Аронець Live
前往频道在 Telegram
Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
显示更多9 329
订阅者
-524 小时
-297 天
-11230 天
数据加载中...
相似频道
标签云
进出提及
---
---
---
---
---
---
吸引订阅者
六月 '26
六月 '26
+10
在1个频道中
五月 '26
+8
在1个频道中
Get PRO
四月 '26
+12
在1个频道中
Get PRO
三月 '26
+12
在0个频道中
Get PRO
二月 '26
+25
在2个频道中
Get PRO
一月 '26
+41
在0个频道中
Get PRO
十二月 '25
+13
在2个频道中
Get PRO
十一月 '25
+13
在4个频道中
Get PRO
十月 '25
+9
在4个频道中
Get PRO
九月 '25
+6
在1个频道中
Get PRO
八月 '25
+12
在3个频道中
Get PRO
七月 '25
+10
在3个频道中
Get PRO
六月 '25
+11
在1个频道中
Get PRO
五月 '25
+9
在0个频道中
Get PRO
四月 '25
+11
在3个频道中
Get PRO
三月 '25
+17
在2个频道中
Get PRO
二月 '25
+34
在3个频道中
Get PRO
一月 '25
+33
在2个频道中
Get PRO
十二月 '24
+17
在1个频道中
Get PRO
十一月 '24
+11
在2个频道中
Get PRO
十月 '24
+8
在5个频道中
Get PRO
九月 '24
+41
在4个频道中
Get PRO
八月 '24
+5
在0个频道中
Get PRO
七月 '24
+82
在3个频道中
Get PRO
六月 '24
+11
在5个频道中
Get PRO
五月 '24
+94
在4个频道中
Get PRO
四月 '24
+40
在4个频道中
Get PRO
三月 '24
+182
在5个频道中
Get PRO
二月 '24
+132
在5个频道中
Get PRO
一月 '24
+162
在8个频道中
Get PRO
十二月 '23
+76
在7个频道中
Get PRO
十一月 '23
+118
在5个频道中
Get PRO
十月 '23
+69
在4个频道中
Get PRO
九月 '23
+39
在0个频道中
Get PRO
八月 '23
+193
在0个频道中
Get PRO
七月 '23
+59
在0个频道中
Get PRO
六月 '23
+103
在0个频道中
Get PRO
五月 '23
+294
在0个频道中
Get PRO
四月 '23
+2 149
在0个频道中
Get PRO
三月 '23
+290
在0个频道中
Get PRO
二月 '23
+168
在0个频道中
Get PRO
一月 '23
+608
在0个频道中
Get PRO
十二月 '22
+959
在0个频道中
Get PRO
十一月 '22
+2 991
在0个频道中
Get PRO
十月 '22
+64
在0个频道中
Get PRO
九月 '22
+827
在0个频道中
Get PRO
八月 '22
+360
在0个频道中
Get PRO
七月 '22
+500
在0个频道中
Get PRO
六月 '22
+556
在0个频道中
Get PRO
五月 '22
+676
在0个频道中
Get PRO
四月 '22
+5 120
在0个频道中
Get PRO
三月 '22
+10 027
在0个频道中
| 日期 | 订阅者增长 | 提及 | 频道 | |
| 24 六月 | 0 | |||
| 23 六月 | 0 | |||
| 22 六月 | 0 | |||
| 21 六月 | 0 | |||
| 20 六月 | 0 | |||
| 19 六月 | 0 | |||
| 18 六月 | 0 | |||
| 17 六月 | +1 | |||
| 16 六月 | +1 | |||
| 15 六月 | +2 | |||
| 14 六月 | 0 | |||
| 13 六月 | +1 | |||
| 12 六月 | 0 | |||
| 11 六月 | 0 | |||
| 10 六月 | 0 | |||
| 09 六月 | +2 | |||
| 08 六月 | +1 | |||
| 07 六月 | 0 | |||
| 06 六月 | +1 | |||
| 05 六月 | +1 | |||
| 04 六月 | 0 | |||
| 03 六月 | 0 | |||
| 02 六月 | 0 | |||
| 01 六月 | 0 |
频道帖子
| 2 | Зустрічайте!
Українські КАБи рознесли позиції кацапів 🔥😈 | 1 347 |
| 3 | Перетворюємо Крим у острів 🔥😈 | 1 534 |
| 4 | Традиційно кидаємо понеділкові 40-50 гривень, каву воїнам 👇
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy | 1 668 |
| 5 | В Криму гарна погода! | 1 910 |
| 6 | І вам дяка за підтримку.
