fa
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

رفتن به کانال در Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

نمایش بیشتر
9 329
مشترکین
-524 ساعت
-297 روز
-11230 روز
جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+10
در 1 کانال‌ها
مه '26
+8
در 1 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '26
+12
در 1 کانال‌ها
Get PRO
مارس '26
+12
در 0 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '26
+25
در 2 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '26
+41
در 0 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '25
+13
در 2 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '25
+13
در 4 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '25
+9
در 4 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '25
+6
در 1 کانال‌ها
Get PRO
اوت '25
+12
در 3 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '25
+10
در 3 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '25
+11
در 1 کانال‌ها
Get PRO
مه '25
+9
در 0 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '25
+11
در 3 کانال‌ها
Get PRO
مارس '25
+17
در 2 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '25
+34
در 3 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '25
+33
در 2 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '24
+17
در 1 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '24
+11
در 2 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '24
+8
در 5 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '24
+41
در 4 کانال‌ها
Get PRO
اوت '24
+5
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '24
+82
در 3 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '24
+11
در 5 کانال‌ها
Get PRO
مه '24
+94
در 4 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '24
+40
در 4 کانال‌ها
Get PRO
مارس '24
+182
در 5 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '24
+132
در 5 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '24
+162
در 8 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '23
+76
در 7 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '23
+118
در 5 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '23
+69
در 4 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '23
+39
در 0 کانال‌ها
Get PRO
اوت '23
+193
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '23
+59
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '23
+103
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مه '23
+294
در 0 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '23
+2 149
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مارس '23
+290
در 0 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '23
+168
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '23
+608
در 0 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '22
+959
در 0 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '22
+2 991
در 0 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '22
+64
در 0 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '22
+827
در 0 کانال‌ها
Get PRO
اوت '22
+360
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '22
+500
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '22
+556
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مه '22
+676
در 0 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '22
+5 120
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مارس '22
+10 027
در 0 کانال‌ها
تاریخ
رشد مشترکین
اشارات
کانال‌ها
24 ژوئن0
23 ژوئن0
22 ژوئن0
21 ژوئن0
20 ژوئن0
19 ژوئن0
18 ژوئن0
17 ژوئن+1
16 ژوئن+1
15 ژوئن+2
14 ژوئن0
13 ژوئن+1
12 ژوئن0
11 ژوئن0
10 ژوئن0
09 ژوئن+2
08 ژوئن+1
07 ژوئن0
06 ژوئن+1
05 ژوئن+1
04 ژوئن0
03 ژوئن0
02 ژوئن0
01 ژوئن0
پست‌های کانال
КРИМ БУДЕ АБО БЕЗЛЮДНИМ ОСТРОВОМ, АБО УКРАЇНСЬКИМ

2
Зустрічайте! Українські КАБи рознесли позиції кацапів 🔥😈
Зустрічайте! Українські КАБи рознесли позиції кацапів 🔥😈
1 347
3
Перетворюємо Крим у острів 🔥😈
Перетворюємо Крим у острів 🔥😈
1 534
4
Традиційно кидаємо понеділкові 40-50 гривень, каву воїнам 👇 https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
1 668
5
В Криму гарна погода!
В Криму гарна погода!
