fa
Feedback
Ехо 80100

Ехо 80100

رفتن به کانال در Telegram

Новини Шептицького (Червонограда)

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Ехо 80100

کانال Ехо 80100 (@echo80100) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 33 944 مشترک است و جایگاه 7 422 را در دسته اخبار و رسانه‌ها و رتبه 1 745 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 33 944 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 26 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -583 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -17 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 26.18% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 20.13% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 8 890 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 6 836 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 80 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند безпілотник, відвідування, громада, львівщина, шептицький تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
Новини Шептицького (Червонограда)

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 27 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته اخبار و رسانه‌ها تبدیل کرده‌اند.

33 944
مشترکین
-1724 ساعت
-2897 روز
-58330 روز
آرشیو پست ها
Не тривожтесь

І ми одне оновлення пропустили, здається
І ми одне оновлення пропустили, здається

Це мить

Тривожимось

Начальник Шептицької РВА Андрій Дяченко показав наслідки ворожої атаки по району «Сьогодні вночі та зранку ми разом з усією У
+2
Начальник Шептицької РВА Андрій Дяченко показав наслідки ворожої атаки по району «Сьогодні вночі та зранку ми разом з усією Україною пережили масовану атаку бойовими безпілотниками та ракетами. У нашому регіоні постраждав об’єкт критичної енергетичної інфраструктури. У селі Старий Добротвір, попередньо внаслідок влучання ворожого безпілотника, загорівся житловий будинок. Ударною хвилею пошкоджено й інші оселі. Наразі місто без водо-, тепло- та електропостачання. На місці працюють усі відповідні служби. Як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, частину ворожих безпілотників нашим силам ППО вдалося знищити. Також збито щонайменше дві ракети невстановленого типу. Через прицільні удари росіян по об’єктах енергетики в різних областях України відключення електроенергії можуть тривати довше. Просимо зарядити пристрої першої необхідності та зберігати спокій»

Козицький: Через атаку по обʼєкту критичної інфраструктури у Добротворі без води та тепла 6 тисяч місцевих жителів. Над відновленням постачання працюють всі профільні служби. Також в області діють графіки погодинних відключень електроенергії. Зараз по всій Львівщині без електрики понад 600 тисяч абонентів.

photo content

Ми зустрінемось колись. Шкода, що більше не в цьому житті. Памʼятаємо 💔

Андрій Іванович, якщо ви дійсно будете звітувати 15 лютого, давайте, ми вам велику таку червону стрічку принесем? А то чого в
+3
Андрій Іванович, якщо ви дійсно будете звітувати 15 лютого, давайте, ми вам велику таку червону стрічку принесем? А то чого ви тільки чужі ковзанки відкриваєте, якщо у вас є велика-велика своя? До всіх інших велике прохання: будьте дуже обережні на вулиці

Не тривожтесь

Ну, ви зрозуміли: по світлу буде важко
Ну, ви зрозуміли: по світлу буде важко

Ворожі безпілотники курсом на Радехів/Добротвір.

Ваньок: По ракетах мінус мопеди: 1 на північ від Тернополя, курс на захід 2 з Тернопільської області, летять до Бурштина 2 пролетіли Броди в бік Добротвора 10 на півночі Вінницької області, курс у бік Старкона/Красилова 4 пролетіли Гайсин у бік Бердичева 1 на захід від Кропивницького 1 на схід від Олександрії 1 під Запоріжжям 1 летить до Краматорська/Слов'янська

Козицький: Ракети курсом на Добротвір

Про всяк випадок, скрін для розуміння ситуації станом на 7:00
Про всяк випадок, скрін для розуміння ситуації станом на 7:00

Оновлено
Оновлено

Тривожимось

Все, розходимось, спокійної ночі

Адмінка теж в 6.2 офігіла, оновлень поки нема

На завтра
На завтра