Артур Selfdotcom
الذهاب إلى القناة على Telegram
2 435
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-37 أيام
+430 أيام
أرشيف المشاركات
2 435
Тут відосик з мого нового каналу🌚
Якраз осінньо-вайбовий + містичний детективчик)
https://youtu.be/FTjAVEm1_CY
2 435
Капець... мусимо закінчувати цей день на такому сумному відеосямбику... https://youtube.com/shorts/FGe0a6zGQVo?si=6_ZpPzvlwKOhfaMf
2 435
Repost from N/a
Не чекали? А я тут)
Новенька частина 4, насолоджуйтесь (а я відкисати)
(Дайте знати, чи вам подобається і діліться своїми думками, мені цікаво знати☺)
2 435
А ще вийшло продовження коміксу "Призма Життя"😎🥵
Я давно прочитав, але забув кинути сюди🫢
Зараз виправлюсь🥸
2 435
Хтось там колись питав, коли реп-відео від мене... Так ось! 🤩
Завдяки титанічній праці неймовірної Анастасії, цей шедевр побачив світ...
Інстаграм авторки цього masterpiece-а: https://instagram.com/selly.wb?utm_source=qr&igshid=NGExMmI2YTkyZg%3D%3D
Зайдіть, підпишіться і напишіть щось приємне в коменти🫵
2 435
Напишу вам, бо в мене бомбить:
Мене бісить, наскільки часто, коли я кажу, що не так з Україною, що погано в державі, що не працює і т.д., то мені відповідають "А чому ти тоді не виїхав до війни?🫤". Або "ну тікай лісами тоді закордон".
Ви не уявляєте, як я часто це чую в свою адресу, коли в розмові згадую про якісь очевидні проблеми в країні. Я розумію, що це, ніби, останній аргумент таких людей, але все одно горить від цього...
Фух... Наче легше стало)
2 435
Дякую🤧 капець+ до наснаги))
Дуже ціную вашу підтримку❤️🩹
Можливо скоро назбираю на хорошу камеру для контентика🙈
2 435
Жесть❤️
дякую, карденальчику🥰
Старфілд має бути кайфовий) Це ж bethesda вперше за 25 років викотить новий всесвіт. Вони не мають права налажати 😈
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