1 910
6
І вам дяка за підтримку. Закиньте і ви донат https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
І вам дяка за підтримку. Закиньте і ви донат https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
1 757
7
Що з поляками: яскравий приклад, як не можна будувати національний міф 💬 В окремому дописі я писав про те, що не можна поступатись претензіям Польщі, і що цієї ситуації в цілому було не уникнути. Зараз же я просто деталізую думку за двома напрямками: чому цього було не уникнути та чому саме зараз. Навроцький та Волинська трагедія З 2009 року Навроцький працював в Інституті національної пам’яті — закладі, який безпосередньо займався Волинською трагедією. Саме Навроцький входив до групи, яка ніби мала встановити всі факти трагедії. Неформально ж це період коли партія PiS почала створювати об’єднавчий популістичний міф про Волинську трагедію (ще раз, я не заперечую трагедію, як провину обох сторін, я заперечую політизовану польську інтерпретацію), що був одним з елементів політичної кампанії для повернення PiS до влади у 2015 році. Потім Навроцький працював директором музею Другої світової, де здогадаєтесь яку експозицію найбільше просував? З 2021 року Навроцький вже був призначеним директором Інституту національної пам’яті, а політизація Волинської трагедії досягала абсурдних і від того загрозливих масштабів, де кожен виборчий цикл кількість жертв зростала з 7 до 20, потім 50 і 100, і вже є заяви про 200 тисяч. Обсяги спекуляцій змушували політиків звертати увагу/ реагувати, а політичних опонентів PiS жити в межах конструкту, створеного PiS, а від того в менш зручному положенні. Якщо простіше, то поляки самі повірили у свої спекуляції, а заперечити означало б «зрадити Польщу». 🔗 Згідно з дослідженнями, якщо у 2008 році 59% опитуваних «щось чули про Волинську трагедію», то у 2023 році це вже 92%. До цього основним об’єднавчим зовнішнім міфом був Катинський розстріл, але через те, що він «суспільно-консенсусний» та історичний, в електоральних цілях його було важко використовувати. Отже, політична кар’єра Навроцького тісно пов’язана зі спекуляціями на історичній пам’яті. ❓Чому саме зараз? Одним із тих, хто вигадував цифри жертв зі стелі, власне, був і Навроцький, який «як історик» заявляв нібито про нові факти, а далі з посиланням на нього політики використовували це як спекулятивну тезу. Однією з вимог була ексгумація жертв Волинської трагедії з розумінням, що Україна не  хоче цього робити, щоб не перетворювати це на польське шоу. Проблема в тому, що кожні відкопані рештки, навіть якщо замість 100 тис. знайдуть 10, польською пропагандою щоразу будуть подані в спекулятивному вигляді. Тому позиція України полягала в тому, щоб формувати спільну історичну пам’ять та примирення щодо трагедії. Але Варшаві цього було мало і конфлікти загострювались. Зрештою Україна почала надавати з минулого року дозволи на ексгумаційні роботи. 🔄 Але виявилось (для поляків), що процес не дає необхідного політичного результату, бо перші місця ексгумаційних робіт, — це саме ті місця, на яких наполягали поляки, про «тисячі поховань», — спростовують твердження про масовість, про яку так сильно зазначали поляки. Міф розпадається — якість роботи Навроцького в Інституту пам’яті під питанням У вересні 2025 року в селі Садове на Тернопільщині ексгумаційні роботи виявили поховання 42 жертв трагедії. У квітні 2026 в селах Воля та Острівки були виявлені окремі випадки поховань, а в березні 2026 в селі Угли на Волині в місцях, де поляки стверджували, що мали бути масові поховання, взагалі не було виявлено жодної жертви трагедії. Тобто ексгумацію хоч і продовжують використовувати як політичну спекуляцію, але вона в кінцевому підсумку дає зворотний ефект, бо заяви про сотні тисяч Навроцького та Інституту під його керівництвом не відповідають дійсності, а отже міф може розсипатися. І тут просто знаходиться привід, щоб підірвати відносини (бо, очевидно, тепер невигідні для Навроцького ексгумаційні роботи загальмуються через напругу у відносинах) і таким чином до виборів не буде достатньо кейсів для підтвердження псевдоісторичної роботи президента в Інституті національної пам’яті. Плюс потреба відволікти увагу від постійних скандалів самого Навроцького: від снюсу, незрозумілих заяв та історій про привласнення квартир пенсіонерів до наміру підставити прем’єра Туска, який мав би або підписати позбавлення нагород Зеленського, і тоді його авторитет серед європейських лідерів впав би, або, якщо не підписати, то PiS отримує шанс спекулювати, що він «на боці українців», як до того розповідали, що Туск маріонетка Берліна на минулих виборах, але це не спрацювало. ➡️ Тому абсолютно правильним було не чекати, поки Туск постане перед вибором, а відіслати на адресу Навроцького нагороди самим і таким чином позбавити Навроцького та PiS можливості поставити Туска в незручне положення. Тож ті, хто створював міф і спотворював історичну пам’ять у Польщі, настільки повірили у власні маніпуляції, що, вимагаючи ексгумації як доказу, за результатом самого процесу можуть підтвердити, що власне заяви про масштаби й те, що переважно виключно поляки постраждали, — є маніпуляціями. Все це відбувається на очах незалежних істориків, що за цим спостерігають. А отже 15 років «роботи» Навроцького виявляться фейком. Тож тому було не уникнути конфлікту, оскільки Навроцький шукав просто привід. Щоб ці процеси зірвати потрібно що зробити? Створити кризу і перевести все знову з домовленостей, за результатами чого, власне, і відбувається тепер невигідна Навроцькому ексгумація, в емоційне шоу. Resurgam ➰ Приєднуйся
1 679
8
Друзі, залишилось 30к до досягнення мети. Закиньте недільні 30 гривень, щоб вам легко відпочивалося) P. S. І з днем батька усіх нас, захисники-батьки 👇 https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
1 482
9
Президент Зеленський повернув орден общіпаного орла президенту Навроцькому. Новою поштою. Нас будуть поважати, коли ми не буд
Президент Зеленський повернув орден общіпаного орла президенту Навроцькому. Новою поштою. Нас будуть поважати, коли ми не будем давати витирати об себе ноги. Поважають тих, хто має гідність. А польський президень зганьбив і обезестив польський народ.
