fa
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

رفتن به کانال در Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Львівський Криптан

کانال Львівський Криптан (@lvivcriptan22) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 40 393 مشترک است و جایگاه 3 137 را در دسته رمزارزها و رتبه 1 441 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 40 393 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 24 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر 261 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر 45 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.11% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 7.29% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 4 081 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 2 943 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 43 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 25 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

40 393
مشترکین
+4524 ساعت
+1807 روز
+26130 روز
آرشیو پست ها
Трамп менший показав свою ферму🤥 Ерік показав майнинг ферму BTC у США, по його словах вона приносить 2% від усього сапплая монет на рік. Син татового друга, вихваляється достатками надбаними на ліквідації гоїв😁

+1
Криптани, там походу реально To The Moon🤨

Сьогодні в штатах приймуть BTC резерв!?🤔 В мережі активно шириться інформація, про те що Дональд Трамп нібито сьогодні о 23:
Сьогодні в штатах приймуть BTC резерв!?🤔 В мережі активно шириться інформація, про те що Дональд Трамп нібито сьогодні о 23:00 за Києвом підпише указ, пов’язаний із BTC-резервом. Поки офіційного підтвердження немає, але реакцію ринку вже бачимо …

Лутаємо 15$ від Binance х Open Academy🤥 Смачна промка для всіх, за максимально прості дії, а у кого багато акаунтів — взагал
Лутаємо 15$ від Binance х Open Academy🤥 Смачна промка для всіх, за максимально прості дії, а у кого багато акаунтів — взагалі можна смачно залутати. Дедлайн до 27 листопада! Що потрібно зробити: 1️⃣Пройти курс в Open Academy (2-3 хвилини проклікати), інформація корисна і коротка для новачків і безкоштовно 2️⃣ В апці додати ваш Binance UID і зробити на ф’ючерсах оборот у 1000$ (відкрити шорт або лонг 100$ з 10х плечем) комісія тут 1$ буде, а отримуємо 15$ 🔴 15$ в $BNB гарантовано від Binance 🔴 сертифікат OpenAcademy буде давати буст для профілю Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Market Knight Аналітик який добре пише про крипту, торгує поточний ринок краще за всіх, за своєю стратегією заробив $380k за
Market Knight Аналітик який добре пише про крипту, торгує поточний ринок краще за всіх, за своєю стратегією заробив $380k за листопад. Без води, чіткі угоди, грамотні пости. Ринок, думки, психологія — все, як ви любите: https://t.me/+cC91hSV5avdlYWIy P.S. Читаю Влада вже давно, канал вартує вашої уваги 👍 #реклама #рекламний_текст

Тут чи не тут — ось у чому питаннячко 🤥 👍 or 👎
Тут чи не тут — ось у чому питаннячко 🤥 👍 or 👎

Новий Xpool від біржі BingX🥹 Біржа запускай новий лаунчпул вже завтра, з токеном MON, цього разу винагороду за стейкінг ми б
Новий Xpool від біржі BingX🥹 Біржа запускай новий лаунчпул вже завтра, з токеном MON, цього разу винагороду за стейкінг ми будемо отримувати в MON Points, а потім відбудеться конвертація поінтів у токени Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємося на біржі BingX 2️⃣Переходимо за посиланням і підтверджуємо участь 3️⃣Обираємо пул і вносимо USDT або BNB, та чекаємо свої нагороди Хороша можливість без ризику залутати $, тому залітаємо та забираємо профіт 🔴Період проведення: з 24 листопада до 28 листопада 🔴Реєстрація на біржі BingX 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% зни

Зараз на ринку панує страх, після падіння всі розгубилися. І найкраще, що можна зробити в такій ситуації — читати канал Marke
Зараз на ринку панує страх, після падіння всі розгубилися. І найкраще, що можна зробити в такій ситуації — читати канал Market Knight від Владислава. Він торгує 16 років і є одним із найкращих трейдерів, з незвичним підходом «Лицаря», який виключає з торгівлі нерви та емоції — того, чого часто бракує більшості трейдерів. У каналі Влад ділиться своїм підходом, якісною аналітикою та думками щодо ринку, що не раз допомагало його аудиторії заробити та зберегти кошти. Подібних каналів зараз мало, тож варто підписатися! Приєднуйтесь: Market Knight #реклама #рекламний_текст

Кит залетів в лонг по $BTC позицією в 31 млн.$🤯 Потужний гравець на ринку прокинувся після 18 місячної сплячки, і відкрив LO
Кит залетів в лонг по $BTC позицією в 31 млн.$🤯 Потужний гравець на ринку прокинувся після 18 місячної сплячки, і відкрив LONG по $BTC з 20x…. Ліквідація — 78 900$

Криптани, що по погоді ?😃
Криптани, що по погоді ?😃

Якщо вас сьогодні мінус на пару сотень по портфелю, просто знайте що є людина в якої -3 500 000 000$ по ETH🥹 Трохи краще ста
Якщо вас сьогодні мінус на пару сотень по портфелю, просто знайте що є людина в якої -3 500 000 000$ по ETH🥹 Трохи краще стало?