Закиньте і ви донат
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy | 1 757 |
| 7 | Що з поляками: яскравий приклад, як не можна будувати національний міф
💬 В окремому дописі я писав про те, що не можна поступатись претензіям Польщі, і що цієї ситуації в цілому було не уникнути. Зараз же я просто деталізую думку за двома напрямками: чому цього було не уникнути та чому саме зараз.
Навроцький та Волинська трагедія
З 2009 року Навроцький працював в Інституті національної пам’яті — закладі, який безпосередньо займався Волинською трагедією. Саме Навроцький входив до групи, яка ніби мала встановити всі факти трагедії. Неформально ж це період коли партія PiS почала створювати об’єднавчий популістичний міф про Волинську трагедію (ще раз, я не заперечую трагедію, як провину обох сторін, я заперечую політизовану польську інтерпретацію), що був одним з елементів політичної кампанії для повернення PiS до влади у 2015 році. Потім Навроцький працював директором музею Другої світової, де здогадаєтесь яку експозицію найбільше просував?
З 2021 року Навроцький вже був призначеним директором Інституту національної пам’яті, а політизація Волинської трагедії досягала абсурдних і від того загрозливих масштабів, де кожен виборчий цикл кількість жертв зростала з 7 до 20, потім 50 і 100, і вже є заяви про 200 тисяч.
Обсяги спекуляцій змушували політиків звертати увагу/ реагувати, а політичних опонентів PiS жити в межах конструкту, створеного PiS, а від того в менш зручному положенні. Якщо простіше, то поляки самі повірили у свої спекуляції, а заперечити означало б «зрадити Польщу».
🔗 Згідно з дослідженнями, якщо у 2008 році 59% опитуваних «щось чули про Волинську трагедію», то у 2023 році це вже 92%.
До цього основним об’єднавчим зовнішнім міфом був Катинський розстріл, але через те, що він «суспільно-консенсусний» та історичний, в електоральних цілях його було важко використовувати.
Отже, політична кар’єра Навроцького тісно пов’язана зі спекуляціями на історичній пам’яті.
❓Чому саме зараз?
Одним із тих, хто вигадував цифри жертв зі стелі, власне, був і Навроцький, який «як історик» заявляв нібито про нові факти, а далі з посиланням на нього політики використовували це як спекулятивну тезу.
Однією з вимог була ексгумація жертв Волинської трагедії з розумінням, що Україна не хоче цього робити, щоб не перетворювати це на польське шоу. Проблема в тому, що кожні відкопані рештки, навіть якщо замість 100 тис. знайдуть 10, польською пропагандою щоразу будуть подані в спекулятивному вигляді. Тому позиція України полягала в тому, щоб формувати спільну історичну пам’ять та примирення щодо трагедії. Але Варшаві цього було мало і конфлікти загострювались.
Зрештою Україна почала надавати з минулого року дозволи на ексгумаційні роботи.
🔄 Але виявилось (для поляків), що процес не дає необхідного політичного результату, бо перші місця ексгумаційних робіт, — це саме ті місця, на яких наполягали поляки, про «тисячі поховань», — спростовують твердження про масовість, про яку так сильно зазначали поляки.
Міф розпадається — якість роботи Навроцького в Інституту пам’яті під питанням
У вересні 2025 року в селі Садове на Тернопільщині ексгумаційні роботи виявили поховання 42 жертв трагедії. У квітні 2026 в селах Воля та Острівки були виявлені окремі випадки поховань, а в березні 2026 в селі Угли на Волині в місцях, де поляки стверджували, що мали бути масові поховання, взагалі не було виявлено жодної жертви трагедії.
Тобто ексгумацію хоч і продовжують використовувати як політичну спекуляцію, але вона в кінцевому підсумку дає зворотний ефект, бо заяви про сотні тисяч Навроцького та Інституту під його керівництвом не відповідають дійсності, а отже міф може розсипатися.
І тут просто знаходиться привід, щоб підірвати відносини (бо, очевидно, тепер невигідні для Навроцького ексгумаційні роботи загальмуються через напругу у відносинах) і таким чином до виборів не буде достатньо кейсів для підтвердження псевдоісторичної роботи президента в Інституті національної пам’яті.
Плюс потреба відволікти увагу від постійних скандалів самого Навроцького: від снюсу, незрозумілих заяв та історій про привласнення квартир пенсіонерів до наміру підставити прем’єра Туска, який мав би або підписати позбавлення нагород Зеленського, і тоді його авторитет серед європейських лідерів впав би, або, якщо не підписати, то PiS отримує шанс спекулювати, що він «на боці українців», як до того розповідали, що Туск маріонетка Берліна на минулих виборах, але це не спрацювало.
