fa
Feedback
Архив

Архив

رفتن به کانال در Telegram

Покажите как надо на своём примере. Глав. Админ - @Hunter_of_the_separatists

نمایش بیشتر
675
مشترکین
+724 ساعت
+17 روز
+9130 روز
آرشیو پست ها
В Киеве русские, обещавшие, что не будут бить по Киеву, если не будет ударов по Москве 9 мая, снесли ракетой половину многоэтажного дома. Под завалами много людей. Скорее, всего, опять десятки погибших. Бывает такой противник, которого можно уважать. А как уважать этих? В словах шлюх больше правды и достоинства, чем у Путина и его придворных гнид. @kazansky2017

photo content

photo content

sacrebleu

photo content

Наконец-то все прояснилось @kazansky2017
Наконец-то все прояснилось @kazansky2017

Дивлюсь роботу SMM 425 ошп. Це з ТікТок. Видно, що їх медійка має зовсім інші цілі в порівнянні з іншими підрозділами.

М - Мотивация

Був один раз, мене в білій м'якій комнаті колись закрили

А коли тебе адміни зупиняли?

Админы спят = можно постить хуйню кринжовую

sticker.webp0.19 KB

Заценіть цю імбу
Заценіть цю імбу

photo content

Габа ночь приблизительно так выглядит, только весь в чёрном, и поэтому его не видно
Габа ночь приблизительно так выглядит, только весь в чёрном, и поэтому его не видно

photo content

پیام صوتی00:07

Repost from N/a
Всім привіт 👋 Маємо важливий збір, який потрібно закрити якомога швидше. Збираємо на FOSSIBOT F2400 Green для наших військових взводу НРК на Запорізькому напрямку ⚡ Кожен донат та репост дуже допомагає і наближає нас до цілі. Будемо вдячні кожному, хто долучиться 🫶 📌 Instagram: https://www.instagram.com/p/DYMWOnGDduD/?igsh=MW8xeTRscWx5b2gycw== 🫙 Банка: https://send.monobank.ua/jar/2Tm1KZ6f6q

Банкову перекрили.