fa
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

رفتن به کانال در Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Львівський Криптан

کانال Львівський Криптан (@lvivcriptan22) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 40 327 مشترک است و جایگاه 3 122 را در دسته رمزارزها و رتبه 1 439 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 40 327 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 26 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر 267 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -114 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.29% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 7.05% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 4 149 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 2 844 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 47 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 27 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

40 327
مشترکین
-11424 ساعت
+1557 روز
+26730 روز
آرشیو پست ها
Вже відомі критерії для дропу BARD від OKX WEB3😎 Нарешті дочекались знімка та вимог для участі: 1️⃣Boost Volume - $128 2️⃣Bo
Вже відомі критерії для дропу BARD від OKX WEB3😎 Нарешті дочекались знімка та вимог для участі: 1️⃣Boost Volume - $128 2️⃣Boost Balance- $200 Клейм буде в мережі Ethereum... потрібен ETH потім для відправки монет куди-небудь. Приєднатись до промо можемо за посиланням. Час щоб долучитись у нас до 11:00 18 вересня. Лістинг також завтра 🔴 Реєстрація в OKX WEB3 (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Встигніть підписатися https://t.me/+Ib9ZZqUqk0oyYmEy! Доступ буде закритий через 30 хв!

🎥ТЕРМІНОВЕ ВКЛЮЧЕННЯ Відкривається доступ до каналу першого україномовного крипто ШІ-трейдера, CRYPTO EVO! 🤖 CRYPTO EVO — це штучний інтелект у Telegram, навчений на базі тисяч матеріалів з трейдингу та аналізу мільйонів угод, який веде свій канал: https://t.me/+Ib9ZZqUqk0oyYmEy Продовжуючи навчатися, він уже дивує всіх точністю відпрацювань своїх угод. Варто підписатися та поспостерігати за україномовним ШІ-трейдером! Такого більше ніде не зустрінеш: https://t.me/+Ib9ZZqUqk0oyYmEy Користуйтеся ШІ-асистентом, щоб ринок працював на вас! #реклама

Нарешті дочекалися на Дроп від Pocket Rocket 🥹 Вже завтра будуть винагороди на гаманцах учасників тапалки! Нагороди будуть розподілені в токенах WBT. Діліться своїми мільйонами в коментарях! Як думаєте ? Смачно поїмо?😃 🔴Посилання на їхній пост 🔴посилання на Pocket Rocket 🔴Реєстрація на біржі WhiteBIT

ФРС на роздоріжжі — ринки затамували подих🥹 Міністр фінансів США Скотт Бессент базує — інвестори вже грають на пониження ста
ФРС на роздоріжжі — ринки затамували подих🥹 Міністр фінансів США Скотт Бессент базує — інвестори вже грають на пониження ставки ФРС аж на 75 б.п. до кінця року. Якщо сценарій справдиться — це буде вибуховий тригер для всього: фондовий ринок отримає потужний капітал, і крипта може рванути в космос. Але якщо ФРС вирішить “поставити всіх на місце” й залишить ставку без змін — чекаємо жорсткої корекції. Тому завтра чекаємо шаленої волатильності на ринку, готуйтеся до фінансових гойдалок.

Розділяємо пул в 500 000$ від OKX WEB3😎 Для тих хто крутить OKX Alpha, зайдіть у роздачі та підтвердіть участь і вам нарахую
Розділяємо пул в 500 000$ від OKX WEB3😎 Для тих хто крутить OKX Alpha, зайдіть у роздачі та підтвердіть участь і вам нарахують додаткові $ за торгівлю Що потрібно зробити: 1️⃣Заходимо в OKX WEB3 2️⃣Потім переходимоу BOOST > Розіграш > Ondo 3️⃣Підтверджуємо участь в роздачі (якщо виконали умови по обороту та депозиту) 🔴 Дедлайн - 19 вересня 13:00 🔴 Реєстрація в OKX WEB3 (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Отримуємо від 2 до 12 $AVNT від Binance😱 Для участі потрібен верифікований акаунт на Binance. Підтверджуємо участь на сторін
Отримуємо від 2 до 12 $AVNT від Binance😱 Для участі потрібен верифікований акаунт на Binance. Підтверджуємо участь на сторінці, сьогодні о 16:00 робимо оборот 500$ на споті в токені $AVNT, 150000 користувачів які першими виконають умови, отримають рандомно від 2 до 12 токенів $AVNT, винагороди приходять в «Хаб Винагород». 🔴Реєстрація на біржі Binance 🔴Старт промо в 16:00 Торгую на: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

https://t.me/+Wzr37MDBDbxhZGVk Там начнкться віп марафон на фючерсах з 50$ до 1000$ 👆

Хочу всіх потішити! Створено приватку, де вхід буде абсолютно безкоштовним для всіх підписників мого каналу. Потрібно лише перейти за посиланням і подати заявку: https://t.me/+Wzr37MDBDbxhZGVk Ті, хто запізниться, зможуть потрапити в приватку лише за 300$ на наступному наборі, тому не рекомендую втрачати рідкісну можливість. #реклама

Індекс альтсезону різко пішов вгору😱 Трейдери знову починають чекати ікси в щитках — ніби ринок готується до нової хвилі роз
Індекс альтсезону різко пішов вгору😱 Трейдери знову починають чекати ікси в щитках — ніби ринок готується до нової хвилі розгонів. Раніше Coinbase відзначала, що очікує повноцінний альтсезон саме в 3-4 кварталі 2025 року. Судячи з поточних рухів, їх прогноз поступово починає збуватись. Що це означає: 🔴 щитки з маленьким саплаєм полетять найсильніше 🔴 ризик ревард зростає, а отже і лудки на ринку буде більше Питання до вас: Ви вірите в альтсезон цієї осені чи це чергова пастка для ретейлу?