➡️ Тому абсолютно правильним було не чекати, поки Туск постане перед вибором, а відіслати на адресу Навроцького нагороди самим і таким чином позбавити Навроцького та PiS можливості поставити Туска в незручне положення.
Тож ті, хто створював міф і спотворював історичну пам’ять у Польщі, настільки повірили у власні маніпуляції, що, вимагаючи ексгумації як доказу, за результатом самого процесу можуть підтвердити, що власне заяви про масштаби й те, що переважно виключно поляки постраждали, — є маніпуляціями. Все це відбувається на очах незалежних істориків, що за цим спостерігають. А отже 15 років «роботи» Навроцького виявляться фейком.
Тож тому було не уникнути конфлікту, оскільки Навроцький шукав просто привід. Щоб ці процеси зірвати потрібно що зробити? Створити кризу і перевести все знову з домовленостей, за результатами чого, власне, і відбувається тепер невигідна Навроцькому ексгумація, в емоційне шоу.
Resurgam ➰ Приєднуйся | 1 679 |
| 8 | Друзі, залишилось 30к до досягнення мети.
Закиньте недільні 30 гривень, щоб вам легко відпочивалося)
P. S. І з днем батька усіх нас, захисники-батьки 👇
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy | 1 482 |
| 9 | Президент Зеленський повернув орден общіпаного орла президенту Навроцькому.
Новою поштою.
Нас будуть поважати, коли ми не будем давати витирати об себе ноги.
Поважають тих, хто має гідність.
А польський президень зганьбив і обезестив польський народ. | 1 925 |
| 10 | Ох зараз москалі покажуть що таке справжня бусифікація.
Якщо серйозно, то оці перші проби пера в рф, що бачимо в Пермі, виглядають цікаво. В першу чергу з точки зору відповіді на питання чи це відлагодження процесу з прицілом на майбутнє, чи вже початок системної роботи.
У нас панувало очікування, що жорстка мобілізація в рф може початися восени після імітації парламентських виборів, але аж ніяк не зараз. Тим більше, що навіть за нинішнього процесу закручування інформаційних гайок приховати такі речі буде майже неможливо (хоча побачимо).
Отож є ще одне питання (особливо якщо це таки початок системного процесу тут і зараз) - чи є це свідченням того, що у росіян на фронті зараз така криза, що вони змушені починати жорстку мобілізацію вже зараз. Відповідно сприймають ризики її негативного впливу на імітацію виборів як такі, що є меншими за проблеми на фронті, які у них назрівають.
Тут також варто розуміти, що реляції про можливий обвал фронту не мають особливих підстав. Москалі тиснуть далі. Тож мова може йти не стільки про запобігання обвалу, скільки про підтримку здатності тиснути і наступати далі, наповнювати новостворені підрозділи та компенсувати втрати в існуючих та наступаючих. Адже в їх розумінні катастрофою може бути саме втрата здатності проводити наступальні дії.
Що ж, деякі відповіді ймовірно скоро дізнаємось. | 2 064 |
| 11 | Товариство, до мети залишилось 35к. Закиньте по 35 гривень для бадьорого ранку 👇
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy | 1 981 |
| 12 | Перегляд платний. Всі ваші донати на НРК для Любарта) 👇
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy | 2 342 |
| 13 | Москва знову горить 🔥🔥🔥
Цього разу ще серйозніше вразили НПЗ 🔥 | 2 574 |
| 14 | росія імпортуватиме бензин з країн Азії через дефіцит палива в країні. - Reuters
Ухахахаха | 2 590 |
| 15 | Ранок починаємо з кави і донату лицарям "Любарта"
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy | 2 610 |
| 16 | Сьогодні, на жаль, загинули українські пілоти.
Файтерпомер навіть тут ниє. А все тому, що Україна оплакує своїх загиблих, пам'ятає їх імена і шанує. А російські льотчики нахрін нікому не потрібні. Здохли, закопали і забули. | 2 308 |
| 17 | Треба ваші 6 гривень 👇
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy | 2 047 |
| 18 | Наші дрони пробили хвальону московську ППО та влучили у Московський НПЗ.
Це НПЗ №8 у Росії.
Ми влучили в саме серце НПЗ - в установку ЕЛОУ-АВТ-6 🔥
Цей НПЗ забезпечує 40% потреб Москви в бензині та 50% - у дизельному паливі, а також є основним постачальником пального для столичних аеропортів. | 2 486 |
| 19 | Залишу це тут, бо аж надто гарно))
На росії від'ємно злетів бомбардувальник Ту-22м3, який рф використовує як основний носій крилатих ракет Х-22 та Х-32, якими регулярно атакує територію України. | 1 727 |
| 20 | Хто не може по 49 закиньте по 4 грн 90 коп | 1 707 |
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