Криптани, це вже Медвежка?🥹
Anonymous voting

Всім привіт, мене звати Владислав, я автор каналу Market Knight. Давненько читаю цей канал і ціную вас, розумну та освічену а
Всім привіт, мене звати Владислав, я автор каналу Market Knight. Давненько читаю цей канал і ціную вас, розумну та освічену аудиторію, тому вирішив придбати тут рекламу, і якщо вас зацікавить мій канал, буду радий вашій підписці. Я квантовий трейдер. Понад 16 років працював на посаді Quantitative Researcher & Trader у найбільшому хедж-фонді Two Sigma, після чого вийшов на пенсію, створив власний канал і пів року тому повністю перейшов на крипту. Працюючи в трильйонному хедж-фонді, я створив безліч математичних моделей для трейдингу, які вони використовують і досі. А дещо пізніше, вже після виходу на відпочинок, присвятив себе каналу та розробив авторську методику трейдингу, якою ділюсь на своєму каналі. Моя методика базується на квантовому трейдингу, а саме на стратегії Momentum для визначення ринкових трендів, за якою я і торгую все своє життя. Вона поєднує статистику, машинне навчання та теорію ймовірностей. У своєму каналі торгую за своєю стратегією, ділюсь своїм підходом і вчу вас, як не втратити гроші на хитромудрому ринку, а заробити завдяки правильному підходу та розумінню того, як працюють ринкові тренди. Welcome: https://t.me/+z_rscHGMFII4ZWU6 Буду радий бачити вас у себе! #реклама #рекламний_текст

Залишилось менше 2 годин до закінчення по сейлу ImmuneFI🥹 ImmuneFI — Web3 security платформа, що захищає DeFi та блокчейн-пр
Залишилось менше 2 годин до закінчення по сейлу ImmuneFI🥹 ImmuneFI — Web3 security платформа, що захищає DeFi та блокчейн-проєкти від зломів за допомогою баг-баунті та AI-driven Security OS. Раніше вже писав про старт сейлу на Coinlist, так ось вони продовжили участь на день, дедлайн сьогодні. Умови по сейлу: 🔴 FDV: 133.7 млн$ 🔴 Ціна: 0.0013$ за токен 🔴 Маємо 100% на TGE. 🔴 Збирають 5 млн$ це 3.74% саплаю на сейл. 🔴 Ліміти: від 100$ | TGE заплановано на лютий 2026. Проєкт має інвестицій, вже на понад 30.5 млн$ у двох раундах, останній раунд з FDV 500 млн$ у 2022 🔴 Взяти участь можна за посиланням: https://coinlist.co/immunefi 🔴Дедлайн участі до 20.11, 19:00 за Києвом

WhiteBIT відзначає 7 рочків🥳 WhiteBIT — біржа з українським ДНК — відзначає 7 років роботи, і, чесно, це вже не просто біржа, а ціла машина, що перетворилась на міжнародного фінтех-монстра. 🔴 WBT ×27 — так, токен виріс у 27 разів. 🔴 $2,7 трлн річного обігу — це рівень, на який більшість бірж навіть не дивиться. 🔴 Топ-3 найнадійніших бірж світу (AAA за CER.live) — безпека, якій можна довіряти навіть у ведмежому ринку. За сім років WhiteBIT пройшла шлях від звичайної біржі до масштабної екосистеми, яка налічує 35 млн користувачів у 150 країнах. Цього року вони офіційно викотили W Group — об’єднання восьми бізнес-напрямів: 🔴 біржа WhiteBIT, 🔴 блокчейн Whitechain, 🔴 платіжне рішення Whitepay, 🔴 новинний портал The Coinomist, 🔴 маркетплейс white.market, 🔴 та інші фішки, які формують повноцінний фінтех-універсум. Загальна капіталізація екосистеми — понад $38,9 млрд. Це вже справді потужний результат! Удачі та подальшого розвитку побажаю В. Носову і його дітищу🥹 🔴реєстрація на біржі WhiteBIT

