fa
Feedback
Не Олексій

Не Олексій

رفتن به کانال در Telegram

Ha, I kill me!

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Не Олексій

کانال Не Олексій (@notnets) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 24 669 مشترک است و جایگاه 2 431 را در دسته سیاست و رتبه 2 454 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 24 669 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 20 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر 545 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -42 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 35.92% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 32.64% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 8 887 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 8 076 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 620 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند дональд, путін, гетманцев, мвф, олександрович تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
Ha, I kill me!

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 21 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته سیاست تبدیل کرده‌اند.

24 669
مشترکین
-4224 ساعت
+667 روز
+54530 روز
آرشیو پست ها
Стосовно всіх нових історій від МО з контрактами формата пригода на 5 хаилин - туда і обратно, просто підпишись в штурмовікі, я думаю вот шо. Головна проблема в армії - шо нема людей. Поки не буде людей - всі інші історії від мо про справедливість і демобілізацію то все до сракі карі очі. Тобто треба людей. Виходити і казати - підписуйте контракт на саме те чого ви боїтеся більше всього у житті, на шось таке кошмарне, шо змушує вас позбавитися власної маскулінності та громадянської ідентичності і боятися на вулицю вийти - ну сука це провал. Ніхто не підпише контракт не то шо на 10 місяців штурмів, ніхто і на 10 хвилин штурмів не підпише. Тільки ті хто вже і так штурмовики або ті кого бусифікують саме тими методами, якими і раніше бусифікували. Тобто ця пропозиція не вирішує головну проблему. Людей більше від неї не стане. Тому що насправді рішення проблеми доволі контрінтуітивне. Але перевірене. Але москалями. Щоб в армії були люди, потрібно казати "ми набираємо лише на тилові посади перекладувать бумажки в глубочайшем тиловом тилу, можливо навіть в Польщі. Хто дуже храбрий - є трохи, але дуже мало, можна не вспіть, вакансій в діпстрайках, діпстрайки запускаються із Закарпаття, від лбз 800 км, менше не можна шоб реб не поїбав. Зарплата сто мільйонів. НЄ ШТУРМА". Потім ці люди приходять в армію, бачать армію, отримують армію, але вже пізно. Москалі себе ведуть саме конкретно іменно так, бо на жаль саме конкретно іменно так воно і працює. Без цього можна казати всі на світі пафосні слова про те що настав час справедливості, потім в наступному абзаці казати що війна не місце для справедливості, потім казати що війна надовго і воюватимуть всі, потім казати що всі воювати не зможуть, але потрібно розробити виважене рішення і так далі і тому подібне поки ця павутина безумства тебе не поглине остаточно і ти не прокинешся після ночі беспокійного сна в тілі мерзотного чиновника міністерства оборони. Але keep your eyes on the ball. Проблема в тому що немає людей. Нові їбєйші пропозиції роблять в армії більше людей? Не впевнений. Скоріше впевнений, що ні. А значить все це хуєта. А слово справедливість суньте собі в жопу. Нікому в армії не треба справедливість. Всім в армії треба ротація і дємбєль.

Тут важливо, щоб цей бензин транспортувався на юридично корейському судні, перегружався на юридично корейські бензовози, і ба
Тут важливо, щоб цей бензин транспортувався на юридично корейському судні, перегружався на юридично корейські бензовози, і бажано навіть переливався у юридично корейські автівки. Тому що в ту секунду, як бензин з юридично корейського стане юридично російським, можливі ексцеси.

До цього борща найкраще йде наш український кумис.
До цього борща найкраще йде наш український кумис.

В результаті війни, яку ми розв'язали, Київ знищує нашу інфраструктуру, логістику і навіть вбиває наших дітей. Ми рішуче відп
В результаті війни, яку ми розв'язали, Київ знищує нашу інфраструктуру, логістику і навіть вбиває наших дітей. Ми рішуче відповімо на це продовженням війни, щоб Київ продовжував знищувати нашу логістику, інфраструктуру і навіть вбивав наших дітей.

