Вєстопедія
رفتن به کانال در Telegram
Про все, що мене цікавить, але не вписується в контент-план інших соцмереж
نمایش بیشتر1 307
مشترکین
+124 ساعت
+587 روز
+42830 روز
در حال بارگیری داده...
کانالهای مشابه
هیچ دادهای
مشکلی وجود دارد؟ لطفاً صفحه را تازه کنید یا با مدیر پشتیبانی ما تماس بگیرید.
ابر برچسبها
اشارات ورودی و خروجی
---
---
---
---
---
---
جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+286
در 4 کانالها
مه '26
+301
در 2 کانالها
Get PRO
آوریل '26
+26
در 3 کانالها
Get PRO
مارس '26
+81
در 5 کانالها
Get PRO
فوریه '26
+10
در 2 کانالها
Get PRO
ژانویه '26
+33
در 4 کانالها
Get PRO
دسامبر '25
+60
در 10 کانالها
Get PRO
نوامبر '25
+10
در 2 کانالها
Get PRO
اکتبر '25
+82
در 6 کانالها
Get PRO
سپتامبر '25
+129
در 12 کانالها
Get PRO
اوت '25
+46
در 1 کانالها
Get PRO
ژوئیه '25
+25
در 0 کانالها
Get PRO
ژوئن '25
+11
در 1 کانالها
Get PRO
مه '25
+3
در 0 کانالها
Get PRO
آوریل '25
+9
در 0 کانالها
Get PRO
مارس '25
+428
در 4 کانالها
| تاریخ | رشد مشترکین | اشارات | کانالها | |
| 24 ژوئن | +1 | |||
| 23 ژوئن | +2 | |||
| 22 ژوئن | +2 | |||
| 21 ژوئن | +7 | |||
| 20 ژوئن | +4 | |||
| 19 ژوئن | +11 | |||
| 18 ژوئن | +36 | |||
| 17 ژوئن | +3 | |||
| 16 ژوئن | +15 | |||
| 15 ژوئن | +11 | |||
| 14 ژوئن | +13 | |||
| 13 ژوئن | +7 | |||
| 12 ژوئن | +19 | |||
| 11 ژوئن | +19 | |||
| 10 ژوئن | +67 | |||
| 09 ژوئن | +49 | |||
| 08 ژوئن | +4 | |||
| 07 ژوئن | +3 | |||
| 06 ژوئن | +1 | |||
| 05 ژوئن | 0 | |||
| 04 ژوئن | +3 | |||
| 03 ژوئن | 0 | |||
| 02 ژوئن | +2 | |||
| 01 ژوئن | +7 |
پستهای کانال
Коротше, байка вам про "відчуття мови", яким часто хто хвалиться, але не всі володіють.
Вчора, значить, паяли. Ну, мужик на практиці, а я тіки теорію засвоювала поки. І от, перед тим як дроти спаювати, треба їх лудити: обробляти каніфоллю і покривати шаром припою, щоб зняти окись і попередити подальше окислення.
А я ж тварюка оріджиналі російськомовна, і слово "лудіть" знала з російської, типу з фрази "лужу, паяю!". І слово це для мене було позбавлене значення загалом, я навіть з пайкою його дуже опосередковано пов'язувала.
Ну і от вчора дізналася, що ж воно таке це "лудити". І питаю мужика, мовляв, як думаєш, яка етимологія слова. І він такий, не знаю, не стикався, але ж, мабуть це пов'язано з лугом". Кисле треба обробити лужним, щоб зняти оксид.
Точняк же ж. Просто в моєму світі вивчення хімії російською, протилежна кислоті — "щьолочь". Оце цікаво тепер, де в російській проїбали слово "луг", і чого "лудят", а не "ощєлачівают" чи щось таке.
А ще, чи не є слово "луг" навпаки похідним від слова "лудити" 🤔 Ні, я ще не гуглила, хз, чому, мабуть тому, що мені просто приємна ця вправа.
А мужик мій, кароч, і словами може, і паяльником вести допит працювати
| 2 | Друзі, а от якщо у вас є Тікток, то сходіть, пліз, подивіться цей мій відосик, лайкніть там його, може комент напишіть чи додайте в збережене. Класно допомагає, якщо подивитися 2-3 рази по колу (він короткий, коли що).
