Степова Русалка📚
رفتن به کانال در Telegram
Мій Твітер з Аліекспреса з мемчиками і думками🙌 ТІкток: www.tiktok.com/@stepova_rusalka Прямий контакт: @Four_fluffy_paws Вішліст: https://rewish.io/iWQBAA
نمایش بیشتر211
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
اطلاعاتی وجود ندارد7 روز
+130 روز
آرشیو پست ها
Repost from L та її вигадані світи
Нарешті, нарешті! Перший трейлер «Клари і Сонця» від Тайки Вайтіті – і думаю, що от тут я точно піду в кінотеатр!
https://youtu.be/wixzainceAE?si=jmRBB2inLwQmlkdY
Штрулі в чорних балаклавах «за традиційні сімейні цінності» виглядають так привітно, мило і по-домашньому, що згадався оцей звук
Спочатку я така «завтра субота, нарешті зможу зробити порядок, важливі справи і погуляти!»
А потім матка вирішує здійснити ревендж, бо ми знову не дали потомство
І ось вже лежу, прибираю книжечки в бібліотеці (бо на активну гру не вистачає ресурсу) і намагаюся не двинути коні
А тепер гра мене відверто тролить))
Спочатку я така «завтра субота, нарешті зможу зробити порядок, важливі справи і погуляти!»
А потім матка вирішує здійснити ревендж, бо ми знову не дали потомство
І ось вже лежу, прибираю книжечки в бібліотеці (бо на активну гру не вистачає ресурсу) і намагаюся не двинути коні
А тепер гра мене відверто тролить))
Походу чувак, який мав полагодить поштомат, ставиться до своєї роботи так само, як і я сьогодні ввечері
І це карма
З усією повагою, я канєшно люблю балакати, але не настільки
Я стільки з подружками не спілкуюся, скільки з їхніми операторами за останніх два тижні, бо спочатку поштомат тримає в заручниках мою посилку, а потім, коли штруль сказав, що «все починив», вона знову (і все ще) в заручниках (тиждень назад було те саме, але після «спасіння» з поштомату заручницю відправили у відділення за вісьмома горами. Ну, щиро кажучи, не так прям далеко, але я ж не планірувала туди пиздувать😅 І ще й без накладної, чисто мені її мали видать на доброму слові, баришня на видачі на мене гавкнула, як на злочинницю)
Знаєте, що найіронічніше? Ці всі пригоди відбуваються з книгою «Підземелля і драма». Хочеться перепитати у видавництва, може це якийсь спеціальний квест бюрократичного пекла, щоб я прочувствовала всю ігрову атмосферу 🤌😅
(Мені просто треба відсканувати купу документів по роботі і я це дуже прокрастиную, тому подивитися на свій давньогрецький бюст треба було терміново)
А рамках промо Ноланівської «Одіссеї» зробили сайт, на якому можна згенерувати свій давньогрецький бюст. Я людина слабка і цікава (обвіослі), зазвичай від таких двіжух стримуюся, але тут мені конче треба було глянути, шо вийде
Прикольно вийшло))
Дуже жорстокий тренд, канєшно. Як можна обрати тільки шість книг, якщо в мене особистостей навіть більше?😅
Але я старалась, хоча отримую бомбастік сайд-ай від інших улюблених
+1
Друзі, як буде вільна хвилька, підпишіть, будь ласка, петицію щодо законопроєкту «Про запобігання та протидію домашньому насильству» - встановлення відповідальності за злочинне переслідування (сталкінг).
Контекст: петиція стала як ніколи необхідною через те, що набула розголосу особистість конкретного сталкера, який в тому числі кошмарить мою сестру - в Києві протягом років десяти певний пан Віктор підходить в громадських місцях знайомитися до жінок різного віку і потім роками пише/телефонує/переслідує в різноманітних локаціях. Судячи по ситуації, в нього вкрай багато вільного часу і сотні, якщо не тисячі, постраждалих. На даний момент в законодавстві немає конкретних інструментів дії проти таких ситуацій, але є надія, що розголос і небайдужість допоможе хоча б якось це змінити. Буду дуже вдячна🙏
П.С. Заяви в поліцію дівчата подавали неодноразово, сам штруль рубає окуня, що він святий і нічим таким не займається, а погані жінки зараз на нього нещасного колективно намагаються здійснити наклеп.
І це тільки книжкова сторона, бо ще треба якимось чином працювати дорослу роботу, грати в ігри (тут в мене є моя, є кооп, а є коігрінг-козирінг🙂), аніме, серіали, diy-проєкт подарунку на День народження
Раніше я читала лише одну книгу за раз, пірнала в історію емоційно, цілком мені було в кайф, починаєш-закінчуєш, супер. Потім почала читати спільночитом з подругою, тут було дві книги (моя і спільна), все теж було ок.
Потім я єбанулась, очевидно, тепер в мене весь набір: книга по бажанню,книга на обговорення на книжковий клуб, аудіокнига, аудіокнига-спільночит з чоловіком,нонфікшн в електронці і фанфік англійською. І все дуже цікаве і хочеться одночасно,але має різну мету
Якого хуя, Юля, якого хуя
За вікном хуяре шо пиздує, будинок ходить ходуном, я вже подумки згадую молитву - пані котиця навіть вухом не веде
Випала пляшка з рук, яку впіймали в повітрі - всьо,кінець світу, в дитини інфаркт, вскочила, втекла в кімнату, лише через пʼятнадцять хвилин вернулася в ванну і дивиться ображено :/
Спочатку вона така «та в мене ітак багато книг, не буду читати ще й цю серію, о-прикольно-серіал, піде», а потім ШО БУДЕ В ТРЕТЬОМУ СЕЗОНІ Я ХОЧУ ЗНАТИ і тепер треба читати книжки
Ця жінка сама собі придумує пригоди
Передивлялася підлітковий детективний серіальчик чисто на фончику, щоб під кінець нового другого сезону не спати до восьмої ранку від цікавості, заливаючись сльозами від фіналу🙌
Repost from Перехресні стежки
💔🙏 Громадо, є моменти для підтримки, і зараз саме такий.
Загибель захисника України — завжди трагедія. Сьогодні дуже прошу вас підтримати родину Тараса Логіна — це моя знайома Іра і першокласник Максим. Дуже прошу.
Банка тут👉 https://send.monobank.ua/jar/tVSRE3Gsr
За достовірність відповідаю особисто. Дякую всім. Слава Герою!
+4
Почали на днях дивитися «Пекельний рай» (вже на другому сезоні), і це моя нова обсесія.
Яскравий, кольоровий світ, при цьому сповнений жорстокості, таємниць і силі в слабкості. Дууууже!!
Не знаю, як буду жить до третього сезону, тайтл в саме серденько
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
