Артур Selfdotcom
الذهاب إلى القناة على Telegram
2 434
المشتركون
-224 ساعات
-17 أيام
+430 أيام
أرشيف المشاركات
2 434
Отаку прикольну курочку зробила @turbo_sonya )
Авторка каже, що це саме Пір'їнка (моя курка з Софт Вінду) .
Вірим ?)
2 434
Нотч працює над новою грою поямо зараз🥹
Каже, що нічого не обіцяє, але має позитивні відчуття стосовно цього.
В нього вже було кілька проєктів після того, як він продав майникафт, але всі ці прожкти він успішно закинув.
Блєн, так хочу пограти в щось повноцінне від нього, це капець🤞
2 434
Ніколи у вас нічого не просив (окрім грошей), але зараз попрошу)
Якщо не важко, то зайдіть на сторінку підписок на ютубі і гляньте чи є там моє відео, остання четверта серія. Як подивитесь, то відпишіть в коменти, чи вона там була 😇
2 434
Та лол! 20к.. в мене негативний приріст підписників на каналі вже бог зна скільки часу👹 20к ага... А по жопі?
2 434
це було у відео, так-так, скоріше йдіть дивитися четверту серію🤓
by Віталій Малюнкороб
2 434
А, точно. Я забув сказати, що в цій серії, хоч вона і найдовша, я не вставляв музику зовсім. Якщо без жартів, то мені якось так навіть більше сподобалося. Легше дивитися таке, чи що🤔
Я ж зазвичай багато музики вставляю в відео (здебільшого тільки ту, яка є в ванільному майнкрафті, або якісь інші композиції авторства C418), але тут вирішив спробувати без музичного супровіду зробити зовсім.
Потім глянете, то скажете, як вам) як на мене то музика вже трохи душила в роликах 🌚
2 434
Якщо вас не було на вчорашньому телемарафоні, то ви могли пропустити це😳
by Маркіян
2 434
Давайте так: сьогодні без серії, але десь о 19:00 +- стрімчик.
🤝?
Погуляємо трохи на бета сервері🥰
2 434
Коротше, забули про ці слова😇
Серія буде на 40хв, тому я її не встигну опублікувати сьогодні в адекватний для перегляду час.
Тому, завтра🤘😎
2 434
Якого моба ви б хотіли прибрати з гри? Окрім фантомів і сніферів, в моєму списку також і оцей пекельний кабан. Тупо нуль сенсу в цьому створінні🥸
2 434
Четверта серія Soft Wind записана😇
Завтра, під вечір, буде на каналі, якщо встигну звісно🤖
2 434
Хих, щойно глянув статистику в реальному часі:
Прямо зараз в Старфілд грає 12,5 тисяч людей по всьому світу
Тим часом в Скайрим SE 28,5 ))))
(Дані виключно зі стіму, спірачені ігри, зрозуміло, не рахуються)
От і думайТЕ)
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
