fa
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

رفتن به کانال در Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Львівський Криптан

کانال Львівський Криптан (@lvivcriptan22) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 40 134 مشترک است و جایگاه 3 180 را در دسته رمزارزها و رتبه 1 459 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 40 134 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 21 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -32 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -41 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.14% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 7.04% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 4 067 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 2 825 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 42 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 22 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

40 134
مشترکین
-4124 ساعت
-107 روز
-3230 روز
آرشیو پست ها
Хто так плотно шортанув?🥲 Приднавайтесь!
Хто так плотно шортанув?🥲 Приднавайтесь!

TON офіційно повертається до своїх витоків🥹 Паша Дуров повідомив, що нативний токен екосистеми TON буде перейменований у GRA
TON офіційно повертається до своїх витоків🥹 Паша Дуров повідомив, що нативний токен екосистеми TON буде перейменований у GRAM, саме так він називався в оригінальному вайтпейпері проєкту ще у 2018 році Що важливо: 🔴TON залишиться назвою блокчейна 🔴зміниться лише назва та тікер токена 🔴баланси, стейкінг, NFT та DeFi-позиції нікуди не зникнуть 🔴від користувачів не потрібно жодних дій Перехід займе близько трьох тижнів, це є частиною плану Дурова «Make TON Great Again» До речі, ринок відреагував досить позитивно на фоні новини TON показав зростання навіть попри загальну слабкість крипторинку. Особисто для мене це виглядає не просто як ребрендинг, а як спроба повернутися до початкового бачення проєкту, подивимось, що вийде з цього…

Який ринок – така й погода, літо йде повним ходом!🥹
+1
Який ринок – така й погода, літо йде повним ходом!🥹

У Labrador Adventures завезли нову локацію — «Пляж» 🫡 Потрохи прокачаю свого героя, трохи поспішив і купив дорожче ринку лоп
+2
У Labrador Adventures завезли нову локацію — «Пляж» 🫡 Потрохи прокачаю свого героя, трохи поспішив і купив дорожче ринку лопату, але нічого характеристики норм, будемо відбивати $ З новин тепер в експедиціях можна фармити не тільки золото та кістки, а й рецепти для нового літнього сета до якого входять: 🧢 Капелюх 👕 Костюм 🕶 Окуляри Зібравши всі 3 предмети, можна отримати бонус: ⚡️ +2 до швидкості 🍀 +2 до удачі 💪 +2 до витривалості Шанс знайти рецепти залежить від параметра «Удача», тому тепер цей стат може стати ще цікавішим 🫡 Що ще з абдейтів: 🔴готові предмети вже можна продавати за TON 🔴одяг відображається на вашому лабрадорі та в лідерборді 🔴локація доступна до 22 червня Особисто ганяю експедиції, бо виглядає як непогана можливість залутати рідкісні шмотки на старті Поки можете залетіти в гру глянути як там все працює, від себе буду ділитися своїм досвідом — https://t.me/LabradorAdventuresBot/start?startapp=ref_32AKX2BW2W

Йшла затяжна Медвежка… виживали сильніші…🥹

🎉 Разом з адмінами хочу розділити між вами 20.000₴ на 15 щасливчиків⤵️ Потрібно лише зробити декілька підписок в цьому боті
🎉 Разом з адмінами хочу розділити між вами 20.000₴ на 15 щасливчиків⤵️ Потрібно лише зробити декілька підписок в цьому боті — ТИК 🖥 По призах:
🤔 03.06 буде вибрано 15 переможців (10 перших отримають на піцу, інші 5 — по 90$ зелених) 💸
Результати будуть в боті о 23:45 відповідного дня ( там знайдете кнопку) , усім бажаю удачі 🤞 📣Тех.питання та організація

SoSo — плотний шорт!?😳 12 червня SoSo Value роздасть 30 млн $SOSO це приблизно 10.5 млн$ або майже 10% від поточної капіталі
SoSo — плотний шорт!?😳 12 червня SoSo Value роздасть 30 млн $SOSO це приблизно 10.5 млн$ або майже 10% від поточної капіталізації проєкту. Усі ці токени підуть безпосередньо користувачам, а як практика показує, що більшість буде лити по маркету! Тому ближче до дати роздачі я б уважно придивлявся до потенційних точок входу в шорт. Особливо якщо на фоні дропу побачимо якийсь локальний памп

