarketCap

Новий і останній Mantle Moonshot 🫡 Все, кампанія Mantle доходе вже до свого завершення, і вже скоро багато школярів стануть
Новий і останній Mantle Moonshot 🫡 Все, кампанія Mantle доходе вже до свого завершення, і вже скоро багато школярів стануть багатішими від своїх батьків. Що б ви розуміли, в минулому муншоті було всього 3417 учасників, це дуже мало. Коротше, таке вже не скіпаємо, фармимо MJ та й до того отримуємо токени проекту, чим не гем? 👉 iZUMi Finance - ТИК 🔴Пул 3 800 000 $IZI + 1 500 атрибуту 👉 Minterest - ТИК 🔴Пул 66 000 $MINTY + 2 500 атрибуту Дедлайн: 18 січня — Я лінива срака минулі муншоти скіпунв, цей точно виконаю. Також зараз абужу рефку Mantle Journey і фармлю MJ, чуйка підказує шо там піздєц мало людей які мають норм кількість миль. Дякую Yevhen Канал | Чат | Twitter

Так буде файна каса чи нє? 🤔 Нагадую, що вже 15 січня закінчується Mantle journey. До того часу можете ще трошки підфармити
Так буде файна каса чи нє? 🤔 Нагадую, що вже 15 січня закінчується Mantle journey. До того часу можете ще трошки підфармити MJ. Gwei маленький, транзакцію будуть дешеві. Також можна проабузити свою рефку, за кожного вам дадуть 200 MJ, максимум 2000/акк. Витрати на абуз там не великі, адже депозит з байбіт без комісії. Рекомендую брати різні байбіти для акаунтів, хто знає чи брити будуть. 🔗 Детальний пост - ТИК (зразу вам дають пару соток миль за конект твіттера і пошти) — Думаю, кейс хорший має вийти, людей там дуже мало відносно пула. Взяти до прикладу ментл муншот, там було 3к людей максимум. Пул на даний момент 15лимонів $, винагорода на акаунт має бути дуже солодкою. Раджу залетіти, а то потім будете ловити фомо! Не відкладайте на потім те, шо можна зробити зараз! 🚫 Крипто Скам | Чат |#чіназес #Ретродропи

Отримуємо дроп від Element ✔️ Колись давно я вам вже писав про проект в цьому пості. Кому цікаво, можете почитати. Зараз ми м
Отримуємо дроп від Element ✔️ Колись давно я вам вже писав про проект в цьому пості. Кому цікаво, можете почитати. Зараз ми можемо претендувати на дроп токенів $ELE від них. Все що нам потрібно, це купити 10 різних NFT однієї колекції. ⚫️Що робити: ⚫️Переходимо на Element ⚫️Підключаємо гаманець ⚫️Переключаємо мережу на Mantle ⚫️Закидаємо MNT на гаманець для покупки NFT (потрібно буде 15 MNT) ⚫️Переходимо на колекцію Mantle Cowboy ⚫️Купляємо 10 різних NFT, тобто фулл колекцію 🔗 Деталі по дропу - ТИК 📅 Дедлайн: 15 січня — Проект топовий, один з найкращих NFT маркетплейсів які зараз є. Інвестицій мають 11.5лямів, і не раз казали шо буде хороший дроп. За роботу! 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи

Знову дропчик від ZkFair 🔥 Зараз ми можемо переглянути чи підпадаємо під дроп від FairSwap. Якщо ви підпадали під ZkFair і в
Знову дропчик від ZkFair 🔥 Зараз ми можемо переглянути чи підпадаємо під дроп від FairSwap. Якщо ви підпадали під ZkFair і вже заклеймили його, ви скорше всього і тут підпадаєте. 🔷 Глянути можна тут - https://fairswap.app/airdrop — З минулого дропу токени я ще не продав, і поки задоволений цим. Вчора вони оцінювались в 50$, а вже сьогодні в 80$, файна така піца на халяву. Буду ще чекати, можливо скоро будуть лістинги на інших біржах і токен дасть ще ріст. Ви продали вже свої токени? Що в вас по профіту? 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи

