fa
Feedback
Ехо 80100

Ехо 80100

رفتن به کانال در Telegram

Новини Шептицького (Червонограда)

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Ехо 80100

کانال Ехо 80100 (@echo80100) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 33 944 مشترک است و جایگاه 7 422 را در دسته اخبار و رسانه‌ها و رتبه 1 745 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 33 944 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 26 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -583 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -17 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 26.18% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 20.13% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 8 890 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 6 836 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 80 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند безпілотник, відвідування, громада, львівщина, шептицький تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
Новини Шептицького (Червонограда)

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 27 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته اخبار و رسانه‌ها تبدیل کرده‌اند.

33 944
مشترکین
-1724 ساعت
-2897 روز
-58330 روز
آرشیو پست ها
Тривожимось

Тримайте ще щось на 8 лютого
Тримайте ще щось на 8 лютого

На завтра
На завтра

За розпорядженням НЕК "Укренерго" у Львові та області введені десять черг графіків аварійних відключень⚠️ Дізнатись свою чергу аварійних чи погодинних відключень можна: на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»: https://poweron.loe.lviv.ua/ У чат-ботах: * «Львівобленерго» у Viber (для побутових споживачів): https://www.viber.com/loebot * «Львівобленерго» у Telegram (для побутових споживачів): https://t.me/loeserviceBot * «Львівобленерго Бізнес» у Viber (для юридичних споживачів): www.viber.com/loebiznesbot * «Львівобленерго Бізнес» у Telegram (для юридичних споживачів): https://t.me/loebiznesbot у мобільному застосунку КомКом: https://loe.lviv.ua/page/komkom-app

Щось на сьогодні ще
Щось на сьогодні ще

Завтра Шептицька громада в жалобі. У понеділок, 9 лютого, «на щиті» назавжди повертається наш Воїн Петрушов Євген Олександров
Завтра Шептицька громада в жалобі. У понеділок, 9 лютого, «на щиті» назавжди повертається наш Воїн Петрушов Євген Олександрович. Більше двох років рідні жили в очікуванні. Нещодавно прийшло підтвердження —старший солдат, гранатометник стрілецького відділення військової частини А7075 Євген Петрушов загинув 18 січня 2024 року поблизу села Крохмальне на Харківщині. ▪️Зустріч кортежу «На щиті» в Шептицькому відбудеться орієнтовно о 13:00. ▪️О 13:30 в церкві святого Володимира розпочнеться прощання з Героєм. ▪️Поховають Воїна на Алеї Героїв на Бендюзькому кладовищі. Вічна слава

В Шептицькому відбулась акція безмежної віри, надії і любові ❤️‍🩹

Козицький: «Під час сьогоднішньої повітряної тривоги ворог знову намагався атакувати обʼєкти критичної інфраструктури у Львівській області. Дякуючи нашим оборонцям, йому це не вдалося. Попередньо, обійшлося без жертв та постраждалих. На місцях працюють профільні служби»

Звуки вибухів у Львові та в Ходорові означають, що наша протиповітряна оборона знищила ворожі безпілотники, повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. «Те, що можна буде з міркувань безпеки, повідомлю згодом».

Не тривожтесь

Козицький: Ворожий безпілотник повз Камʼянку-Бузьку!

Козицький пише, що адмінка розуміє правильно. Є небезпека атаки ворожих бойових безпілотників.

Тривожимось. БпЛА, наскільки адмінка розуміє

На завтра
На завтра

Шось оновили
Шось оновили

Нам тут оновили
Нам тут оновили

Люди, які ж читали, куди поцілили вчора ввечері і вночі, і таки думали, що все зі світлом буде ок і за графіком — ви неймовірні 🤗

Де світло 6.2?

Не тривожтесь

І ми одне оновлення пропустили, здається
І ми одне оновлення пропустили, здається