fa
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

رفتن به کانال در Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Львівський Криптан

کانال Львівський Криптан (@lvivcriptan22) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 40 393 مشترک است و جایگاه 3 137 را در دسته رمزارزها و رتبه 1 441 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 40 393 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 24 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر 261 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر 45 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.11% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 7.29% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 4 081 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 2 943 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 43 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 25 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

40 393
مشترکین
+4524 ساعت
+1807 روز
+26130 روز
آرشیو پست ها
Закидаємо вільну лікву на OKX Flash Earn😃 Заносимо USDT та лутаємо хороші % річних, думаю в районі 50%+ APR повинно вийти то
Закидаємо вільну лікву на OKX Flash Earn😃 Заносимо USDT та лутаємо хороші % річних, думаю в районі 50%+ APR повинно вийти точно. Якщо у вас багато вільної лікви, то можна розкинути тезер на парочку аків, або взяти в позику ефір/біток і закинути їх також. Фарм триватиме 2 дні. 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Реєстрація в OKX WEB3 (-20% на ваші затрати на комісію)

Оскільки багато хто з вас втратив гроші за цей рік, сьогодні всім підписникам — безкоштовний доступ до вiп-каналу НА МІСЯЦЬ. До ранку вхід буде абсолютно безкоштовним, а ті, хто запізняться, зможуть придбати доступ тільки за 500$ на місяць. Вступити до VIP можна, подавши заявку за цим посиланням: https://t.me/+B67N-BJpvDs5NDk8 Сподіваюся, усі встигнуть, вранці доступ буде закрито, а наступний набір платним! #реклама #рекламний_текст

Криптани, вибачайте за $NOT 🌚

Понабирали вже шортів $STABLE ?🌚 Сьогодні, кожний поважаючий крипто-адмін шортить $STABLE. Ціна зараз вже біля $0.032, а FDV
Понабирали вже шортів $STABLE ?🌚 Сьогодні, кожний поважаючий крипто-адмін шортить $STABLE. Ціна зараз вже біля $0.032, а FDV — $3.2 млрд 🤯 Ну це справді забагато, особливо коли у $XPL FDV удвічі менше. Плюс нові проєкти майже завжди мають одну дорогу — вниз. Питання тільки коли. Проте не потрібно забувати, як часто очевидний мув везуть вгору і ліквідовують більшість по типу як було з Plasma, тому не загравайтесь, будь-який позитив на ринку може пампанути цю нікому не потрібно скаміну!

Анонсували новий LaunchX від OKX WEB3🤯 З'явився анонс про новий LaunchX #NIGHT, який стартує вже в середу. Умови поки не від
Анонсували новий LaunchX від OKX WEB3🤯 З'явився анонс про новий LaunchX #NIGHT, який стартує вже в середу. Умови поки не відомі, інформація з'явиться завтра. Тепер можна знаходити дропи відразу на біржі, не обов'язково переходити в Wallet. Що потрібно зробити: 1️⃣Переходимо за посиланням 2️⃣В кожному натискаємо "Взяти участь" 3️⃣Чекаємо на свої токени Також не забуваємо занести в завтрашній Flash Earn, про який писав - тут. Поки кількість дропів і їх наповненння не тішить, побачимо що буде далі…. Якщо крутите або плануєте це робити то оформіть гаманець за реферальним посиланням, промо нашого каналу дає максимальну знижку на комісії 20% — https://web3.okx.com/ul/joindex?ref=LVIVCRIPTAN 🔴 Початок - 10 грудня о 8:00 за київським часом 🔴 Детальніше про OKX BOOST 🔴 Реєстрація в OKX WEB3

🎉 Сьогодні день народження каналу, з цієї нагоди відкривається доступ до приватного каналу, але це вперше й востаннє. У приватці публікуються інсайди, угоди та думки. Якщо хочете потрапити в приватку, потрібно подати заявку за посиланням: https://t.me/+_8Nbm4m10uJkYmRk 100 місць має вистачити, щоб увійти встигли найактивніші читачі. #реклама #наданийтекст

