ch
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

前往频道在 Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

显示更多
2 434
订阅者
无数据24 小时
-27
+430
帖子存档
Етер все) до речі, все відкотилось назад під кінець) і прогрес перебудови не зберігся. Але тут головним був сам дизайн, який ми разом з вами вигадували, а збудувати заново все можна за 15-20хвилин) спасибі всім хто був на етері і особливо дякую всім хто донатив♥️ люблю вас)

Хочу сьогодні ще переробити кілька структур з софт вінду, це може бути досить цікаво) тому буде ще нічний етерчик скоро😪

Сьогодні без скайриму виходить.. займусь поки софт віндом тоді

Ця людина...
Ця людина...

Як не одне так інше, тьфу🤬 знов якісь проблеми з тим скайримом☠️

Почнемо о 18:00

Я відремонтував Дідорка, до речі) він тепер може знов битись, тому, десь через годину буде стрім. Скайрим чекає на нас🏔️

Жесть неочікувано звісно, але приєднуйтесь) https://youtube.com/live/-_5iv_LwMTk?feature=share

Привіт, питаю поки просто так, бо не розбираюсь в цьому, але може колись пригодитись: є бажаючі купити майнкрафт-сервер?

Пам'ятаєте, я казав, що зроблю чіл монтаж?) та-ак.. відео вийшло аж на 40+ хвилин... https://youtu.be/pz2o3tLOqLY?si=elDMkRkqe3g0nwqp

wonderful-voice-message.ogg1.51 MB

wonderful-voice-message.ogg2.05 MB

Бляха, монтую тепер відео, взагалі якийсь такий розслабон на мене напав) я такий і монтаж зроблю) ну чисто буде протилежність відосу з херобріном по стилю монтажу. До речі, маю деякі думки зараз в голові, запишу голосове про це

До речі, якщо комусь цікаво, то цей "прототип" селища, розробляв Нотч, пізніше він передав роботу над ними Джебу і вже з під
+1
До речі, якщо комусь цікаво, то цей "прототип" селища, розробляв Нотч, пізніше він передав роботу над ними Джебу і вже з під його "пера" вийшли селища, які ми знаємо до версії 1.14. Насправді, я не можу стверджувати, що селища Джеба виглядають краще, вони досить дивні, просто вони вже стали еталоном) певною мірою. А от селища Нотча виглядають якось вайбовіше, як на мене) він ще тоді використав замоховілий кругляк в їх будівництві + мені дуже подобається такий простий дах без використання сходів😊