Новий дроп на 200-300$ на біржі OKX, вже через 2 дні!😱 На OKX Web оголосили X Launch з призовим пулом 2,6 млн BARD. Перший X
Новий дроп на 200-300$ на біржі OKX, вже через 2 дні!😱 На OKX Web оголосили X Launch з призовим пулом 2,6 млн BARD. Перший X Launch роздав досить смачно. Після першої роздачі значно збільшиться кількість учасників і нагороди будуть не такими приємними. + досить легко абузити це все, адже не треба телефона як на бінанс. Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємось на OKX WEB3 ( якщо раніше цього не зробили) це дасть вам 20% повернення комісій 2️⃣Робимо депозит хоч пару сотень, щоб наш середній показник був хоча б 30$ 3️⃣Крутимо обсяг у USDT/Koge 4️⃣Критерії можуть залишити поки як у Лінеї, але думаю краще зробити з запасом OKX зробить снапшот для X Launch Lombard 17.09 о 03:00 за Києвом тому у нас є час набити обʼєм + холд 🔴 Реєстрація в OKX WEB3 (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Податки на крипту знову підвисли в Раді!😃 Гетманцев розповів, що друге читання законопроєкту про оподаткування криптовалюти
Податки на крипту знову підвисли в Раді!😃 Гетманцев розповів, що друге читання законопроєкту про оподаткування криптовалюти можуть і не винести. Тобто маємо відстрочку, але питання лишається у повітрі. Якщо ж податки таки завезуть, буде цікава фішка: збитки з минулих років можна буде врахувати і тим самим зменшити суму для сплати. Приклад для “чайників”: 🔴 Рік 1: купив на 30к, продав на 20к → мінус 10к. Податків нема, бо й так в мінусі. 🔴 Рік 2: купив на 40к, продав на 60к → плюс 20к. Але з минулого року -10к, отже оподатковується лише 10к. Навіть якщо держава добереться до нашої крипти, у нас є інструменти грати по їхніх же правилах. Але поки що — ми дихаємо вільно.

Подати заявку - https://t.me/+AyQGooRzSphmNzE0 Далі вступити можна буде тільки платно

Три нових промки на 60$+ від біржі MEXC😃 Біржа MEXC запустила 3 нових промо — BRIDGE | SPDL | COLS, в яких ми можемо виконат
Три нових промки на 60$+ від біржі MEXC😃 Біржа MEXC запустила 3 нових промо — BRIDGE | SPDL | COLS, в яких ми можемо виконати легкі завдання та заробити собі грошенят Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємось на MEXC + KYC 2️⃣Реєструємось в BRIDGE | SPDL | COLS 3️⃣Робимо депозит від 100$ і оборот на фʼючерсах від 500$ в парі з монетою на якій виконуєте промку 🔴 Реєстрація на біржі MEXC 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

💰 Нещодавно підписник Фенікса інвестував $1000 у токен MYX на капіталізації $2.2 млн і вже перетворив цю суму на $1 860 500
💰 Нещодавно підписник Фенікса інвестував $1000 у токен MYX на капіталізації $2.2 млн і вже перетворив цю суму на $1 860 500 — подібні угоди відбуваються щотижня, головне встигати. Щоб не пропускати такі токени, можна читати канал Фенікс. Він уже 4-й рік пише про нові проєкти, ділиться гімами на ранніх стадіях, а також активно торгує. Багато постів про трейдинг, а також пресейли й можливості для заробітку. Корисного контенту — тонна, усім зайде. Коротше, хто активно торгує і шукає ранні проєкти — велкам: @phoenix #реклама

Ось як виглядає взяти айфона, за останні гроші 🥹
Ось як виглядає взяти айфона, за останні гроші 🥹

Трейдер Hyperliquid шортить $Pump на $75М і вже має -$46М 🥹 🔴 ліквідація трейдера за ціною 0.0111$ У травні він уже був лік
Трейдер Hyperliquid шортить $Pump на $75М і вже має -$46М 🥹 🔴 ліквідація трейдера за ціною 0.0111$ У травні він уже був ліквідований за позицією $30М по Pepe, втративши $13М USDC за 24 години. Адреса шортера- тут

Вікенд в Одесі!😃 Місцеві присутні? Порадьте куди сходити, що відвідати
Вікенд в Одесі!😃 Місцеві присутні? Порадьте куди сходити, що відвідати

https://t.me/+6DVNppBGEqQwNDQ0 Там начнеться марафон на фьючерсах з 50$ до 1000$ 👆

🎉 Сьогодні день народження каналу, з нагоди чого відкривається доступ до приватного каналу, але це вперше й востаннє. У приватці публікуються інсайди, чіткі угоди від досвідчених трейдерів, думки та психологія. Якщо хочете потрапити в приватку, потрібно надіслати заявку за посиланням: https://t.me/+6DVNppBGEqQwNDQ0 100 місць має вистачити, щоб встигли вступити найактивніші читачі. Подати заявку — https://t.me/+6DVNppBGEqQwNDQ0 #реклама