Стартував новий Launchpad на біржі MEXC😃 На біржі MEXC запустили новий Launchpad, де ми можемо купити токени $STABLE зі знижкою 40-60%. Є пул для нових і для старих юзерів. Слідкуємо за кількістю учасників і не поспішаємо, бо можна зробити в останній день. Що потрібно зробити: 1️⃣ Реєструємося на біржі MEXC, та проходимо KYC1 верифікацію 2️⃣ Переходимо за посиланням і підтверджуємо участь. 3️⃣ Робимо депозит від 100 USDT, торгуємо на споті на $100+ і на ф’ючерсах на $25к+ (для старих робимо $50к обороту) 4️⃣ Лочимо до 10к$ і чекаємо алокацію. Для нових можна збільшити алокацію до 20к USDT за обсяг на ф’ючерсах: 50к обсягу = +3к $USDT та 200к обсягу = ще +2к $USDT Також зараз можна закинути до 100000 USDT/USDC на MEXC під 15% річних на 7 днів, переходимо в Фінанси -> Earn 🔴 Дедлайн: 8 грудня о 14:00 розподіл токенів о 15:30. 🔴 Реєстрація на біржі MEXC 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Новий Launchpool STABLE на біржі ByBit😎 Завтра стартує новий лаунчпул з токеном $STABLE, тому є можливість заробити трохи $.
Новий Launchpool STABLE на біржі ByBit😎 Завтра стартує новий лаунчпул з токеном $STABLE, тому є можливість заробити трохи $. За стейкінг $USDT , $STABLE та $MNT Що потрібно зробити: 1️⃣ Реєструємось на біржі ByBit (у кого немає аку) 2️⃣ Заходимо в розділ Launchpool 3️⃣ Закидуємо свої кошти у пул Додатково, якщо у вас багато вільної ліквідності, то ще можемо загрузити свої стейбли в останній стейкінг під 20% річних з локом на 5 днів. Робимо депозит тезера в мережі Mantle і переходимо в Easy Earn та вносимо свої USDT. 🔴Початок - завтра о 15:00 за київським часом 🔴Реєстрація на біржі ByBit 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижки на IPv4, IPv6, ISP та 10% на Резидентські та Мобільні проксі)

‼️ Гаразд, ви вмовили! Раз на рік можна! Для всіх підписників каналу відкривається доступ до приватного каналу Дзеркало Тренду”. До ранку вхід буде безкоштовним для всіх, після чого стане платним — 2000$. Сподіваємось, усі встигнуть, переходьте швидше — https://t.me/+MdIrTzUVvuM2ZDk0 Зараз, щоб потрапити у приватний канал, достатньо просто перейти за посиланням і подати заявку. А вже завтра потрібно буде заплатити 2000$! Тож не проґавте можливість. #реклама #рекламний_текст

Ось що потрібно було в Миколая просити🥹 Створили перстень для трейдерів, який вібрує та змінює колір, коли активи падають чи злітають у ціні… Таке колечко, вночі може добряче налякати, особливо коли ліквідація настане🌚

На біржі OKX стартує Flash Earn🫡 Flash Earn — за стейкінг своїх USDT, BTC, ETH, ADA, OKB можна безкоштовно отримати токени $
На біржі OKX стартує Flash Earn🫡 Flash Earn — за стейкінг своїх USDT, BTC, ETH, ADA, OKB можна безкоштовно отримати токени $NIGHT ! Що потрібно зробити: 1️⃣ Переходимо на біржу OKX 2️⃣ Підтверджуємо участь в додатку, в розділі FLASH Earn 3️⃣ Вносимо в бажаний пул та отримуємо на повному пасиві токен $NIGHT Дана подія доступна виключно у додатку на біржі OKX (не web3). Розпочнеться Flash Earn 9.12 10:00 за Києвом та закінчиться 11.12 10:00. Вносити можна до 10к$ USDT, тому якщо у вас є вільні стейбли, можна застейкати в цей пул! 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Реєстрація в OKX WEB3 (-20% на ваші затрати на комісію)

Миколайка, який прийшов до криптанів😃

Вийшов новий X Launch KYO на біржі OKX😎 Загальний пул 1 000 000 $KYO Finance Критерії для участі (знімок був вчора): 🔴 Boos
Вийшов новий X Launch KYO на біржі OKX😎 Загальний пул 1 000 000 $KYO Finance Критерії для участі (знімок був вчора): 🔴 Boost Volume - $500 🔴 Boost Balance - $200 Підтвердити участь до 8:00 10.12 за Києвом. Клейм ревардів 11:00 10.12 🔴 Детальніше про OKX BOOST 🔴 Реєстрація в OKX WEB3

