fa
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

رفتن به کانال در Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

نمایش بیشتر
236
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
اطلاعاتی وجود ندارد7 روز
-1130 روز
آرشیو پست ها
Фан факт: при всіх недоліках Чорногорії там знайшлося класне крафтове локальне пиво!
Фан факт: при всіх недоліках Чорногорії там знайшлося класне крафтове локальне пиво!

Купили часник, а він кусається. Кому скаржитися?!
Купили часник, а він кусається. Кому скаржитися?!

Київ, 1991 рік. Під стінами Верховної Ради зібрався мітинг: люди вимагали підняти національний стяг над куполом парламенту. П
Київ, 1991 рік. Під стінами Верховної Ради зібрався мітинг: люди вимагали підняти національний стяг над куполом парламенту. Після тривалих перемовин депутати проголосували за підняття прапора над Верховною Радою України. Дивіться архівне відео, як у 1991 році в Києві піднімали український прапор. Фото: Суспільне Медіатека/скриншот

Pov: перша в свідомому віці злива з блискавками.

WAT DAT? A GLIMPSE OF INTELLIGENCE?!
WAT DAT? A GLIMPSE OF INTELLIGENCE?!

Буду сумувати за цими позами, коли поїду до України :)
Буду сумувати за цими позами, коли поїду до України :)

Repost from N/a
Любі друзі! У мене знову лотерея, на цей раз допомагаємо Тайо, яка збирає на автівку для ГУР Моя ціль: 5000 гривень, посиланн
Любі друзі! У мене знову лотерея, на цей раз допомагаємо Тайо, яка збирає на автівку для ГУР Моя ціль: 5000 гривень, посилання на допоміжну банку знаходиться нижче🫶🏼 Ціна одного умовного квитка - 25 гривень, чим більше кратних донатів, тим більше шансів, традиційно) Якщо донатите не через додаток Моно - вкажіть в коментах контакт чи нікнейм, щоб я вас знайшов) Приз бачите: дві книжки Каті Бльостки з автографами авторки, екопазл від Додо, свічка ручної роботи і парфуми "Silence" від Biblioteque de Parfum Лайки і репости дуже вітаються ❤️❤️❤️ https://send.monobank.ua/jar/9jJk2SDwDH

Сьогодні лендлорд спитав: так все, в Україні буде мир? І я така: а, ну да. Це ж ми слідкуємо, який Трамп клоун, а іншим ще треба додаткові пояснення. Шось якось розповіла, не впевнена, що мене зрозуміли. Але з висновку "То Трамп гравець, грає Україною" висловлюю обережний оптимізм.

Бачила чорногорських котів. Вони мали до нас справу.
+1
Бачила чорногорських котів. Вони мали до нас справу.

Народ, будь ласка, допоможіть купити квиток на поїзд терміново. Гроші віддам, але там треба ввести номер телефону, а залишився один квиток на цікавий мені поїзд

Київстар пиздець. За можливості, уникайте його. Боже, не дочекаюся коли доїду до України і зроблю трансфер номеру. (Так, я не можу зробити це онлайн, так, я вивчала це питання, ні, мені не підходить варіант єсім, дякую)

#музика #пісня_дня У мене в плейлисті з'явилася пісня про Трампа! Але є нюанс... https://youtu.be/De0e7KoVuWw?si=HoWzA4a48wtaC6sJ

Ми тут з Дзоком трошки посперечалися і кароче Судячи лише з моєї зовнішності, яку музику, за вашими припущеннями, могла б слу
Ми тут з Дзоком трошки посперечалися і кароче Судячи лише з моєї зовнішності, яку музику, за вашими припущеннями, могла б слухати така людина? Киньте пару треків чи жанрів і коментарі (ну і якщо захочете дізнатися те саме про себе, то і свої фотки кидайте – правда, я вже ввечері відповім))

Поки в Подгориці – дивлюся з Дзоком класичну класику, до якої ніяк не доходили руки. Не за трумплєром же ж слідкувати, їй-бо.
Поки в Подгориці – дивлюся з Дзоком класичну класику, до якої ніяк не доходили руки. Не за трумплєром же ж слідкувати, їй-бо.

Repost from N/a
photo content

Repost from N/a
Друг шукає донора для котика в Києві. Може хтось з вас може допомогти чи підказати куди звернутися. Його повідомлення: ‼️терміново шукаю донора для котика в Києві Вік донора: від 1 до 6 років Обовʼязкова вакцинація Вага донора: від 4 кг (чим більше, тим краще) Котик має бути домашній, без вигулу на вулицю. Ми лікуємось в Зоолюкс і вже робили декілька переливань крові, через анемію. Нажаль, показники знизились і терміново шукаємо донора. В клініках, де нам вдавалось взяти кров раніше, її немає і коли буде - не зрозуміло. Перед переливанням котика перевірять на ряд захворювань так що заодно отримаєте свіжі аналізи. Звичайно всі маніпуляції за наш рахунок, оплатимо таксі, або заїдемо машиною.

Рандомний факт про мене: я люблю смажену їжу, але 1) маю низький больовий поріг; 2) просто боюся розпеченої олії. Тож смажу я здебільшого тримаючись на метровій відстані від плити і перегортаючи шо там треба максимально витягнутою лопаткою. І дуже матюкаюся, коли таки на мене бризкає олія 😅

#київмем Нарешті мої улюблені сиблінґи
#київмем Нарешті мої улюблені сиблінґи

Дівчата, будуємо запасний план на старість. Тільки не в Техасі, будь ласка.
Дівчата, будуємо запасний план на старість. Тільки не в Техасі, будь ласка.

"Хах, ну і тиждень"
"Хах, ну і тиждень"