fa
Feedback
Ярослав

Ярослав

رفتن به کانال در Telegram

Ярік бачок патік А це мій ютубчик https://www.youtube.com/c/Ярослав_86

نمایش بیشتر
1 232
مشترکین
-224 ساعت
اطلاعاتی وجود ندارد7 روز
+1830 روز

در حال بارگیری داده...

جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+20
در 0 کانال‌ها
مه '26
+30
در 3 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '26
+29
در 4 کانال‌ها
Get PRO
مارس '26
+17
در 1 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '26
+39
در 2 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '26
+18
در 4 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '25
+15
در 1 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '25
+30
در 3 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '25
+26
در 2 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '25
+31
در 0 کانال‌ها
Get PRO
اوت '25
+40
در 2 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '25
+26
در 1 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '25
+17
در 1 کانال‌ها
Get PRO
مه '25
+44
در 5 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '25
+71
در 2 کانال‌ها
Get PRO
مارس '25
+27
در 5 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '25
+43
در 2 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '25
+40
در 2 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '24
+54
در 4 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '24
+14
در 2 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '24
+16
در 3 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '24
+20
در 3 کانال‌ها
Get PRO
اوت '24
+15
در 1 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '24
+15
در 2 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '24
+16
در 1 کانال‌ها
Get PRO
مه '24
+17
در 2 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '24
+19
در 3 کانال‌ها
Get PRO
مارس '24
+25
در 4 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '24
+31
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '24
+25
در 3 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '23
+874
در 3 کانال‌ها
تاریخ
رشد مشترکین
اشارات
کانال‌ها
23 ژوئن0
22 ژوئن0
21 ژوئن0
20 ژوئن+1
19 ژوئن0
18 ژوئن0
17 ژوئن+2
16 ژوئن+1
15 ژوئن+5
14 ژوئن+2
13 ژوئن0
12 ژوئن0
11 ژوئن+1
10 ژوئن+1
09 ژوئن+1
08 ژوئن+2
07 ژوئن+2
06 ژوئن0
05 ژوئن0
04 ژوئن+1
03 ژوئن0
02 ژوئن0
01 ژوئن+1
پست‌های کانال
Дякую за донат😉
Дякую за донат😉

2
Не можна питати в жінки про її вік; В чоловіка про його зарплату; І в польського популіста, що таке пацифікація 30х років☺️
502
3
Нє ну то мєлочі🥰 Для контексту: Президент Польщі Лех Качинський, його дружина, та ще 94 особи загинули 10 квітня 2010 року в
Нє ну то мєлочі🥰 Для контексту: Президент Польщі Лех Качинський, його дружина, та ще 94 особи загинули 10 квітня 2010 року в авіакатастрофі літака Ту-154М поблизу військового аеродрому «Північний» під Смоленськом (Росія). Офіційні звіти (як польські, так і російські) вказували на помилку екіпажу. Проте у Польщі тривалий час працювала комісія, яка розглядала версію про вибухи на борту.
523
4
Не хочу казати "а я ж казав" Але я ж казав😁 Ну типу 120 євроза таку ж гта 5 в плані геймплею і більш беззубим сюжетом то надто круто як на мене. Хоча може там буде щось реально неймовірно проривне, але я скептичний в цьому плані
601
5
Схоже, чутки про те, що нова GTA коштуватиме дорожче за звичайні ігри, стають реальністю. У базі даних європейського ритейлер
Схоже, чутки про те, що нова GTA коштуватиме дорожче за звичайні ігри, стають реальністю. У базі даних європейського ритейлера FNAC раніше часу з’явилися сторінки з передзамовленнями Grand Theft Auto VI - і цінники там кусаються. - Базове видання: €89.99 (близько $100) - Premium Edition: €119.99 - Колекційне видання: €199.99 Офіційне відкриття передзамовлень на PS5 та Xbox Series X/S заплановане вже на цей четвер - 25 червня. Магазини зазвичай отримують точні прайси якраз за кілька днів до старту, тому може бути правдою OLDboi - Про Ігри Українською
491
6
https://youtu.be/Pb4hyTjRR20
573
7
І дуже дякую за донат) Завтра до речі запишу серію Моровінда
І дуже дякую за донат) Завтра до речі запишу серію Моровінда
573
8
Давайте сьогодні на стрімі, для різноманіття зробимо те чого давно не робили в інтернеті... Будемо розвиватись і еволюціонува
Давайте сьогодні на стрімі, для різноманіття зробимо те чого давно не робили в інтернеті... Будемо розвиватись і еволюціонувати⚽️
575
9
Сорі, напруга в домі скаче шо дурна, щей ютуб видєлуїця🚬 Давайте завтра продовжимо наші зековські пригоди і надіюсь без таких приколів
591
10
https://youtu.be/3njiCQFVH8Q
585
11
https://youtu.be/rKVD6A5R7mg
80
12
https://youtu.be/xdQoo3vMuWI
586
13
https://youtu.be/xdQoo3vMuWI Ця серія це чисто філерний пляжний епізод із аніме) Я запоров 2 квеста і став безробітним
578
14
Наступний крок цвяхостояння на сапах на вугіллі
Наступний крок цвяхостояння на сапах на вугіллі
604
15
Значить так, сьогодні серія по дагерфолу. Не хочу навіть чути заперечень. Я її викладу і всьо. А тоді шей стрім ввечері прове
Значить так, сьогодні серія по дагерфолу. Не хочу навіть чути заперечень. Я її викладу і всьо. А тоді шей стрім ввечері проведу. Сказав зробив
600
16
Доповнення по темі
Доповнення по темі
602
17
Ей ти, не спиш?
Ей ти, не спиш?
659
18
Майже допройшов Cyberpunk 2077 і він класний, але є але. Основний сюжет, персонажі і деякі сайд квести прописані дуже круто,
Майже допройшов Cyberpunk 2077 і він класний, але є але. Основний сюжет, персонажі і деякі сайд квести прописані дуже круто, можна проникнутись і відчути емоції. Але при дослідженні світі наскільки багато однотипних активностей і одноманітних записочок, що реально душися те все читать. Типу моя повага сценаристам які не полінувались для кожного філерного мікроквестика прописати декілька записок. Але всі вони неймовірно однотипні і все зводиця до того, що погані цинічні люди роблять погані речі. В тому ж відьмаку вцілому записочок було набагато менше і вони були цікавіші. Якісь добрі селяни шукали ліки від раку для своїх дітей і їх підступно вбили монстри, інші злі селяни були злі і робили щось погане. В когось поганого є хороші родичі і тд. Ну короче якось не дуже вийшло поза сюжеткою проникнутись цинічним світом і уинічним населенням кіберпанку
614
19
Верніть курку😦
Верніть курку😦
703
20
Здається зрозумів чого мені не дуже подобається тредс) Бо там наскільки низький поріг входу, що люди із мінусовим iq можуть з
Здається зрозумів чого мені не дуже подобається тредс) Бо там наскільки низький поріг входу, що люди із мінусовим iq можуть за секунду ригануть якусь нереальну діч, яка рознесеця алгоритмами по всьому тредсу Не те шоб в інших соцмережах не було херні, але здається тредс їх обскакав🚑
669