Дуров продовжує колядувати в криптанів, і запускає нові подарунки в колаборації з UFC🫠 Старт через дві доби, реалізована нов
Дуров продовжує колядувати в криптанів, і запускає нові подарунки в колаборації з UFC🫠 Старт через дві доби, реалізована нова фішка - купуємо коробку і отримуємо випадковий подарунок 🔴Ціна: 250 ⭐️ Враховуючи де зараз перебуває екосистема TON, сумнівна активність…

Податкові збори — ⬆️ По інфі, яка гуляє мережами, МВФ натягує Україну на додаткові податкові реформи. І не просто так — все ц
Податкові збори — ⬆️ По інфі, яка гуляє мережами, МВФ натягує Україну на додаткові податкові реформи. І не просто так — все це для того, щоб розблокувати наступний пакет фінансування. Що саме хочуть прикрутити: 🔴Новий ПДВ для ФОП, якщо оборот перевалив за 1 млн грн 🔴Більші податки на онлайн-торгівлю 🔴Оподаткування абсолютно всіх посилок — без ліміту в $150 Такі зміни, за попередньою інформацією, планують запускати вже у 2026–2027 роках. Тобто час ще є… але тенденція зрозуміла… І тут є хоч мінімальний промінчик радості: податки на крипту — знову в довгу шухляду😃

Якщо ти думаєш що зараз поганий ринок і нема на чому заробити - ТОДІ В ТЕБЕ ПРОСТО НЕМАЄ ЦІЄЇ ПАПКИ 🔴ІНФА ДЛЯ ВОРКУ НА КОЖЕН ДЕНЬ - добавити ТИК

Лутаэмо 10$ від біржі Binance😎 Через 10 хв стартує нове промо у форматі FCFS для перших 2 тис. користувачів, у якій ми отрим
Лутаэмо 10$ від біржі Binance😎 Через 10 хв стартує нове промо у форматі FCFS для перших 2 тис. користувачів, у якій ми отримаємо по 65 $TRUST (~10$) Що потрібно зробити: 1️⃣Переходимо на OKX Wallet і купуємо 72+ $TRUST 2️⃣В 18:00 перекидаємо їх на Binance Web3 3️⃣З Web3 переводимо на Alpha (Біржа > Активи > Альфа > Внести) Зазвичай швидко місця розбирают, тому робимо все максимально швидко. Нагороди роздадуть до 26 грудня, у кого є акаунти — працюємо. 🔴Початок промо — сьогодні о 18:00

Вони все ж таки вирішили створити віпку, але на відміну від інших каналів, у них він буде безкоштовний. З одним правилом — по
Вони все ж таки вирішили створити віпку, але на відміну від інших каналів, у них він буде безкоштовний. З одним правилом — потрапити до нього зможуть тільки перші 100 людей. Заходьте: https://t.me/+495sPnipCqpmZDI0 #реклама #рекламний_текст

Стартував новий Launchpad на біржі MEXC😃 На біржі MEXC запустили новий Launchpad, де ми можемо купити токени $STABLE зі зниж
Стартував новий Launchpad на біржі MEXC😃 На біржі MEXC запустили новий Launchpad, де ми можемо купити токени $STABLE зі знижкою 40-60%. Є пул для нових і для старих юзерів. Слідкуємо за кількістю учасників і не поспішаємо, бо можна зробити в останній день. Що потрібно зробити: 1️⃣ Реєструємося на біржі MEXC, та проходимо KYC1 верифікацію 2️⃣ Переходимо за посиланням і підтверджуємо участь. 3️⃣ Робимо депозит від 100 USDT, торгуємо на споті на $100+ і на ф’ючерсах на $25к+ (для старих робимо $50к обороту) 4️⃣ Лочимо до 10к$ і чекаємо алокацію. Для нових можна збільшити алокацію до 20к USDT за обсяг на ф’ючерсах: 50к обсягу = +3к $USDT та 200к обсягу = ще +2к $USDT 🔴 Дедлайн: 8 грудня о 14:00 розподіл токенів о 15:30. 🔴 Реєстрація на біржі MEXC 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Відвідав премʼєру, чесно кажучи двоякі відчуття, враховуючи що це укр. фільм то досить непогано получилося, особливо фінал🌚
Відвідав премʼєру, чесно кажучи двоякі відчуття, враховуючи що це укр. фільм то досить непогано получилося, особливо фінал🌚 А так в цілому, були моменти на яких можна було заснути…. Є тут кінофіли?🤥 Як вам українсько-космічна романтична науково-фантастична драма