Криптани, знайшов спосіб забирати з Bybit Card на 25% більше кешбеку🫡 Активно користуюсь платіжною картою від ByBit, яка наг
Криптани, знайшов спосіб забирати з Bybit Card на 25% більше кешбеку🫡 Активно користуюсь платіжною картою від ByBit, яка нагадую є безкоштовною і з топовими умовами на ринку! І зараз є можливість отримати ще кращий курс при розрахунках або зняття налу на касах! Потрібно просто автоматичну конвертація поінтів перевести у ваучери. Зараз: 🔴10 000 поінтів через автоконвертацію = 20$ 🔴10 000 поінтів через ваучер = 25$ на спот Тобто за ті самі бали можна отримати на 25% більше, або +0.22 грн до курсу . Особисто я вже вимкнув автоматичне повернення та обмінюю поінти вручну через ваучери 🫡 Також нагадую що маємо жирні бонуси для нових клієнтів користувачів: 🔴 10$ на спот за відкриття 🔴 10% кешбеку перші 30 днів, наприклад витрачаєте(або знімаєте нал на касі) 500$ і додатково отримуєте 50$ кешбеком який приходить в $ 🔴 До 110$ максимум бонусами 🔴 Безкоштовна віртуальна карта Що потрібно зробити: 1️⃣ Заходимо Bybit розділ Фінанси → Card або за посиланням 2️⃣ Відкриваємо картку і вводимо промокод 769GZ8 (без нього бонусу не буде) 3️⃣ Користуємось картою і отримуємо кешбек 4️⃣ Витрачаємо 100$ → забираємо +10$ + 10% кешбеку Якщо давно хотіли норм крипто-карту для повсякденного користування то зараз прям хороший момент спробувати ByBit Тут все детально розписав про карту, переваги, і бонуси за оформлення - https://t.me/lvivcriptan22/11138 🔴отримати карту від ByBit

Binance готує щось нове на 1 червня!?🤨 Офіційний акаунт біржі виклав доволі дивний тизер з сіном. На фоні цих чуток BNB та A
Binance готує щось нове на 1 червня!?🤨 Офіційний акаунт біржі виклав доволі дивний тизер з сіном. На фоні цих чуток BNB та ASTER вже показали непоганий рух і додали приблизно 10-15% за останню добу. Поки що деталей немає, але ринок явно намагається вгадати новий продукт раніше за офіційний анонс

Одна Q5 добре, а дві ще краще😳 Спасибі LetyShops
Одна Q5 добре, а дві ще краще😳 Спасибі LetyShops

Там вже ЛЧ стартував, хто не в курсі сьогодні фінал 🌚 Ви за кого? ❤️ - ПСЖ 🔥 - Арсенал
Там вже ЛЧ стартував, хто не в курсі сьогодні фінал 🌚 Ви за кого? ❤️ - ПСЖ 🔥 - Арсенал

По $HYPE – летимо на 100$!?🥹 Бідні шортисти…
По $HYPE – летимо на 100$!?🥹 Бідні шортисти…

Війна США з Іраном підходить до завершення!?🤨 Останні дні Трамп зробив одразу кілька гучних заяв: 🔴оголосив про зняття морс
Війна США з Іраном підходить до завершення!?🤨 Останні дні Трамп зробив одразу кілька гучних заяв: 🔴оголосив про зняття морської блокади 🔴заявив, що Іран не повинен отримати ядерну зброю 🔴натякнув на можливі домовленості щодо іранського урану Паралельно Axios повідомляє, що сторони вже обговорили 60-денний меморандум про перемир’я, а Аль-Джазіра пише, що зняття блокади було однією з ключових вимог Тегерана для продовження переговорів. На цьому фоні BTC уже трохи ожив, але ринок поки не поспішає закладати повноцінний позитивний сценарій. Якщо сторони все ж домовляться то це може стати одним із найважливіших геополітичних драйверів останніх місяців для нафти, фондового ринку та крипти 🫡 Прямо зараз Трамп піщов у ситуаційну кімнату, щоб прийняти остаточне рішення щодо Ірану…. Ваші очікування? 👍 — домовляться 👎 — все зірветься

Чергові 2200 гривень від Temu🥹 LetyShops продовжує радувати, і ми знову можемо отримати 100% кешбек від замовлення. Дана тем
Чергові 2200 гривень від Temu🥹 LetyShops продовжує радувати, і ми знову можемо отримати 100% кешбек від замовлення. Дана тема абузиться, більше аків — більше товарів — більше рефаунду, товар продаєте, а кошти повертаєте на картку, використовуйте антидект браузери і проксі (можете взяти тут: proxy-seller.com з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Що потрібно зробити: 1️⃣ Реєструємось у LetyShops 2️⃣ Через розділ «Магазини» заходимо на Temu (ВАЖЛИВО — створюємо новий акаунт) 3️⃣ Замовляємо товар до 2200 грн (через сайт, з додатку не зарахується) 4️⃣ Чекаємо ~60 днів → отримуємо 100% кешбек → виводимо гроші Якщо ви вже замовляли раніше на TEMU, то створюємо в будь якому антидетект браузері новий профіль, купляємо українські проксі, беремо новий номер телефону, створюємо (Приват/Mono/Abank) нову картку для оплати і робимо все по інструкції зверху, в доставці вказуємо своє ім'я і адресу доставки Щоб точно не побрили замовляйте на різні імена (дружину, батьків, друзів, дівчину), різні точки доставки, вибираємо різні товари і на різні суми, не треба фулл в ліміт лізти. Оформляти замовлення потрібно саме через сайт. Якщо купите через додаток — кешбек не зарахують. В результаті маємо товар на 2200 грн. який залишається у нас, а 2200 грн повертаються кешбеком 🔴Дедлайн - через 10 годин

