Slow down, sister! 🇺🇦
رفتن به کانال در Telegram
18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba
نمایش بیشتر237
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
اطلاعاتی وجود ندارد7 روز
-1130 روز
آرشیو پست ها
Як багато часу вам треба, щоб синхронізуватися в стосунках до рівня "ми з партнером інколи закінчуємо один за одного речення"? (зазвичай)
Оце знаєте популярний троп в романтичному кіно "ого, він/вона не лише класний друг, а ще й дуже хот хлопець/дівчина/шось третє"?
От у мене зараз таке.
"Ого, мої друзі не лише класні люди, а ще й професіонали в своїй сфері, фахівці та експерти, ніхріна собі!" *закохується в них заново*
Шановне панство, потребую колективного мозку.
Підкажіть бумласка, хто це? Дрізд не дрізд? Зліток дрозда? Шось друге?
Вона поїла і в шапці. Вона посміхнена і спокійна. Який би піздець не траплявся, вона - там, де потрібна. Рей чекає, коли треба буде знову рятувати поранених воїнів, вивозячи їх з пиздячки. В Рей - заговорена тачка. А от РЕБи випалило нахєр. Нижні частоти більше не захищені і ми з вами вже зібрали 110к, щоб це виправити. В нас є трошки більше тижня, щоб дотиснути 76к - це строк, коли постачальник вже буде готовий відправляти вироблений реб. Долучайтесь, друзі. І так, мій ФБ було заблоковано остаточно. Але хєр це мене зупинить. Нижче - посилання на мій новий профіль. Додавайтесь у друзі, бо в мене, нажаль, ліміт від цукерберга. Дякую!
Реквізити:
Приват: 5169360001419872
Моно: 5358380883850003
Банка: https://send.monobank.ua/jar/84ZZQNrHcx
Посилання для допомоги в ФБ: Я тільки зареєстрував новий ФБ після бану. Посилання - https://www.facebook.com/theflamberge . Додавайтесь у друзі. Пост зі збором зроблю за кілька днів, коли додам контету у стрічку. Дякую!
#книги
Все ж настає день, коли людина має усвідомити й проголосити, що їй тридцять років. У такий спосіб вона стверджує свою молодість. Але разом з тим вона визначає себе відносно часу. Вона посідає в ньому певне місце. Вона визнає, що перебуває в одній із точок кривої, яку мусить подолати. Вона належить часові, і з того жаху, який її охоплює, вбачає в ньому найжорстокішого ворога. Завтрашнього дня, вона бажала завтрашнього дня, тоді як усім єством вона повинна б його зректися. Саме такий бунт плоті і є абсурдом.
«Міф про Сізіфа», Альбер Камю
#музика #відео
Люблю цей кліп безмежно. Естетично, мабуть, взагалі мій топ. І ви подивіться цукерочку
https://youtu.be/Pbwaq0E80hQ?si=77Hn2VRPiaVcrEuQ
Пішла читати Камю. Всесвіт натякає, що мені треба більше екзистенціалізму в житті.
Хтось: Стар Трек це просто розважальні пусті серіальчики
Стар Трек: СІЗІФ ЩАСЛИВИЙ!!!
Я колишня фанатка кіновсесвіту Марвел, якщо що, інакше й уваги не приділяла б. Відкололася десь після фільму про Чорну Вдову, який був мерзенною клюквою настільки, що його ледве можна було додивитися. Тому й сумую. Пам'ятаю часи, коли Марвел був цікавим і класним, і шкода, що підхід до всесвіту зіпсувався настільки.
Я: о ні, я провалила дедлайн по роботі на два дні!
Команда Марвелу: знімає високобюджетний бойовик, не дописавши сценарій, тож навіть самі актори не в курсі, чи скінчили вони зніматися у всіх потрібних сценах.
😐
Спасибі а можна будь ласка без цього якось?.. (ні, там немає продовження в наступному пості))
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