Халява від Grass 👀 Grass - це таке розширення в ваш браузер, яке збриє дані про ваш використаний трафік, і за це дає вам поі
Халява від Grass 👀 Grass - це таке розширення в ваш браузер, яке збриє дані про ваш використаний трафік, і за це дає вам поінти, які скорше всього будуть конвертовані в їхній токен. Получили пару лямів інвестицій від топ фондів серед яких є сам Polychain capital. Ходять такі чутки, що проект готується роздати 100+ лямів. Брехня це чи ні, я хз, але на всяк випадок треба зробити. Зараз ми можемо фармити їхні поінти просто за включений браузер. ⚫️Що робимо: ⚫️Переходимо на сайт Grass ⚫️Реєструємось на площадці ⚫️Скачуємо розширення ⚫️Конектимось Все, фарм пішов. Тепер головне тримайте включений браузер на своєму пк, і за цей час вам будуть майнитись поінти. Сайт може трошки лагати, я почекав пару годинок і все було окей. — Як більшість з вас могли замітити, останнім часом якісь гавняні фармілки роздають хорошу касу. Щоб не було потім фомо, робимо подібні двіжі хоча б на один акаунт. Надіюсь і в цьому році палка вистрілить. 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи

Клеймим дроп від ZkFair 💰 Хто не в курсі про дроп, писав в цьому пості - ТИК. Якщо коротко, всім хто юзав мережу ZkEVM насип
Клеймим дроп від ZkFair 💰 Хто не в курсі про дроп, писав в цьому пості - ТИК. Якщо коротко, всім хто юзав мережу ZkEVM насипали токенів $ZKF. Я робив тільки по фулу квести, тому мені насипали не багато. ⚫️Як клеймим: ⚫️Переходимо на брідж - ТИК ⚫️Перекидаємо USDC для газу в ZkFair ⚫️Переходимо сюди і клеймимо токени ⚫️Далі додаємо токен в ММ по цьому контракту - 0x1cD3E2A23C45A690a18Ed93FD1412543f464158F ⚫️Перекидаємо ZKF на BingX і продаємо 🔗 Реєстрація на BingX - ТИК (КУС не потрібно) — Чув що багато в кого порізали дропчик, взагалі хз чому. В мене все з кайфом, вийшло заробити 48$. Не поганий такий старт на початку нового року. Ви як там? Всі живі? 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродроп

З Новим Роком 😘

З прийдешнім вас новим роком 🥳 Ну що, цей рік був для когось крутим в фінансовому плані, а для когось був сповненим фомо. Ос
З прийдешнім вас новим роком 🥳 Ну що, цей рік був для когось крутим в фінансовому плані, а для когось був сповненим фомо. Ось наприклад моє найбільше фомо, це з дропом від Аркхам, я так давно його планував робити, відложував на потім аж три рази, і в результаті лутанув всього 150$. Були й круті моменти, пам'ятаєте як ми лутали в жовтні 40% від депозиту через баг на TapBit, шкода що швидко пофіксили, хто встиг той встиг. Були й жирні промки на ByBit по типу ACS чи SHRAP, а також жирний ByStarter з MNT. Взагалі, думаю варто визнати, що цього року найбільше всіх годував ByBit. Яка б там бритва не була, хто робив на багато акаунтів і поєднував з іншими промо, завжди бу в профіті. Також часто і дуже файно нас годував MNT, як під якусь подію брали в лонг, а після дедлайну в шорт. Впевнений, 2024 рік буде на багато крутішим! Хочу вам побажати на 2024 в першу чергу мирного неба і щоб подохла вся русня! На даний момент це проблема номер 1, тому не забувайте донатити і допомагати нашим воїнам винищувати цю країну 404. Далі бажаю вам як криптанам, крутих лайфченджів та багато іксів. Вірю що цей рік в плані крипти буде дуже жирним і цікавим. Головне щось робити, та й рано чи пізно попадете на якийсь лютий лайфчендж. — Ще бажаю вам круто сьогодні зустріти той бичий 2024 рік! Класно відпочиньте, а потім вривайтесь з двох ніг в ту крипту і лутайте серйозні кейси. З прийдешнім вас ❤️ 🚫 Крипто Скам | Чат |#чіназес

