Slow down, sister! 🇺🇦
رفتن به کانال در Telegram
18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba
نمایش بیشتر236
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
اطلاعاتی وجود ندارد7 روز
-1130 روز
آرشیو پست ها
Фан факт: при всіх недоліках Чорногорії там знайшлося класне крафтове локальне пиво!
Repost from СУСПІЛЬНЕ КУЛЬТУРА
Київ, 1991 рік. Під стінами Верховної Ради зібрався мітинг: люди вимагали підняти національний стяг над куполом парламенту. Після тривалих перемовин депутати проголосували за підняття прапора над Верховною Радою України.
Дивіться архівне відео, як у 1991 році в Києві піднімали український прапор.
Фото: Суспільне Медіатека/скриншот
Repost from N/a
Любі друзі! У мене знову лотерея, на цей раз допомагаємо Тайо, яка збирає на автівку для ГУР
Моя ціль: 5000 гривень, посилання на допоміжну банку знаходиться нижче🫶🏼
Ціна одного умовного квитка - 25 гривень, чим більше кратних донатів, тим більше шансів, традиційно)
Якщо донатите не через додаток Моно - вкажіть в коментах контакт чи нікнейм, щоб я вас знайшов)
Приз бачите: дві книжки Каті Бльостки з автографами авторки, екопазл від Додо, свічка ручної роботи і парфуми "Silence" від Biblioteque de Parfum
Лайки і репости дуже вітаються ❤️❤️❤️
https://send.monobank.ua/jar/9jJk2SDwDH
Сьогодні лендлорд спитав: так все, в Україні буде мир?
І я така: а, ну да. Це ж ми слідкуємо, який Трамп клоун, а іншим ще треба додаткові пояснення. Шось якось розповіла, не впевнена, що мене зрозуміли. Але з висновку "То Трамп гравець, грає Україною" висловлюю обережний оптимізм.
Народ, будь ласка, допоможіть купити квиток на поїзд терміново. Гроші віддам, але там треба ввести номер телефону, а залишився один квиток на цікавий мені поїзд
Київстар пиздець. За можливості, уникайте його.
Боже, не дочекаюся коли доїду до України і зроблю трансфер номеру.
(Так, я не можу зробити це онлайн, так, я вивчала це питання, ні, мені не підходить варіант єсім, дякую)
#музика #пісня_дня
У мене в плейлисті з'явилася пісня про Трампа! Але є нюанс...
https://youtu.be/De0e7KoVuWw?si=HoWzA4a48wtaC6sJ
Ми тут з Дзоком трошки посперечалися і кароче
Судячи лише з моєї зовнішності, яку музику, за вашими припущеннями, могла б слухати така людина?
Киньте пару треків чи жанрів і коментарі (ну і якщо захочете дізнатися те саме про себе, то і свої фотки кидайте – правда, я вже ввечері відповім))
Поки в Подгориці – дивлюся з Дзоком класичну класику, до якої ніяк не доходили руки.
Не за трумплєром же ж слідкувати, їй-бо.
Repost from N/a
Друг шукає донора для котика в Києві. Може хтось з вас може допомогти чи підказати куди звернутися. Його повідомлення:
‼️терміново шукаю донора для котика в Києві
Вік донора: від 1 до 6 років
Обовʼязкова вакцинація
Вага донора: від 4 кг (чим більше, тим краще)
Котик має бути домашній, без вигулу на вулицю.
Ми лікуємось в Зоолюкс і вже робили декілька переливань крові, через анемію.
Нажаль, показники знизились і терміново шукаємо донора.
В клініках, де нам вдавалось взяти кров раніше, її немає і коли буде - не зрозуміло.
Перед переливанням котика перевірять на ряд захворювань так що заодно отримаєте свіжі аналізи. Звичайно всі маніпуляції за наш рахунок, оплатимо таксі, або заїдемо машиною.
Рандомний факт про мене: я люблю смажену їжу, але 1) маю низький больовий поріг; 2) просто боюся розпеченої олії.
Тож смажу я здебільшого тримаючись на метровій відстані від плити і перегортаючи шо там треба максимально витягнутою лопаткою. І дуже матюкаюся, коли таки на мене бризкає олія 😅
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