Тільки що мене привітали з днем народження, сказавши, що я людина, у якої є все, крім свободи. В принципі, так і є. Є життєвий досвід, є гроші, є улюблена жінка, є цікава робота, є артрит, є поганий зір, є підвищений холестерин. Все в принципі є. А не хочеться нічого, крім свободи.

Былинные русские богатыри - Микула Селянинович, Вольга Святославович, Юра Унитаз.
Былинные русские богатыри - Микула Селянинович, Вольга Святославович, Юра Унитаз.

"Я не зрозумів, ви шо з цим бензином робите, їздите на ньому, чи шо?", - здивувався губернатор Воронезької області.
"Я не зрозумів, ви шо з цим бензином робите, їздите на ньому, чи шо?", - здивувався губернатор Воронезької області.

Чесно кажучи, було максимально сильно похую на Лавру, поки ти підора кусок не вирішив висратися з цього питання. Шо то кусок
Чесно кажучи, було максимально сильно похую на Лавру, поки ти підора кусок не вирішив висратися з цього питання. Шо то кусок каменя, шо ето кусок каменя. А "роз'їбали під час війни" тільки підвищує туристичну цінність. Але при всьому цьому Лавра - це світова спадщина ЮНЕСКО, а панорама ваша йобана - подєліє радянських якихось художників, які перемальовували за оригіналом, їбать же цінність. Це як порівнювати життя українця і москаля, чесне слово. Так кажете, ніби це одне й те саме.

З метою захисту військової таємниці ось вам пісня про те саме. Надто пізно починати щось спочатку Добрий Господь з тобою грає в мовчанку Довго мовчить, щось вимагає Грає до останнього і не перемагає https://youtu.be/HV_m6Cx1s3Y

В Україні є три єврея Які нічого не розуміють в дронах але при цьому постійно бомблять ними Росію. Це Зеленський Штіллерман І я. Не знаю, що думають про дрони перші двоє Але підозрюю, що вони думають, що це технологія Що її потрібно розвивати шляхом підвищення технологічної а може навіть шо і наукової складової. Для мене перед запуском головне не проїбати ключі та не проїбати напиздохатись ібупрофену. А під час запуску головне тримати себе в руках і не починати молитися. Тому що саме цього буде хотітися Але цей козир потрібно тримати на останній випадок. Якщо антена не ловить супутник А антена ніколи не ловить супутник То потрібно зробити високотехнологічне ноу-хау. Зняти кришку з антеною Піти з нею в поле, як давньоруський князь Покласти в ямку Чекати дві хвилини Повторювати поки не з'являться супутники. Коли з'явилися - обережно нести кришку на місце, намагаючись не розплескати супутники. Уміють не всі, потрібна технічна смєкалка. Тому шо існує закон Кларка: Будь-яка достатньо розвинена технологія невідрізнима від магії Хто ж знав, що двадцять кіл фанери, карбюратор і дешманська антена - це і є той рівень, за яким починається наш йобаний гріфіндор. І вот ти сидиш в нічному полі Повз тебе літають комарі І пробігає інженер наш Льова Інженер бо не можна казати сапер, це погана прикмета Льова - підполковник Бо в армії нам видають найкраще Навіть підполковника Бо іншого нікого в армії уже немає Льова каже на бігу "сука, та када уже інсульт" Це жарт Та з кожним днем все менше. І вот все одно ти сидиш в нічному полі І думаеш Господи Вседержитель, ёбаный ты в рот по голове Російською, бо молитися виходить рідною мовою сука ебаный ты в рот по голове а также нахуя и в общем, в целом, нахуя и в этом вот конкретном поле нахуя Ты господи охуел там совсем наверху И ведёшь себя точно как генерал Тебя как бы нету Ты как бы не при делах И при этом без тебя нихуя невозможно решить И очень сильно заметно как тебе на нас похуй Хотя в уставных документах написано наоборот И когда у нас всё получается то это как бы воля твоя А когда нихуя не выходит то ебитесь сами И не сказать что нам от тебя что то надо Нету тебя - так и иди себе в жопу Мы и без божией благодати разъёбываемся Ты спутники дай, а дальше мы как нибудь сами. Оце все скажеш в бездумний кусок проводів і пластмаси І якось воно самсобою хуяк і заблимало Така технологія, треба уміти. Наука. Не у всіх виходить. Борт в повітрі. Режим радіотиші. Режим радіотиші, господі, чуєш, не пизди мені більше в ефірі. А він і так нічого не казав. Його взагалі може зовсім немає.