Просто в мене зовсім руки не доходили займатися тіктоком крайні пару років, і він вмирав, а остання команда, яка ним "займалася", добила його остаточно 😔
Я хочу зробити останню спробу реанімувати канал на 34000 підписників, бо шкода ж 😢
І буду вдячна, якщо б ви трошки допомогли підштовхнути цей відос, щоб він не застряг, як попередні
🫶🫶🫶
https://vt.tiktok.com/ZSCLCWUGn/ | 487 |
| 3 | Зроблю собі татуху таку, їй богу
https://music.youtube.com/watch?v=8dvyvOayg9M&si=01vCcd_bv8t3iWPq | 628 |
| 4 | پیام ویدیو | 643 |
| 5 | Цієї п'ятниці я в Києві на благодійному стендапі, в хорошій компанії.
Кожен квиток — це ваш донат на армію. Чекаємо! 💋
https://concert.ua/uk/event/blagodiinii-stendap-26-06 | 654 |
| 6 | Це в цілому геополітичний прогноз тепер для вас. | 568 |
| 7 | Якщо ви, як я, до вчора не знали про те, що співає гурт NAZVA — терміново дізнайтеся!
https://music.youtube.com/watch?v=We_z0-6dbd0&si=2R1RwOlDjyL1S2uE
П.С: це ті, хто на Євробачення пару років тому були з піснею Slavic English. (Тож, получаєцця, вони мені подобалися навіть коли я їх не знала) | 695 |
| 8 | Трохи з інсти вчорашнього ЗАПИСУ КНИГАРНІ👀 | 570 |
| 9 | Це вже не вперше науковці намагються домовитися з церковниками. Кажуть, що перед стратою Джордано Бруно теж пропонували добазаритися. Варіанти такі:
а) Всесвіт нескінченний, але дрочити це гріх
АБО
б) Дрочити можна, але в єдиному геоцентричному Всесвіті
"Спаліть мене, нахуй!" — відповів Джордано Бруно і додав:
"Пішли ви в дупу, йобані церковники" | 857 |
| 10 | І що цікаво, ми з Сергієм можемо робити комедійне шоу, навіть якщо не прив'язуватися лише до поганих книжок.
З іншого боку, ми сьогодні робили "буе" на українську літературну критику і журналістику, і навіть трошки на бук блогерів... 🤔
Пу-пу-пууу... | 1 023 |
| 11 | Получилось так, шо Люко Дашвар і «Село не люди» - не БУЕ😅 | 607 |
| 12 | У цих двіжів з орденами є важливий оптимістичний аспект.
Є така монгольська група the Hu. Ви, очевидно, її чули, вона дуже популярна, дуже качає, дуже красиво, завжди, коли я їду одеськими степами я вмикаю the Hu.
Це абсолютно фашистська група, максимально налаштована на те, щоб глорифікувати те, що в історії всього іншого світу називається словами "іго" і "навала". Пісні там про те, що молодь забула пам'ять батька - Чінгізхана, не хоче скакати по степу на коні, не пам'ятає свисту тятиви лука, не хоче брати іноверців у полон і розповсюджувати велике Тенґрі по всьому світу, прокидаючи імперію від моря до моря.
Ну тобто жоден з музичних доробків Третього Рейху не долітає до рівня пред'яв цих хлопців.
Але всім похуй, всі просто слухають музику і всіх качає.
І правильно.
Тому що всі розуміють, що за цими хлопцями стоїть не міць їхньої агресивної небезпечної держави, а просто кінний цирк дю солєй.
Все дуже сильно зміниться, якщо Монголія стане ядерною державою і почне розбудовувати мільйонну армію.
Так і у нас.
При міністрі Гриценко можна було у військову доктрину Україну вписувати хоч трансграничні удари по Любліну і кожну бригаду називати іменем "героїв Волинської різанини". Поки видно, що тренд на те, щоб все продати а на здачу співати тужливі пісні - ось вам орден Білого орла і хрест Французькой Булкі, добро пожалувать.
А коли у тебе найефективніша армія в Європі то всі починають дуже напружено ставитися взагалі до всього і з великою цікавістю ставитись до кожного навіть віддаленого натяку на те що ти хочеш реалізувати тексти групи the Hu.
