fa
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

رفتن به کانال در Telegram
2 434
مشترکین
-224 ساعت
-17 روز
+430 روز
آرشیو پست ها
Продовження призми життя😇 https://t.me/comic_my/81?single

Отаку прикольну курочку зробила @turbo_sonya ) Авторка каже, що це саме Пір'їнка (моя курка з Софт Вінду) . Вірим ?)
+2
Отаку прикольну курочку зробила @turbo_sonya ) Авторка каже, що це саме Пір'їнка (моя курка з Софт Вінду) . Вірим ?)

Нотч працює над новою грою поямо зараз🥹 Каже, що нічого не обіцяє, але має позитивні відчуття стосовно цього. В нього вже бу
Нотч працює над новою грою поямо зараз🥹 Каже, що нічого не обіцяє, але має позитивні відчуття стосовно цього. В нього вже було кілька проєктів після того, як він продав майникафт, але всі ці прожкти він успішно закинув. Блєн, так хочу пограти в щось повноцінне від нього, це капець🤞

Ніколи у вас нічого не просив (окрім грошей), але зараз попрошу) Якщо не важко, то зайдіть на сторінку підписок на ютубі і гл
Ніколи у вас нічого не просив (окрім грошей), але зараз попрошу) Якщо не важко, то зайдіть на сторінку підписок на ютубі і гляньте чи є там моє відео, остання четверта серія. Як подивитесь, то відпишіть в коменти, чи вона там була 😇

Та лол! 20к.. в мене негативний приріст підписників на каналі вже бог зна скільки часу👹 20к ага... А по жопі?
Та лол! 20к.. в мене негативний приріст підписників на каналі вже бог зна скільки часу👹 20к ага... А по жопі?

Заждіть, це реально?🤔😅😳😰 by Witia
Заждіть, це реально?🤔😅😳😰 by Witia

це було у відео, так-так, скоріше йдіть дивитися четверту серію🤓 by Віталій Малюнкороб
це було у відео, так-так, скоріше йдіть дивитися четверту серію🤓 by Віталій Малюнкороб

може змінити прев'юшку на відео? 🤔
може змінити прев'юшку на відео? 🤔

Беріть смаколики якісь і приємного перегляду) https://youtu.be/TgtJh2ryBgg

Та який ще Ґедзенюх!?😭😭
Та який ще Ґедзенюх!?😭😭

А, точно. Я забув сказати, що в цій серії, хоч вона і найдовша, я не вставляв музику зовсім. Якщо без жартів, то мені якось так навіть більше сподобалося. Легше дивитися таке, чи що🤔 Я ж зазвичай багато музики вставляю в відео (здебільшого тільки ту, яка є в ванільному майнкрафті, або якісь інші композиції авторства C418), але тут вирішив спробувати без музичного супровіду зробити зовсім. Потім глянете, то скажете, як вам) як на мене то музика вже трохи душила в роликах 🌚

Слухати тільки мо(єму/їй) улюблен(ій/ему) підпис(нику/ниці). Іншим заборонено.

Якщо вас не було на вчорашньому телемарафоні, то ви могли пропустити це😳 by Маркіян

Давайте так: сьогодні без серії, але десь о 19:00 +- стрімчик. 🤝? Погуляємо трохи на бета сервері🥰

Коротше, забули про ці слова😇 Серія буде на 40хв, тому я її не встигну опублікувати сьогодні в адекватний для перегляду час. Тому, завтра🤘😎

Якого моба ви б хотіли прибрати з гри? Окрім фантомів і сніферів, в моєму списку також і оцей пекельний кабан. Тупо нуль сенс
Якого моба ви б хотіли прибрати з гри? Окрім фантомів і сніферів, в моєму списку також і оцей пекельний кабан. Тупо нуль сенсу в цьому створінні🥸

😋
😋

Четверта серія Soft Wind записана😇 Завтра, під вечір, буде на каналі, якщо встигну звісно🤖

Хих, щойно глянув статистику в реальному часі: Прямо зараз в Старфілд грає 12,5 тисяч людей по всьому світу Тим часом в Скайрим SE 28,5 )))) (Дані виключно зі стіму, спірачені ігри, зрозуміло, не рахуються) От і думайТЕ)