es
Feedback
Тезер

Тезер

Ir al canal en Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram Тезер

El canal Тезер (@macotezer) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 14 594 suscriptores, ocupando la posición 7 630 en la categoría Criptomonedas y el puesto 4 109 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 14 594 suscriptores.

Según los últimos datos del 27 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de -182, y en las últimas 24 horas de 0, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 10.46%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 6.45% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 1 527 visualizaciones. En el primer día suele acumular 941 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 12.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 28 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Criptomonedas.

14 594
Suscriptores
Sin datos24 horas
-227 días
-18230 días
Archivo de publicaciones
BTC Ось таку позу тянемо в комюніті по діду Можливо ще буде шанс добору в поі 115.5-116к Час покаже) Торгую на біржі BingX😍
BTC Ось таку позу тянемо в комюніті по діду Можливо ще буде шанс добору в поі 115.5-116к Час покаже) Торгую на біржі BingX😍

Виступи та рішення голови SEC Гері Генслера Так пройшов 2024рік 2025рік слухаємо та чекаємо виступи Пауела Вам не здається що
Виступи та рішення голови SEC Гері Генслера Так пройшов 2024рік 2025рік слухаємо та чекаємо виступи Пауела Вам не здається що кожен рік ми більше слідкуємо за діями дідів а ніж за маркетом? Торгую нa біржі BingX😍

Вже 17.09 все буде залежати від рішення цього пана. Варіантів небагато) памп або дамп))) На фючах можна розрахувувати тільки
Вже 17.09 все буде залежати від рішення цього пана. Варіантів небагато) памп або дамп))) На фючах можна розрахувувати тільки на пилу і покладатись на фарт У мене в планах розторгувати новини на опціонах, в день засідання дам колли в комюніті❤️ Торгую на біржі BingX😍

BTC ГЕП по СМЕ перекрили ще в пятницю✅ Сьогодні на маркеті обємами переважають продажі ETF уже 3й тиждень ідуть покупки Побач
BTC ГЕП по СМЕ перекрили ще в пятницю✅ Сьогодні на маркеті обємами переважають продажі ETF уже 3й тиждень ідуть покупки Побачити тест 112к дуже хочеться✅ Ждемс👀 Торгую на біржі BingX😍

Можна відкривати одразу 4ри графіки на одному екрані безкоштовно Дуже зручно коли для скальпу потрібно слідкувати одразу за декількома графіками, або зробити пару кадрів для інсти щоб показати що ти трейдер😂 https://www.multicoincharts.com/?chart=COINBASE:BTCUSD&chart=BITTREX:ETHBTC&chart=BITFINEX:OMGBTC&#nav

SOL Як і писав ще 15.06 що буду набирати нижче 140 Ціну пролили до 125$, а мій основний закуп відбувся по 139$. Неодноразово
SOL Як і писав ще 15.06 що буду набирати нижче 140 Ціну пролили до 125$, а мій основний закуп відбувся по 139$. Неодноразово писав, і на стрімах казав що солану потрібно купувати завжди. Зараз уже більше ніж +100% чистого руху з моменту закупу. А головне питання чи буду я фіксувати цю угоду - НІ Тримати буду до кінця 2026року, орієнтовний таргет це 1000$. Тому навпаки буду докуповувати на спот по можливості Єдина сумна історія це лімітка на 150, яка вже 2а місяці почуває себе самотньо😂 Хочете список альти яку варто мати кожному поважаючому себе криптану в своєму спотовому портфелі (на мою думку)??? Торгую на біржі BingX😍

#SCALP $BID LONG (НЕ ЗАРАЗ) ▪️Вхід - 0.13600 ▪️Плече - 20-25x 🟢 TP - PNL +20-50% (і більше) 🛑 Cтоп - PNL -20% Торгую на бір
#SCALP $BID LONG (НЕ ЗАРАЗ)   ▪️Вхід - 0.13600 ▪️Плече - 20-25x   🟢 TP - PNL +20-50% (і більше) 🛑 Cтоп - PNL -20%   Торгую на біржі BingX 😍

ETH ALTS Те що вчора і писав🔥 "Стріляючий ефір з альтою, а дід ренжовий" Які ваші думки по BTC на наступний тиждень??? Торгу
+1
ETH ALTS Те що вчора і писав🔥 "Стріляючий ефір з альтою, а дід ренжовий" Які ваші думки по BTC на наступний тиждень??? Торгую на біржі BingX😍

Зараз Трамп буде на FOX&Friends (телепередача) В 15:00 Хз чи буде який вплив на маркет Можливо просто погамнить на Пауела і п
Зараз Трамп буде на FOX&Friends (телепередача) В 15:00 Хз чи буде який вплив на маркет Можливо просто погамнить на Пауела і піде Але це Трамп, тому завжди потрібно бути на стрьомі Торгую на біржі BingX😍

Де реакції??? Я для кого все це писав???