1 925
10
Ох зараз москалі покажуть що таке справжня бусифікація. Якщо серйозно, то оці перші проби пера в рф, що бачимо в Пермі, виглядають цікаво. В першу чергу з точки зору відповіді на питання чи це відлагодження процесу з прицілом на майбутнє, чи вже початок системної роботи. У нас панувало очікування, що жорстка мобілізація в рф може початися восени після імітації парламентських виборів, але аж ніяк не зараз. Тим більше, що навіть за нинішнього процесу закручування інформаційних гайок приховати такі речі буде майже неможливо (хоча побачимо). Отож є ще одне питання (особливо якщо це таки початок системного процесу тут і зараз) - чи є це свідченням того, що у росіян на фронті зараз така криза, що вони змушені починати жорстку мобілізацію вже зараз. Відповідно сприймають ризики її негативного впливу на імітацію виборів як такі, що є меншими за проблеми на фронті, які у них назрівають. Тут також варто розуміти, що реляції про можливий обвал фронту не мають особливих підстав. Москалі тиснуть далі. Тож мова може йти не стільки про запобігання обвалу, скільки про підтримку здатності тиснути і наступати далі, наповнювати новостворені підрозділи та компенсувати втрати в існуючих та наступаючих. Адже в їх розумінні катастрофою може бути саме втрата здатності проводити наступальні дії. Що ж, деякі відповіді ймовірно скоро дізнаємось.
2 064
11
Товариство, до мети залишилось 35к. Закиньте по 35 гривень для бадьорого ранку 👇 https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
1 981
12
Перегляд платний. Всі ваші донати на НРК для Любарта) 👇 https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
2 342
13
Москва знову горить 🔥🔥🔥 Цього разу ще серйозніше вразили НПЗ 🔥+2
Москва знову горить 🔥🔥🔥 Цього разу ще серйозніше вразили НПЗ 🔥
2 574
14
росія імпортуватиме бензин з країн Азії через дефіцит палива в країні. - Reuters Ухахахаха
2 590
15
Ранок починаємо з кави і донату лицарям "Любарта" https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
Ранок починаємо з кави і донату лицарям "Любарта" https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
2 610
16
Сьогодні, на жаль, загинули українські пілоти. Файтерпомер навіть тут ниє. А все тому, що Україна оплакує своїх загиблих, пам
Сьогодні, на жаль, загинули українські пілоти. Файтерпомер навіть тут ниє. А все тому, що Україна оплакує своїх загиблих, пам'ятає їх імена і шанує. А російські льотчики нахрін нікому не потрібні. Здохли, закопали і забули.
2 308
17
Треба ваші 6 гривень 👇 https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
2 047
18
Наші дрони пробили хвальону московську ППО та влучили у Московський НПЗ. Це НПЗ №8 у Росії. Ми влучили в саме серце НПЗ - в у+4
Наші дрони пробили хвальону московську ППО та влучили у Московський НПЗ. Це НПЗ №8 у Росії. Ми влучили в саме серце НПЗ - в установку ЕЛОУ-АВТ-6 🔥 Цей НПЗ забезпечує 40% потреб Москви в бензині та 50% - у дизельному паливі, а також є основним постачальником пального для столичних аеропортів.
2 486
19
Залишу це тут, бо аж надто гарно)) На росії від'ємно злетів бомбардувальник Ту-22м3, який рф використовує як основний носій к
Залишу це тут, бо аж надто гарно)) На росії від'ємно злетів бомбардувальник Ту-22м3, який рф використовує як основний носій крилатих ракет Х-22 та Х-32, якими регулярно атакує територію України.
1 727
20
Хто не може по 49 закиньте по 4 грн 90 коп
1 707