fa
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

رفتن به کانال در Telegram
2 435
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
-37 روز
+430 روز
آرشیو پست ها
Дякую♥️
Дякую♥️

Не маю уявлення, чому автор вирішив зобразити мене в такій одежі...

Repost from N/a
💀
💀

Тут відосик з мого нового каналу🌚 Якраз осінньо-вайбовий + містичний детективчик) https://youtu.be/FTjAVEm1_CY

Капець, мені якось навіть не віриться, що цей день настав🦧

5 хвилин

Все, деанончик на рендері🧖🏻‍♂️ Завтра зранку вже буде на каналі🥰

Тим не менш, вдячний автору який зробив цю нарізку) мені приємно❤️‍🩹

Капець... мусимо закінчувати цей день на такому сумному відеосямбику... https://youtube.com/shorts/FGe0a6zGQVo?si=6_ZpPzvlwKOhfaMf

Ну чисто філлери🤭🤭 Але я люблю таке))

Repost from N/a
Не чекали? А я тут) Новенька частина 4, насолоджуйтесь (а я відкисати) (Дайте знати, чи вам подобається і діліться своїми дум
+8
Не чекали? А я тут) Новенька частина 4, насолоджуйтесь (а я відкисати) (Дайте знати, чи вам подобається і діліться своїми думками, мені цікаво знати☺)

А ще вийшло продовження коміксу "Призма Життя"😎🥵 Я давно прочитав, але забув кинути сюди🫢 Зараз виправлюсь🥸

Ні, ну я реально зараз дуже щасливий☺️ Це ж ціла анімація про мене🥵

Хтось там колись питав, коли реп-відео від мене... Так ось! 🤩 Завдяки титанічній праці неймовірної Анастасії, цей шедевр побачив світ... Інстаграм авторки цього masterpiece-а: https://instagram.com/selly.wb?utm_source=qr&igshid=NGExMmI2YTkyZg%3D%3D Зайдіть, підпишіться і напишіть щось приємне в коменти🫵

Все... Це я тепер
Все... Це я тепер

Напишу вам, бо в мене бомбить: Мене бісить, наскільки часто, коли я кажу, що не так з Україною, що погано в державі, що не працює і т.д., то мені відповідають "А чому ти тоді не виїхав до війни?🫤". Або "ну тікай лісами тоді закордон". Ви не уявляєте, як я часто це чую в свою адресу, коли в розмові згадую про якісь очевидні проблеми в країні. Я розумію, що це, ніби, останній аргумент таких людей, але все одно горить від цього... Фух... Наче легше стало)

Дякую🤧 капець+ до наснаги)) Дуже ціную вашу підтримку❤️‍🩹 Можливо скоро назбираю на хорошу камеру для контентика🙈
Дякую🤧 капець+ до наснаги)) Дуже ціную вашу підтримку❤️‍🩹 Можливо скоро назбираю на хорошу камеру для контентика🙈

Жесть❤️ дякую, карденальчику🥰 Старфілд має бути кайфовий) Це ж bethesda вперше за 25 років викотить новий всесвіт. Вони не м
Жесть❤️ дякую, карденальчику🥰 Старфілд має бути кайфовий) Це ж bethesda вперше за 25 років викотить новий всесвіт. Вони не мають права налажати 😈