Просто деякі люди при цьому нормальні, а деякі - йобнуті, тому деякі реагують розумно, а деякі дуже тупо, але це вже таке життя. | 822 |
| 13 | Я з кінорекомендацією знову! 🎬
Подивилася "Вчительку англійської" з Джуліаною Мур. Фільм 2013 року. 🎥
Це затишна і дуже душевна романтична комедія про вчительку англійської, яка, зустрівши свого колишнього учня, що ставить хрест на драматургічній кар'єрі, ще її не розпочавши, все ж вмовляє хлопця поставити його п'єсу в шкільному театрі. 🎭
Сюжет нешаблонний, а деякі повороти є дуже неочікуваними. ✨ Як і шляхи героїв. Як і самі портрети героїв, які розкриваються поступово. За всім цим дуже цікаво спостерігати. 👀
Фоново дуже дотепно розкривають світ театру, драматургії і шоу-бізнесу, показуючи всі це перипетії в мініатюрі. Це іронічно і дуже впізнавано. 🎪
Але головне в цій комедії для мене те, що це комедія, як я уявляю її ідеальною: та, що помічає наші недоліки, але пробачає нам їх, дає нам шанс на виправлення, або людей, які любитимуть нас разом з ними. ❤️ Жоден з героїв не всемогутній, не найрозумніший, не найталановитіший, але в кожного є мета, заради якої він готовий на все. 🚀 Кожен думає, що особливий, і кожен пізнає себе заново і змінюється. Але не радикально, просто росте над собою, прийнявши і зрозумівши щось, виходячи на новий рівень. 🌱 Чи стали вони після цього ідеальними? Ні. Чи нароблять ще помилок — безсумнівно. Чи стали вони трошки щасливішими від того, що ризикнули визнавати свої помилки і мінятися? Здається так. 🤔
Рейтинг цього фільму на IMDB всього 5,8, але мені здається, що він тягне на такий, що його захочеться іноді передивлятися. ⭐
Є на Мегого, в пристойній озвучці, коли що. 📺 | 902 |
| 14 | Так, друзі, я з дискусійним питанням. Може тут є люди, що працюють в редакціях чи видавництвах, і у вас є розуміння того, як відбуваються процеси редактури і затвердження авторських текстів.
Ось купила я таки другу частину книги, яку нещодавно читала. Читаю і страждаю. Бо нескінченно наштовхуюся на слова, використані не за призначенням, при тому так, що і як поетична метафора вони працюють з натяжкою.
І їх так багато (це я десь 17% тексту прочитала, і рандомно заскрініла), що, ну, це питома особливість тексту. І я хочу зрозуміти, чи це окей. Норм чи стрьом, так би мовити?
Приклади:
Бескид: а) круте урвище, провалля, б) гора або скеля, в) система хребтів у Карпатах.
В контексті неба може бути вжито типу "громадилися бескиди хмар". Але як небо могло перетворитися на "непроникний бескид"? І нащо? Але ок, припустимо.
"Трунок" в значенні "отрута". Просто тому що схоже, чи чому? Якщо "трунок" — це "напій" або "відвар", а тут отрута не була в напої навіть, нею були просякнути вістря стріл.
"Сутужний стугін розітнувся". Не "розлігся", не "пролунав", і навіть не "розітнув повітря". Хоча "розтинання", власне, передбачає те, що розтинається, і те, що його розтинає. Якщо це метафора про те, що звук був схожий на розрив матерії чи щось таке, ну так і напишіть "сутужний стугін репнув". Я не знаю.
Чому колони "попирають", а не "підпирають" склепіння? Попирати вони можуть підлогу. І точно не можуть "вінчати" вхід, вони ж не портик. Прикрашати можуть, мабуть. Вінчати композицію, врешті. Але не вінчати вхід же ж.
Ну і "лучка". Це слово, виявляється, існує в значенні "низка", "вервечка". Я думаю, що воно споріднене чи однокорінне зі словами "каблучка" і "сполучення", наприклад. Але тут, за контекстом, "лучка" — це щось живе і з хвостом, типу змійки чи ящірки. І окей, припустимо, в мене просто немає правильного словника, бо реально десь може бути діалектичне вживання цього слова на позначення змії. Але навіщо тут "води виблискували наче лучка, що проковтнула власний хвіст". Це явно дві різні характеристики річки. Вона а) кільцева і б)блискуча.
Але блискучість не є наслідком ковтання хвоста... і води тут зайві, могла б бути просто річка, що схожа на змію, яка проковтнула власний хвіст.
Це декілька прикладів, але ми маємо весь такий текст. Сама по собі надмірна його поетизація і високочолість може сприйматися як стиль. І іноді навіть прикольно, створює певну атмосферу.
Але чи варто письменникам використовувати аж так багато слів не за призначенням, а, по суті, просто за співзвучністю? Чи це окей? І чи варто редакторам все ж стримувати аж таке вільне поводження з мовою, як системою обміну інформацією між людьми?