BingX вирішили трохи погодувати торгашів😎 Біржа запустила нову активність FuturesX з рулеткою та нагородами, Суть максимальн
BingX вирішили трохи погодувати торгашів😎 Біржа запустила нову активність FuturesX з рулеткою та нагородами, Суть максимально проста, торгуємо акційними парами, набиваємо обʼєм і отримуємо спроби для колеса. Ніяких складних умов чи локів тут немає 🫡 Що потрібно зробити: 1️⃣Зареєструватись на біржі та пройти KYC 2️⃣Зареєструватись в акції за посиланням 3️⃣Зробити першу фʼючерсну угоду від 200$ і далі просто крутити обʼєм Якщо й так торгуєте фʼючами або інколи крутите обʼєм — тема виглядає максимально easy. Особливо на такому ринку, де нормальних активностей зараз не так вже й багато. Участь а промці беруть монетки: JTO, FIDA, PLAY, FIGHT, EDEN За кожен поріг дають додаткові спіни: 🔴1k$ = +1 спроба 🔴5k$ = +1 🔴10k$ = +2 🔴50k$ = +2 🔴100k$ = +4 Важливий момент, позицію потрібно тримати більше хвилини, інакше обʼєм можуть не зарахувати 🔴Працюватиме до 31 травня 🔴Реєстрація на біржі BingX

А що там, дропи з Binance Alpha знову кормлять? 🤨
А що там, дропи з Binance Alpha знову кормлять? 🤨

MEXC знову запускає Launchpad з акціями SpaceX 😎 Минулого разу активність дуже непогано нагодувала, але цього разу людей буд
MEXC знову запускає Launchpad з акціями SpaceX 😎 Минулого разу активність дуже непогано нагодувала, але цього разу людей буде в рази більше, тому перепідписка очікується люта, проте скіпати таку тему я б точно не радив. Що потрібно зробити: 1️⃣ Зареєструватись на біржі MEXC та підтвердити участь в Launchpad 2️⃣ Зробити депозит і за бажанням можна накрутити обʼєм на фʼючах для більшого ліміту Суть проста: 🔴закидуємо USDT / USD1 🔴отримуємо алокацію $SPACE по 130$ 🔴ринок зараз ~198$, тобто дисконт біля 33% Буду заходити з декількох акаунтів, бо минулий Launchpad реально багатьох покормив 🔴 Стартує активність 1 червня 🔴 Реєстрація на біржі MEXC 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

США завдали нових ударів по Ірану, але як завжди прилетіло по BTC 🌚
США завдали нових ударів по Ірану, але як завжди прилетіло по BTC 🌚

У Google різко зросла кількість запитів “купити крипту” 🤥 І це чесно кажучи виглядає трохи зарано… Зазвичай масовий інтерес
У Google різко зросла кількість запитів “купити крипту” 🤥 І це чесно кажучи виглядає трохи зарано… Зазвичай масовий інтерес починає зʼявлятися вже ближче до фінальних фаз булрану, коли кум/брат/сват питає як купити того BTC 😅 Поки ринок тільки починає оживати, а хомʼяки вже потроху прогріваються. Схоже попереду нас чекає дуже веселий рік..🤫 А ви вірите що червона фаза ринку вже позаду!?😑 👍 — думаю ми вже не лоях, дальше туземун! 👎 — ахаха, дальше тільки нижче!

Схоже в біржі HTX (Huobi) — проблеми!🥲 Великобританія офіційно внесла біржу під санкції через підозри у співпраці з рашкою т
Схоже в біржі HTX (Huobi) — проблеми!🥲 Великобританія офіційно внесла біржу під санкції через підозри у співпраці з рашкою та обході обмежень через Garantex. На фоні цього Binance та інші біржі вже почали обмежувати перекази на HTX, затримувати депозити, перевіряти кошти, які приходять з біржі Тому якщо у вас там залишились активи, я б не ризикував…Виводьте кошти спочатку на Web3-гаманці (Metamask, OKX Wallet тощо), а вже потім на основні біржі. Бо прямий переказ може закінчитись заморозкою коштів або додатковими перевірками. Особисто для мене, мінус одна біржа на ринку. Нічим особливо цікавим HTX останні роки й так не виділялася…