fa
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

رفتن به کانال در Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

نمایش بیشتر
9 317
مشترکین
-124 ساعت
-297 روز
-10430 روز
آرشیو پست ها
Серпухів, Московська область. Добрий БПЛА летить на красну площу 😈🫡

Посипались хороші рішення! 🚫 Житомирська обласна рада заборонила діяльність УПЦ МП на території області. Також Броварська міськрада прийняла рішення про припинення договорів на користування землею для церков УПЦ МП

💥🤡"Готуйтесь, пишіть заповіти, СБУ прийде за кожним військовим злочинцем" — майор Чернобаєв разом із хакерами підключився до закритої конференції рф-іран і нагадав бруднодупим про неминучість покарання окупантів. ____ Топ 🔥

Repost from N/a
+1 авто для воїнів на Донбасі завдяки соціально-відповідальному бізнесу. Дякуючи Pavel Balbert і компаніям Wheelshop та Kuna
+1 авто для воїнів на Донбасі завдяки соціально-відповідальному бізнесу. Дякуючи Pavel Balbert і компаніям Wheelshop та Kuna придбали для воїнів 100 бригади, зенітно-артилерійського взводу Ніссан Навара. Наші друзі взяли на себе фінансову сторону питання, а наші волонтери забезпечили пошук, логістику, ремонт (дякую майстерні Нащадків Сагайдачного та Роману Шабрикіну) та відвезли і передали на Донбасі машинку безпосередньо воїнам. Дуже люблю таку продуктивну співпрацю на благо ЗСУ! А ми продовжуємо збір на чергове авто для підрозділу ЗСУ. Будем вдячні за вашу пожертву 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

+1 авто для воїнів на Донбасі завдяки соціально-відповідальному бізнесу. Дякуючи Pavel Balbert і компаніям Wheelshop та Kuna
+1 авто для воїнів на Донбасі завдяки соціально-відповідальному бізнесу. Дякуючи Pavel Balbert і компаніям Wheelshop та Kuna придбали для воїнів 100 бригади, зенітно-артилерійського взводу Ніссан Навара. Наші друзі взяли на себе фінансову сторону питання, а наші волонтери забезпечили пошук, логістику, ремонт (дякую майстерні Нащадків Сагайдачного та Роману Шабрикіну) та відвезли і передали на Донбасі машинку безпосередньо воїнам. Дуже люблю таку продуктивну співпрацю на благо ЗСУ! А ми продовжуємо збір на чергове авто для підрозділу ЗСУ. Будем вдячні за вашу пожертву 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

​​⛪️ Депутати міськради Чернівців проголосували за позбавлення 22 храмів УПЦ МП права користуватися земельними ділянками громади! ____ А Київ що? Кличко, спиш? ЄС, чому досі не подали аналогічний проект? В чому проблема?

⚡Україна готується до відкриття цивільних авіарейсів, можливо, частково, – заявив французький міністр у інтерв’ю Європейській
⚡Україна готується до відкриття цивільних авіарейсів, можливо, частково, – заявив французький міністр у інтерв’ю Європейській правді "Як я зрозумів, в України вже є певні міркування щодо цього відкриття, і у Києві наполегливо над цим працюють. Але, звісно, головним питанням досі лишається безпека", – сказав міністр. ______ Прикріпляю карту розміщення аеропорта Ужгород. Виходить, літак сідає і злітає вже на території ЄС та НАТО. Враховуючи, що аеропорт практично на території НАТО + по Закарпатській області окупанти не наносили ракетних ударів, то це робочий варіант. Окрім того, у разі потенційного удару, ракети летять до Закарпаття понад годину, а то й більше, то ж є час убезпечити людей.

На словах це звучить потужно, звісно ж. Держави-члени НАТО завершили підготовку та озброїли понад 9 бригад ЗСУ, — Столтенберг. За його словами, Україні вже передали 1550 бронемашин, 230 танків і значні обсяги боєприпасів.

О, таке мені подобається! Антитіла анонсували концерт в Криму 23 серпня наступного року. Ну, хотілося б вже цього, але і так
О, таке мені подобається! Антитіла анонсували концерт в Криму 23 серпня наступного року. Ну, хотілося б вже цього, але і так най буде. Бронюємо 🫡😈

І до гарних вранішніх новин 🫡 В Мелітополі ліквідували колаборанта, який працював у поліції.
І до гарних вранішніх новин 🫡 В Мелітополі ліквідували колаборанта, який працював у поліції.

І гарні новини перед сном. У Санкт-Петербурзі бабах в районі аеропорта 😈

Наш воїн повернувся з полону... Побачив волю і яблуко 💔
Наш воїн повернувся з полону... Побачив волю і яблуко 💔

Москва почала готуватись до прийому українських БПЛА 🫡😈 Красную площу у Москві повністю закриють на період з 27 квітня по 10 травня.

Українські партизани підірвали блокпост росгвпрдії біля Олешок Успішну операцію на тимчасово окупованій території Херсонської
Українські партизани підірвали блокпост росгвпрдії біля Олешок Успішну операцію на тимчасово окупованій території Херсонської області провели патріоти організації "Атеш".

Скинули друзі з Вугледара. Повнопривідна швидка допомога, яку ми передали 72 бригаді, рятує життя наших захисників! Долучкйте
Скинули друзі з Вугледара. Повнопривідна швидка допомога, яку ми передали 72 бригаді, рятує життя наших захисників! Долучкйтесь донатом до порятунку воїнів. 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Ой, як трєвожно!
Ой, як трєвожно!

На мапі Deepstate на лівому березі Дніпра з'явилась сіра зона 👀
На мапі Deepstate на лівому березі Дніпра з'явилась сіра зона 👀

Привезли воїнам 72 бригади, які героїчно боронять Вугледар, довгоочікуваний Гранд Черокі. Нагадаю, що ви донатили на нього ще
+7
Привезли воїнам 72 бригади, які героїчно боронять Вугледар, довгоочікуваний Гранд Черокі. Нагадаю, що ви донатили на нього ще в кінці літа. У вересні Гранд приїхав з Іспанії, проте закипів мотор. У листопаді ми його таки відремонтували, відвезли, але за кілька днів забрали в Київ, оскільки в моторі вилізла інша проблема. Зрештою, мотор полагодили, ходову зробили і машинка вже виконує бойові завдання. На всі ремонти + логістику, зокрема витрати на ремонт двигуна + ремонт ходової витратили 107804 грн ваших донатів. Загалом ми передали воїнам 72 бригади уже 4 позашляховики + одну повнопривідну швидку допомогу. Ваші донати на автівки 72ій бригаді окупились, без перебільшення, сторицею, адже на мінних полях, які розставляють наші воїни під Вугледаром, було знищено більше 60 одиниць техніки росіян. То ж, дякую всім! І дякую керівництву бригади за Подяку. Це Подяка усім вам, друзі! Задонатьте на наступні автівки 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com приват 4149439311396976

Ще одна гарна новина 😈 Вночі в окуповпних Ровеньках на Луганщині палала нафтобаза Окупанти повідомили, що українські безпіло
+1
Ще одна гарна новина 😈 Вночі в окуповпних Ровеньках на Луганщині палала нафтобаза Окупанти повідомили, що українські безпілотники атакували місто за 140—150 км від лінії фронту. 😈

У підмосков'ї, за кількадесят кілометрів від Москви впав безпілотник із 17 кг вибухівки. Ну нічого, до 9 мая ще є трошки часу
+1
У підмосков'ї, за кількадесят кілометрів від Москви впав безпілотник із 17 кг вибухівки. Ну нічого, до 9 мая ще є трошки часу 😈