Ну, я ж буквально вгадую значення слова за контекстом, і не тому що я не знаю значення цього слова... | 1 009 |
| 15 | Ну, судячи з іконок, це тато на годину 😒😒😒
А крім жартів, вибачте, але "татовість" полягає не в їбать якій важливій навичці свердлити стіну. Тато — це той, хто мене чогось вчить, любить мене, контейнує мої емоції, бачить мене і вболіває за мене, пишається мною. Тато — це відповідальний дорослий, який тут для мене навіть, якщо я не ідеальна.
А мужик з пасатижами може з однаковою вірогідністю бути як татом, так і лисим з бразерз. | 825 |
| 16 | Новий випуск уже у вільному доступі: https://youtu.be/95k8fFyGLWw Приємного перегляду😘 | 667 |
| 17 | Це надзвичайно нішево, але геніально і підступно 😂😂😂 | 937 |
| 18 | Зараз буду душнити, але ж так заїбало, господи. 😤
От трапляється мені в стрічці інсти красива фоточка, на якій дві видри супер-мило показують глядачам дитинча і камінчик. 🦦👶 На картинці підпис: "мама-видра показала дитинча, а тато-видра — камінчик".
В описі нам розповідають, що "не варто сміятися над татом, бо такі камінчики дуже важливі для видр, вони носять їх у спеціальних складках шкіри під лапами і використовують для розбивання мушель і іншого добування їжі". І далі додають, що "картинка вийшла ідилічна, бо мама показала дитину, а тато — інструмент для піклування і забезпечення родини". Мімімі. 🥰
НЕ МІМІМІ, сука. 😡
Бо шляхом нескладного 30-ти секундного гугління, можна, блять, йобані ви блогери, перевірити, що видри не утворюють родин, а про дитинчат у них піклуються винятково самиці. В яких теж, зазвичай, є такий камінчик.
Але нахуя перевіряти, що тобі написав чатжпт, якщо читачам так само похуй? Вони прочитають, полайкають і пошерять. 👍🔄 І підписників у цього, цитую, "Журналу для розумних і вимогливих" вже 30000. І, звісно, є прайс для рекламної співпраці, бо ніколи ніхто не веде таких сторінок просто так. Спочатку читачі лайкають і підписуються, створюючи розумну і вимогливу аудиторію, а потім хтось на цьому заробить, а чиясь реклама можливо навіть вплине на результати виборів. Бо для виборів особливо важлива аудиторія, яка любить красиві картинки і привабливі історії, але не цікавиться їхньою правдивістю або складними поясненнями.
*драматично волає, очевидно перебільшуючи проблемність ситуації (ні)*
П.С: Сука, навіть у самиці видри є кишені, в яких можна носити камінь. Поверніть кишені самицям людей! | 857 |
| 19 | Є хороші новини для спонсорів каналу «Ах Стендап»!
Для вас уже доступні нові відео, якщо раптом пропустили:
🎬 Ранній доступ до нового випуску — від 25 грн/місяць.
🎥 Розширена версія нового випуску — від 50 грн/місяць.
Також ці підписки відкривають доступ до інших закритих відео на каналі.
Приєднуйтеся до нашої спільноти:
https://youtube.com/@ah_standup?si=aiHUWyS3xXYT4uez | 625 |
| 20 | Топ цитат мого мужика до його дня народження
“Те, що я з тобою не погоджуюся, не значить, що я тебе не люблю”
“В тебе мало трусів, треба купити ще”
(коли я отруїлася і мала розлад шлунку)
“Не засмучуйся, скоро все пройде, навіть якщо не пройде - у нас є цілих 3 анальних пробки”
“Я люблю тебе, бо ти розумна і красива, а ти мене — бо в тебе знижені стандарти”
Я: *жмакаю себе за ляжку, задумливо* та нема в мене ніякого целюліта...
Мужик: треба купити?
“Ти дуже красива, але я більше ціную артистизм. Як у нашого кота”
Дивлюся на свою колекцію знімків МРТ.
Я: слухай може мені їх викинути?
Мужик: не знаю, раптом ти станеш дуже відомою, і ми їх видамо збіркою
🧡
(коли я страждала, що обов’язково буду стара і некрасива і він мене проміняє на когось краще)
“Твоя основна помилка в тому, що ти думаєш, що я люблю тебе за красу”
Якщо чесно, я навіть не знала, що можна любити когось так сильно. Не уявляла, що буду три з половиною роки поспіль безперервно задовбувати всіх навколо розповідями про "мого мужика".
Але зупинитися я не можу. Кажуть, що закоханість проходить. Завжди так і було. Але зараз щось поламалося. Пробачте.
Якщо ви теж хочете трошки ним позахоплюватися, осьо.
https://t.me/notnets | 1 259 |
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