Копійчаний Дроп від ОКХ Wallet, пампанули на 160$, мова йде про токен $BEAT, тому в кого Модливо завалився, можете злити Ну а
Копійчаний Дроп від ОКХ Wallet, пампанули на 160$, мова йде про токен $BEAT, тому в кого Модливо завалився, можете злити Ну а хто досі не бере участь, то найвигідніше зараз крутити токен $KITE в мережі BNB, на 600$ обороту йде 4-5$ комси 🔴 Детальніше про OKX BOOST 🔴 Реєстрація в OKX WEB3

Апдейти по проєкту Immunefi🫡 Immunefi — це місце, де баги конвертуються, це не просто платформа, це цілий полігон безпеки Web3 Immunefi стабільно проводить баунті-програми з призовими фондами, де гонорари доходять до пристойних сум: 🔴 $100 000 🔴 $250 000 🔴 $1 000 000 🔴 І навіть $10 000 000 на окремих критичних багах Проєкти типу Lido, Sui, Chainlink, Polygon, Wormhole, MakerDAO — усі вони тут. І якщо ви думаєте, що це тільки для хакерів зі стажем — неправда. Є купа низькорівневих багів, де можуть заробляти навіть початківці, які просто вміють читати код, або моніторити якісь певні нюанси в роботі проєкта! Ось що треб, щоб заробляти в даному напрямі: 🔴 базове розуміння Solidity / Rust / CosmWasm (або у планах вивчити); 🔴 максимальна уважність; 🔴 акаунт на Immunefi. Все. Далі — практика, участь у баг-баунті та методичні розбори чужих звітів. Immunefi — це не “опція заробити”, а окремий напрям в крипті. Доречі по сейлу на Coinlist, там розпродаж закінчується через кілька годин, це останній шанс залетіти

Новий дроп від OKX Boost🫡 Біржа OKX запустила новий X Launch, де роздадуть 4.1 млн монет $MY. Ось критерії для участі: 🔴Boo
Новий дроп від OKX Boost🫡 Біржа OKX запустила новий X Launch, де роздадуть 4.1 млн монет $MY. Ось критерії для участі: 🔴Boost Volume - $500 🔴Boost Balance - $200 🔴Дедлайн завтра до 10:00 Найвигідніше зараз крутити BEAT — у нього множник 0.85 і додаткові +20% до обороту. Якщо крутите або плануєте це робити то оформіть гаманець за реферальним посиланням, промо нашого каналу дає максимальну знижку на комісії 20%, повірте на дистанції і якщо абузити цифри набагато приємніші з даним промокодом — https://web3.okx.com/ul/joindex?ref=LVIVCRIPTAN 🔴 Детальніше про OKX BOOST 🔴 Реєстрація в OKX WEB3

Crypto × AI = Immunefi🫡 Ончейн-безпека зараз там, де були стейбли 5 років тому, а Immunefi береться вирішити цю проблему! Мо
Crypto × AI = Immunefi🫡 Ончейн-безпека зараз там, де були стейбли 5 років тому, а Immunefi береться вирішити цю проблему! Можливість внесення коштів у токенсейл проекту Immunefi на платформі CoinList. закриється в найближчу добу. Умови стандартні, яку суму внесете – на ту і отримаєте алокацію. Лістинг планується в лютому Для участі треба поповнити гаманець Coinlist в USDT або USDC, мережа Ethereum. Також привʼязати гаманець Rabby/Metamask чи інший EVM. Деталі проєкту: 🔴120+ топових проєктів вже в ранньому доступі. 🔴$81 млрд під захистом. 🔴Security OS був перепідписаний у 4.5 раза. Це наче Chainlink до того, як оракли стали життєво необхідні. Різниця тільки в тому, що зараз це буде ще швидше. Cloudflare вчора підвів, інтернет у всьому світі ліг — і в результаті 2000+ людей зависли в черзі, не встигли купити $IMU. CoinList продовжив сейл 🔴 Взяти участь можна за посиланням: https://coinlist.co/immunefi

Добре, ви мене переконали! Оскільки багато хто з вас втратив гроші через обвал, сьогодні всім підписникам видано безкоштовний доступ у віп-канал НАЗАВЖДИ. До ранку вхід буде абсолютно безкоштовним, а ті, хто запізниться, зможуть придбати доступ лише за 1500$ на 3 місяці. Вступити у віп можна, подавши заявку за цим посиланням: https://t.me/+QQ7LWcf5qr03NThk Сподіваюся, усі встигнуть — вранці доступ буде закрито, а наступний набір буде лише через рік!(але це не точно🌚) #реклама #рекламний_текст