APT Графік 1Д тф: (Скрін 1) Загальна картина каскадного низхідного супротиву При чому є 2а супротиви: 1 - локальний який тіль
+6
APT Графік 1Д тф: (Скрін 1) Загальна картина каскадного низхідного супротиву При чому є 2а супротиви: 1 - локальний який тільки декілька днів тому зламали 2 - глобальний - основний обєм ліміт супротиву знаходиться в діапазоні 4.5-5.5 (Скрін 2) Історичну зону поі лой якої був поставлений ще в кінці 2022року ми на початку літа вже затестували при чому рух до тесту був ідеальний, та макисмально течхнічний Навіть на даній глобальній картині АПТ виглядає як актив який просто знаходиться в глоабльному ренжі, і компресія довжиною в 8місяців рано чи пізно дасть ідеальний визхідний рух в сторону АТХ, і такий рух буде дуже активним (Скрін 1 та 3) Локальна картина молодшого 4г тф ренжова Внизу поі 4.4-4.1 Зверзу поі 5.1-5.6 І якраз в даному ренжі можна шукати додаткові муви для свінг угод на фюч. Класетний аналіз 1д тф (Скрін 4-5) Скін 4 - фючі: З початку літа видно що більшість учасників ринку відкривали шорт пози, тому загально ліквідності в виді ліквідацій дуже багато Скірін 5 - спот Будь які продажі або спроби одразу викуповувались ліміт покупцями і періодично залітали гарні ліміт та маркет покупки Обємні кластери 1д тф: (Скрін 6 та 7) Загалом і на фючах і на споті ми знаходимось в зоні найбльших обємів які історично тут відторговувались. А локально обєми поки не сильно помітно але потихеньку збільшуються. Підсумовуючи: Є всі перспективи до кінця 2026року перебити АТХ, тим паче що актив як технічно так і фундаментально дуже сильний Торгую на біржі BingX😍

Пишіть в коменти під цим постом яку монету розібрати Чий комент за годину набере найбільше реакцій ту монету і проаналізую. Правило: Одна людина, один комент одна монета Термін 1година

Пост за 09.09
Пост за 09.09

BTC Ось і відбувся рух в сторору найближчої ліквідності до 117к Також отримали перекриття ГЕПу по СМЕ Окрім ліквідацій ми нар
+1
BTC Ось і відбувся рух в сторору найближчої ліквідності до 117к Також отримали перекриття ГЕПу по СМЕ Окрім ліквідацій ми наршеті зібрали всі лімітки на продаж які були розташовані в зоні ГЕПу. На вихідних хочеться побачити ренжовий BTC та стріляючу альту разом з Ефіром А наступний тиждень буде для нас загадкою, з приємним або не дуже сюрпризом) Торгую на біржі BingX😍

ETH Такий лютий двіж на ринку що тупо не встигаю набирати позиції... Торгую на біржі BingX😍
ETH Такий лютий двіж на ринку що тупо не встигаю набирати позиції... Торгую на біржі BingX😍

Що чекаєте від новин?
Anonymous voting

Ось яка краса сьогодні по новинам Основне це СРІ Торгую на біржі BingX😍
Ось яка краса сьогодні по новинам Основне це СРІ Торгую на біржі BingX😍

BTC Нарешті зайшли в діапазон ГЕПу по СМЕ Поки рухаємось в сторону 0.5 по СМЕ Ну і + зняли всю вчорашню полку ліквідацій які
+1
BTC Нарешті зайшли в діапазон ГЕПу по СМЕ Поки рухаємось в сторону 0.5 по СМЕ Ну і + зняли всю вчорашню полку ліквідацій які були та підійшли до перших відчутних ліміток в продаж на споті Також сьогодні багато новин, будуть дуже люті качелі та пили, краще втриматись від торгівлі Торгую на біржі BingX😍

Тай таке Таргети досягнуто але без реалізації🫠 Торгую на біржі BingX😍
+1
Тай таке Таргети досягнуто але без реалізації🫠 Торгую на біржі BingX😍

Грошики в альту пливуть Ефірка туземун?-_- Не подобаються такі значення без тесту 4000-3800 Торгую на біржі BingX😍
Грошики в альту пливуть Ефірка туземун?-_- Не подобаються такі значення без тесту 4000-3800 Торгую на біржі BingX😍