Їбать конєшно молодці. Прям з головного почали готуватися. Я так розумію, ідея полягає в тому, що російський солдат пройде Ла
Їбать конєшно молодці. Прям з головного почали готуватися. Я так розумію, ідея полягає в тому, що російський солдат пройде Латвію, Литву, Польщу і Германію для того, щоб потрапити в довгоочікуваний голландський штурвал полон. Хоча можливо шо і навпаки. Голландський солдат пройде Германію, Польщу і Білорусь для того, щоб захопити в полон російського солдата і відвезти його в голландський штурвал полон. Чесно кажучи, мені ок обидва варіанти.

Даю підказку. В кожному дроні ФП, який пролітає над вами - щонайменше 70 літрів пального, якщо ви поближче до ЛБЗ, і щонаймен
Даю підказку. В кожному дроні ФП, який пролітає над вами - щонайменше 70 літрів пального, якщо ви поближче до ЛБЗ, і щонайменше 30, якщо ви в ростовському або краснодарському регіоні. Так що пального в РФ дохуя і доставляємо ми його вам в дуже великих кількостях кожен день. Просто починайте користуватися. Кожна проблема - це можливість.

Прекрасна ідея, цілком підтримую, приступайте до реалізації негайно. "Друзья, не хотите ли купить нашу нефть? Мы привезём её
Прекрасна ідея, цілком підтримую, приступайте до реалізації негайно. "Друзья, не хотите ли купить нашу нефть? Мы привезём её вам в порт на заминированном танкере, который, возможно, взорвётся до того, как её разгрузит, прямо у вас в порту" Можна ще ядерними зарядами мінірувать, так вона ще популярнішою буде. Багата ідея, є куди розвивати.

Бути воїном - служити вічно!
Бути воїном - служити вічно!

Ніщо так не допомагає перемогти штучний ажіотаж, як обмеження продажів. Буквально протягом дня ця міра може повністю замінити
Ніщо так не допомагає перемогти штучний ажіотаж, як обмеження продажів. Буквально протягом дня ця міра може повністю замінити штучний ажіотаж реальним ажіотажем та панікою.

Скільки потрібно офіційних заяв про те, що паніки немає, щоб паніки не стало?
Скільки потрібно офіційних заяв про те, що паніки немає, щоб паніки не стало?

"Освобождённые территории должны к 2030 году достичь общероссийского уровня жизни" - это, в принципе, достижимо, кстати. Все
"Освобождённые территории должны к 2030 году достичь общероссийского уровня жизни" - это, в принципе, достижимо, кстати. Все видели фотографии Бахмута, разумеется, и могут подумать, что идея в том, чтобы к 2030 году Бахмут, стёртый до уровня бетонной крошки, достиг уровня Екатеринбурга. Но. Возможно же и такое, что к 2030 году Екатеринбург достигнет уровня жизни современного Бахмута. Тенденция-то в эту сторону скорее, чем в обратную. По всей России пока не обещаем, но по её европейской части в целом обещание оптимистическое, но реалистичное.

Друзі потрібні мені для того, щоб у мене від них завжди була фотка того, як героїчно і пафосно я несу військову службу в крас
Друзі потрібні мені для того, щоб у мене від них завжди була фотка того, як героїчно і пафосно я несу військову службу в красивих позах як з рекрутингового плакату.

Але і не завадять, я так думаю.
Але і не завадять, я так думаю.

Директорка Національної Розвідки США Тулсі Габбард розсекретила дані по розташуванню в Україні секретної біолабораторії, яка
Директорка Національної Розвідки США Тулсі Габбард розсекретила дані по розташуванню в Україні секретної біолабораторії, яка займалася перенесенням Київа в Первомайськ Миколаївської області! Не можна замовчувати цей кричущий факт наруги над українцями!