fa
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

رفتن به کانال در Telegram
2 434
مشترکین
-224 ساعت
-17 روز
+430 روز
آرشیو پست ها
Знову записав дуже довгу серію, тому вирішив розділити її на дві частини. Ось перша: https://youtu.be/nR073QiZmnA?si=h0wmnq8pTbZbAHS- Приємного перегляду)

Топ 10 фіналів в аніме Soft Wind👹 https://t.me/NNMGR/27

Як вечір проходить, як настрій?)

Тестую дрібнички в збірці) До речі, модифікація Qwark буде в Soft Wind відразу на релізі, звісно, дуже порізана, але буде)
Тестую дрібнички в збірці) До речі, модифікація Qwark буде в Soft Wind відразу на релізі, звісно, дуже порізана, але буде)

Вчора також був донат від Пана Кирила, конкретно на морозиво. Як і обіцяв - гроші витрачені за призначенням 🍦
Вчора також був донат від Пана Кирила, конкретно на морозиво. Як і обіцяв - гроші витрачені за призначенням 🍦

Ооо, зроз, негативний ріст продовжується 👹 Ще вчора було 19.9к, сьогодні вже 19.8к ✍️
Ооо, зроз, негативний ріст продовжується 👹 Ще вчора було 19.9к, сьогодні вже 19.8к ✍️

Цей день настав, я запускаю свій мерч! (це жарт, раптом що🤭) Щоб зрозуміти цей мем треба ходити на стріми😇
Цей день настав, я запускаю свій мерч! (це жарт, раптом що🤭) Щоб зрозуміти цей мем треба ходити на стріми😇

sticker.webp0.20 KB

Ну. хто не встиг - той не встиг) дякую всім присутнім на етері, було реально весело)) ОСОБЛИВА подяка всім донатерам, я люблю
Ну. хто не встиг - той не встиг) дякую всім присутнім на етері, було реально весело)) ОСОБЛИВА подяка всім донатерам, я люблю вас 🥰 (але старійшина реально скнара, тупо зажав якесь відро😒)

Етер все ще триває, тому приєднуйтесь)

починаємо через 30 хв

Сьогодні сидів над Софт Віндом ще, готуюсь до релізу збірки🍪 Хотів ще тепер запустити стрім, але краще посиджу ще над правка
Сьогодні сидів над Софт Віндом ще, готуюсь до релізу збірки🍪 Хотів ще тепер запустити стрім, але краще посиджу ще над правками різними, поки є натхнення, а от завтра) Завтра хочу зробити довгий етер і пограти в Necesse) почати хоч о 12:00 і аж до ночі👆 оце кайф буде) гра для мене повністю нова, навіть не чув про неї до позавчора, але візуально вона мені дуже сильно сподобалася, ніби Терарія і Майнкрафт народили бейбіса) Тому, до завтра😈

Слууухайте, може хтось розбирається: який ігровий рушій найбільш оптимізований? Чи це взагалі некоректне питання🙃? Я хотів би в майбутньому створити свою гру, але , поки, навіть не на підніжжі цієї гори) Я поки тільки придивляюсь до спорядження для скелелазіння, якщо ви зроз про що я🌚

На цьому етері мені вдалося зібрати на зовнішню карту відеозахоплення!) Все завдяки вам❤️ Безмежно дякую всім, хто долучився до цього збору 🥰🥰🥰. Насправді я настільки щасливий, що навіть важко нормально висловлювати свою вдячність без переходу на якісь слізливо-жалісливі речення) тому трохи стримую себе, але знайте, що я щиро вдячний всім, хто мене підтримує 💌

Я почав) приєднуйтесь https://youtube.com/live/EfPRs2y_uds?feature=share

О сьомій почну стрім. Всіх запрошую🥰

Мораль: намагайтесь не економити на техніці...