fa
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

رفتن به کانال در Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

نمایش بیشتر
9 315
مشترکین
-424 ساعت
-307 روز
-10930 روز
آرشیو پست ها
Мопеди атакують Крим! пукін, введи війська!

Іран запустив мопеди по Джанкою! 😈💥

В районі військового аеродрому в Джанкої в Криму вибухи ⚡💥
В районі військового аеродрому в Джанкої в Криму вибухи ⚡💥

​​До мене по допомогу звернулись друзі загиблого під Бахмутом воїна, якого я мав честь знати особисто. А для цього мені потрібна і ваша допомога, друзі! Приділіть хвилинку для вшанування Героя! Дружина загиблого Героя Андрія «Гора» Шияна Ксенія Шиян зареєструвала петицію по вшануванню пам‘яті чоловіка - перейменування вулиці на Оболоні в Києві де жив Андрій Шиян. Прошу підписати та поширити! Підписати можуть не тільки кияни 👇 https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=11841&fbclid=PAAaaL5D8sZBWj5sYy-3ZYF1yTH-UWXOlo32oTpPUrVaJe7AmacFoQBBzidL8 Довідково про воїна. Андрій “Гора” Шиян (17.05.1996 - 12.11.2022) - учасник російсько-української війни, ветеран АТО, громадський активіст. В 19 років пішов добровольцем в АТО, своє становлення як воїна пройшов в Батальйоні оперативного призначення НГУ ім. Сергія Кульчицького і був залучений до бойових операцій в н.п. Піски, Світлодарськ, Красний Лиман, Слов’янськ, Артемівськ, Дебальцеве, Миронівське, Станиця Луганська, Вуглегірськ та ін. 24 лютого 2022 року Андрій вже з самого ранку знову взяв зброю до рук і у складі Батальйону “Свобода”, боронив Київщину та Сумщину, а також околиці Горлівки та Бахмут. Загинув вночі 12.11.2022 під час виконання бойового завдання біля Бахмута. Андрій народився і все своє життя провів на Оболоні, більшість цього часу - на вулиці Північній. Тут пройшли його дитячі роки, відбувалось становлення як людини, громадського активіста, воїна. Наразі вулиця носить назву виходячи із географічного положення, але було би справедливо назвати її на честь людини, яка захищала інтереси жителів і у мирні часи, і тим паче під час війни. Північна вулиця — вулиця в Оболонському районі міста Києва, житловий масив Оболонь. Пролягає від Оболонського проспекту до проспекту Володимира Івасюка. Вулицю покладено наприкінці 1970-х років під назвою Нова. Сучасна назва — з 1980 року (проходить північною межею житлового масиву Оболонь).

Жесть. І він себе називає "українцем"... Послухайте цей треш. Таким людям потрібно робити максимальну обструкцію. Навіть подумати подібним чином має бути заборонено. Не те що пропагувати в таксі...

Я особисто нічого доброго від візиту глави Китаю в рашку не чекаю. Україна вже має досвід, коли, під час Перших визвольних змагань сто років тому китайці воювали проти нас на боці росіян. Історія циклічна. Ось тільки тоді нас не підтримував увесь цивілізований світ, а, радше, навпаки. Тому для нас нічого не зміниться. Ми переможемо орду.

Вірити в ATACMS та F16? 😈
Вірити в ATACMS та F16? 😈

Усім величезне дякую! За день зібрали усю необхідну суму!

Залишилось зібрати 20 тис грн! Дякую Друзі! Репости дуже допомогли! 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: arone
Залишилось зібрати 20 тис грн! Дякую Друзі! Репости дуже допомогли! 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Машинка на Вугледар. Завдяки вашим донатам!
Машинка на Вугледар. Завдяки вашим донатам!

Прекрасний темп збору! Уже половина є, 90 зі 180 тис.грн!Виручаємо морпіхів з Авдіївки, які 3 місяці збирали кошти на пікап!!! Давайте збережемо темп і завтра закриємо потребу хлопців! 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Також, хто має твіттер, прошу ретвіт: https://twitter.com/aronets/status/1637093722432102400

Друзі. Фейсбук знову кинув мене в тіньовий бан, тому дописи про збори у фейсбуці не розходяться. Дуже прошу вліпити лайк та +
Друзі. Фейсбук знову кинув мене в тіньовий бан, тому дописи про збори у фейсбуці не розходяться. Дуже прошу вліпити лайк та + в коментах, а хто може і поширте тут: https://fb.watch/jlJpz0N06C/

Польща та Словаччина спільно передадуть Україні 33 винищувачі МіГ-29 – Міноборони Польщі ▪️13 від Словаччини; ▪️20 від Польщі. 🔥🔥🔥

Кажуть, після плагіатора Шкарлєта, у нас, нарешті буде нормальний міністр освіти. На фото Оксен Лісовий, директор Малої Акаде
Кажуть, після плагіатора Шкарлєта, у нас, нарешті буде нормальний міністр освіти. На фото Оксен Лісовий, директор Малої Академії Наук, який пішов добровольцем воювати, де зараз служить в легендарній 95 бригаді. Це прекрасна кандидатура! Удачі! А тут збираємо на авто для морпіхів під Авдіївкою:

Друзі! Потрібна термінова допомога морпіхам 35 бригади, які боронять Україну в пекельній Авдіївці. Хлопці намагались самостійно зібрати кошти на пікап, проте за 3 місяці!!! назбирали лише 98тис.грн. Ми ж залюбки допоможемо нашим захисникам пошвидше закрити їх потребу, правда? Ми вже знайшли автівку - Навару. Залишилось зібрати 180тис.грн. Ваші 100-200 гривень дуже потрібні 🙏 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Repost from Сіль
Після того, Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт хуйла, стало більше порівнянь із долею Слободана Мілошевіча. Але мені все одно більше впадає в око інший приклад. Саддам Хуссейн. В 1990 році він вторгся у Кувейт, розповідаючи, що Кувейт - це «штучна країна», контрольована заходом і так далі. Погана новина в тому, що Хуссейн розв‘язав не одну повномасштабну війну. З Іраном і з Кувейтом. І навіть після цього зберіг владу на досить довгий час, поки американці все таки не вирішили питання з ним остаточно. Послухайте професора міжнародника Ігоря Жалобу, бійця ТРО. Він дуже гарно описує це порівняння - Хуссейна і путіна. https://youtu.be/VNkwhIDU7tY

А є в Києві сьогодні працюючий електрик, який зможе глянути до склопідйомників у Тойоті Прадо, яку ми завтра плануємо везти хлопцям у район Вугледара? Перестали працювати після тонування. А то у нас війна, а люди в суботу відпочивають...

Стадія "отріцанія" була у всіх диктаторів))
Стадія "отріцанія" була у всіх диктаторів))

Буду вдячний зв підписку на сторінки нашого фонду "Нащадки Сагайдачного". А також долучайтесь до купівлі позашляховика для воїнів ЗСУ👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976