ch
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

前往频道在 Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

显示更多
237
订阅者
无数据24 小时
无数据7
-1130
帖子存档
"Хах, ну і тиждень"
"Хах, ну і тиждень"

Як багато часу вам треба, щоб синхронізуватися в стосунках до рівня "ми з партнером інколи закінчуємо один за одного речення"? (зазвичай)
Anonymous voting

#опитування без контексту :)

Оце знаєте популярний троп в романтичному кіно "ого, він/вона не лише класний друг, а ще й дуже хот хлопець/дівчина/шось третє"? От у мене зараз таке. "Ого, мої друзі не лише класні люди, а ще й професіонали в своїй сфері, фахівці та експерти, ніхріна собі!" *закохується в них заново*

Шановне панство, потребую колективного мозку. Підкажіть бумласка, хто це? Дрізд не дрізд? Зліток дрозда? Шось друге?
Шановне панство, потребую колективного мозку. Підкажіть бумласка, хто це? Дрізд не дрізд? Зліток дрозда? Шось друге?

В хазяйському дворі квітнуть троянди :)
В хазяйському дворі квітнуть троянди :)

Кіно, вино і піца. Це буде хороший вечір :)
Кіно, вино і піца. Це буде хороший вечір :)

Кіно, вино і піца. Це буде хороший вечір :)
Кіно, вино і піца. Це буде хороший вечір :)

Я на цій картинці і вона мені не подобається т_т
Я на цій картинці і вона мені не подобається т_т

Вона поїла і в шапці. Вона посміхнена і спокійна. Який би піздець не траплявся, вона - там, де потрібна. Рей чекає, коли треб
Вона поїла і в шапці. Вона посміхнена і спокійна. Який би піздець не траплявся, вона - там, де потрібна. Рей чекає, коли треба буде знову рятувати поранених воїнів, вивозячи їх з пиздячки. В Рей - заговорена тачка. А от РЕБи випалило нахєр. Нижні частоти більше не захищені і ми з вами вже зібрали 110к, щоб це виправити. В нас є трошки більше тижня, щоб дотиснути 76к - це строк, коли постачальник вже буде готовий відправляти вироблений реб. Долучайтесь, друзі. І так, мій ФБ було заблоковано остаточно. Але хєр це мене зупинить. Нижче - посилання на мій новий профіль. Додавайтесь у друзі, бо в мене, нажаль, ліміт від цукерберга. Дякую! Реквізити: Приват: 5169360001419872 Моно: 5358380883850003 Банка: https://send.monobank.ua/jar/84ZZQNrHcx Посилання для допомоги в ФБ: Я тільки зареєстрував новий ФБ після бану. Посилання - https://www.facebook.com/theflamberge . Додавайтесь у друзі. Пост зі збором зроблю за кілька днів, коли додам контету у стрічку. Дякую!

#книги Все ж настає день, коли людина має усвідомити й проголосити, що їй тридцять років. У такий спосіб вона стверджує свою молодість. Але разом з тим вона визначає себе відносно часу. Вона посідає в ньому певне місце. Вона визнає, що перебуває в одній із точок кривої, яку мусить подолати. Вона належить часові, і з того жаху, який її охоплює, вбачає в ньому найжорстокішого ворога. Завтрашнього дня, вона бажала завтрашнього дня, тоді як усім єством вона повинна б його зректися. Саме такий бунт плоті і є абсурдом. «Міф про Сізіфа», Альбер Камю

Допоможіть, монстр! 😱
Допоможіть, монстр! 😱

#музика #відео Люблю цей кліп безмежно. Естетично, мабуть, взагалі мій топ. І ви подивіться цукерочку https://youtu.be/Pbwaq0E80hQ?si=77Hn2VRPiaVcrEuQ

Пішла читати Камю. Всесвіт натякає, що мені треба більше екзистенціалізму в житті.

Хтось: Стар Трек це просто розважальні пусті серіальчики Стар Трек: СІЗІФ ЩАСЛИВИЙ!!!

#малюю сьогоднішній день
#малюю сьогоднішній день

Я колишня фанатка кіновсесвіту Марвел, якщо що, інакше й уваги не приділяла б. Відкололася десь після фільму про Чорну Вдову, який був мерзенною клюквою настільки, що його ледве можна було додивитися. Тому й сумую. Пам'ятаю часи, коли Марвел був цікавим і класним, і шкода, що підхід до всесвіту зіпсувався настільки.

Я: о ні, я провалила дедлайн по роботі на два дні! Команда Марвелу: знімає високобюджетний бойовик, не дописавши сценарій, тож навіть самі актори не в курсі, чи скінчили вони зніматися у всіх потрібних сценах. 😐

Спасибі а можна будь ласка без цього якось?.. (ні, там немає продовження в наступному пості))
Спасибі а можна будь ласка без цього якось?.. (ні, там немає продовження в наступному пості))