#Всеза10хв ⏰ ⚫️MEXC x LEGO розіграш - ТИК ⚫️Буде 70 переможців, які розділять пул 550$. Дедлайн: 31 грудня ⚫️MEXC x LEGO Крип
#Всеза10хв ⏰ ⚫️MEXC x LEGO розіграш - ТИК ⚫️Буде 70 переможців, які розділять пул 550$. Дедлайн: 31 грудня ⚫️MEXC x LEGO Криптовікторина - ТИК (дайте відповідь в коментарі) ⚫️Буде 70 переможців, які розділять пул 550$. Дедлайн: 3 січня ⚫️MEXC L2E - ТИК ⚫️Буде 10 переможців по 10USDT на ф'ючі. Дедлайн: 30 грудня, 23:59. ⚫️BitMart x ACST розіграш - ТИК ⚫️Буде 500 переможців, які поділять 2500 токенів. Дедлайн: 31 грудня ⚫️BitMart x ACM розіграш - ТИК ⚫️Буде 2500 переможців, які розділять 30 000 $ACM. Дедлайн: 11 січня — Також перегляньте всі біржі де брали участь, там прийшло багато винагород. Мені ось недавно на мекс накинули 20$ в якомусь токені. Нехай щастить 🍀 🚫 Крипто Скам | Чат |#Всеза10хв

1000$ за пару кліків? 💸 Так, хтось зможе отримати 1000$ за пару кліків. Зараз на Galxe проходе крутий івент, де за виконання
1000$ за пару кліків? 💸 Так, хтось зможе отримати 1000$ за пару кліків. Зараз на Galxe проходе крутий івент, де за виконання дуже простих завдань, можна виграти 100$, 1000$ або Теслу. На даний момент 1700 учасників, але і дедлайн 26 січня, до того часу може набратись багато людей. Тим не менш, шанси є в кожного, тому точно не скіпаємо. ⚫️Що робимо: ⚫️Переходимо на Galxe ⚫️Підключаємо гаманець ⚫️Переходимо на дану сторінку ⚫️Виконуємо завдання в трьох івентах Винагороди: ⚫️700 рандомних отримають по 100$ ⚫️100 рандомних отримають по 1000$ ⚫️1 рандомний щасливчик отримає 32к$ щоб купити собі Теслу Ауюху 📅 Дедлайн: 26 січня — Завдання дуже прості, в деяких тіпів вони вже і так виконанні. Обов'язково беремо участь, займе 5хв вашого часу. Файної вам п'ятниці 🍻 🚫 Крипто Скам | Чат |#Galxe

Шо там по тому Шарпу? 🤔 До кінця не вірив в хорошу проходку, і думав шо на моїх 34 акаунта дадуть хіба шо дулю з маком. Но н
Шо там по тому Шарпу? 🤔 До кінця не вірив в хорошу проходку, і думав шо на моїх 34 акаунта дадуть хіба шо дулю з маком. Но не все так погано, в результаті дали 5/34, і за один акаунт реф. винагороду 200 SHRAP. В результаті витрати були 40$, а винагорода вийшла 800$, чистими 760$. Акаунти я вже і так мав, так як і проксі, тому це не рахую. Замітив, що останнім часом файно показують себе дуже старі акаунти, яким більше ніж пів року. Ті, які були до цього сильного хайпу байбіта. Там в мене основна прохідність, а нові акаунти дуже погано себе показали. Тепер будемо знати, що для таких двіжів краще брати акаунти старі на ОТС, до того вони ще й дешеві. — В вас що там по проходці? Вже ланоса купляєте? 🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit #Shrap

Вже потрошки приходять винагороди з SHRAP, біжіть дивіться 👍 🚫 Крипто Скам | Чат | #винагороди
Вже потрошки приходять винагороди з SHRAP, біжіть дивіться 👍 🚫 Крипто Скам | Чат | #винагороди

Антифомо активність від Reiki 👍 Reiki — це це революційна платформа на основі штучного інтелекту, яка прагне використовувати
Антифомо активність від Reiki 👍 Reiki — це це революційна платформа на основі штучного інтелекту, яка прагне використовувати величезну потужність даних для стимулювання інновацій і прогресу. Проект має хороші інвестиції, а головне в нього інвестував Binance. Нічого не зрозуміли? Я так само, але це байдуже, нам головне винести з нього бабки. Пам'ятаєте колись в дитинстві нашу валюту? Як нарвали собі листочків і хотіли купити морозива. Так ось, зараз це може стати реально. Тільки вже листочки не реальні, а віртуальні. На платформі Reiki зараз можна фармити золоті листочки за виконання різних завдань, по типу: клеймити кожні 24год; проходити quiz; конект соц.мереж. ⚫️Що робимо: ⚫️Переходимо на Reiki ⚫️Підключаємо гаманець ⚫️Клеймимо свій паспорт (13 центів в BNB) ⚫️Підключаємо соц.мережі ⚫️Проходимо QUIZ (відповіді відобаражаються) ⚫️Забираємо що дня листочки В майбутньому вся купа вашого листя конвертується в їхній токен, який скорше всього буде на байненс. — Ясне діло що все з інвестиціями від Binance не буде так стріляти і роздавати по штуці зелені, але шанс в такого на багато більший ніж у інших. Особисто я сильно задротити не буду дану площадку, 2-3 акаунта по фулу зроблю і все. 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи

Гів на 400к$ від Moon App 🌝 Більш детально писав про проект тут - ТИК. Хочу нагадати, що кожен з вас може взяти участь в лаунчпаді і заробити файну котлетку. Ікси мають бути дуже хороші, адже це перше IDO на Injective, вони мусять себе якось зарекомендувати. А ще, зараз в Moon App проходить крутий розіграш з пулом на 400 000$. Сума серйозна, тому не скіпайте. ⚫️Як взяти участь: ⚫️Качаємо додаток App Store | Google Play ⚫️Регаємо акаунт ⚫️Вказуємо цей реф. код та отримуємо 25$ бонусу: mugivara ⚫️Імпортуємо або створюємо гаманець в мережі Injective ⚫️Виконуємо завдання ⚫️Лутаємо бали До прикладу, за депозит кожних 2$, дають 10 поінтів. Зароблені бали будуть конвертовані в токени, які в майбутньому можна буде продати на біржі. 📅 Дедлайн: TBA — Дуже раджу приглянутись до гіву, крута можливість скосити капусти собі в кишеню. Пул великий, а учасників буде мало. Також можете взяти участь в IDO, особисто я взяв участь. Думаю тут 2х від тіла мало б бути, ринок дуже крутий. 🚫 Крипто Скам | Чат |#IDO

Лутаємо 20$/акк в новому промо від TapBit ❤️ Давненько в нас не було промок від даної біржі, раніше класно годувала. Сьогодні
Лутаємо 20$/акк в новому промо від TapBit ❤️ Давненько в нас не було промок від даної біржі, раніше класно годувала. Сьогодні ось стратануло нове промо, в знак лістингу NFP. Перші 100 людей, які виконали умови, отримають по 20$ в токенах на спот. Так, багато хто може подумати що 100 людей вже зробило, але це не так. Біржа не популярна, мало хто робить. Но виплачують все класно, не раз доводив, тому воркаєм. ⚫️Що потрібно зробити: ⚫️Логінимось | Реєструємось на біржі - ТИК (КУС не потрібно) ⚫️Робимо депозит 200$ ⚫️Робимо оборот 2000$+ в їхньому токені Лайфхак від вуйка Владіка: Беремо два акаунти, купляємо токени один одного в стакані, так буде витрата суто на комісії. 📅 Дедлайн: 3 січня (винагороду дадуть протягом тижня після дедлайну) — Все, я доробив всі такси до нового року, навіть сьогодні мав легенький криптаньский корпоратив в каляній. Тепер будете мати багато крутих промок, тому включайте сповіщення і лутайте зі мною. Також не забувайте кидати якісь вогники 🔥 під пости, щоб було жарко жарко. 🚫 Крипто Скам | Чат |#TapBit #промо

Христо народився! 🎅 Сьогодні в Україні святкують Різдво, з чим вас і всіх вітаю! Бажаю класно вам провести цей день в колі найрідніших людей, і трошки розслабитись від всього. Також не забувайте завдяки кому ми зараз можем святкувати, допомагайте донатами на ЗСУ, а якщо нема грошей, то трусіть ялинку в Монобанку. Рівно місяць тому, я оголошував в дному пості конкурс на найактивнішого в чаті. Так ось настав час оголосити переможців. Переможці: @Ghostic_13 @ceo_yaros @vladikmove @rosttoss Найближчим часом я з вами зв'яжусь і розкину ревардик. — На цьому все. Скоро повернусь з новими крутими активностями, а зараз доробляю роботу і йду трошки відпочину. Всіх з Різдвом! 🚫 Крипто Скам | Чат |#чіназес