ch
Feedback
Тезер

Тезер

前往频道在 Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

显示更多

📈 Telegram 频道 Тезер 的分析概览

频道 Тезер (@macotezer) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 14 594 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 7 630,并在 乌克兰 地区排名第 4 109

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 14 594 名订阅者。

根据 27 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -182,过去 24 小时变化为 0,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 10.46%。内容发布后 24 小时内通常能获得 6.45% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 1 527 次浏览,首日通常累积 941 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 12
  • 主题关注点: 内容集中在 bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

凭借高频更新(最新数据采集于 28 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

14 594
订阅者
无数据24 小时
-227
-18230
帖子存档
BTC Ось таку позу тянемо в комюніті по діду Можливо ще буде шанс добору в поі 115.5-116к Час покаже) Торгую на біржі BingX😍
BTC Ось таку позу тянемо в комюніті по діду Можливо ще буде шанс добору в поі 115.5-116к Час покаже) Торгую на біржі BingX😍

Виступи та рішення голови SEC Гері Генслера Так пройшов 2024рік 2025рік слухаємо та чекаємо виступи Пауела Вам не здається що
Виступи та рішення голови SEC Гері Генслера Так пройшов 2024рік 2025рік слухаємо та чекаємо виступи Пауела Вам не здається що кожен рік ми більше слідкуємо за діями дідів а ніж за маркетом? Торгую нa біржі BingX😍

Вже 17.09 все буде залежати від рішення цього пана. Варіантів небагато) памп або дамп))) На фючах можна розрахувувати тільки
Вже 17.09 все буде залежати від рішення цього пана. Варіантів небагато) памп або дамп))) На фючах можна розрахувувати тільки на пилу і покладатись на фарт У мене в планах розторгувати новини на опціонах, в день засідання дам колли в комюніті❤️ Торгую на біржі BingX😍

BTC ГЕП по СМЕ перекрили ще в пятницю✅ Сьогодні на маркеті обємами переважають продажі ETF уже 3й тиждень ідуть покупки Побач
BTC ГЕП по СМЕ перекрили ще в пятницю✅ Сьогодні на маркеті обємами переважають продажі ETF уже 3й тиждень ідуть покупки Побачити тест 112к дуже хочеться✅ Ждемс👀 Торгую на біржі BingX😍

Можна відкривати одразу 4ри графіки на одному екрані безкоштовно Дуже зручно коли для скальпу потрібно слідкувати одразу за декількома графіками, або зробити пару кадрів для інсти щоб показати що ти трейдер😂 https://www.multicoincharts.com/?chart=COINBASE:BTCUSD&chart=BITTREX:ETHBTC&chart=BITFINEX:OMGBTC&#nav

SOL Як і писав ще 15.06 що буду набирати нижче 140 Ціну пролили до 125$, а мій основний закуп відбувся по 139$. Неодноразово
SOL Як і писав ще 15.06 що буду набирати нижче 140 Ціну пролили до 125$, а мій основний закуп відбувся по 139$. Неодноразово писав, і на стрімах казав що солану потрібно купувати завжди. Зараз уже більше ніж +100% чистого руху з моменту закупу. А головне питання чи буду я фіксувати цю угоду - НІ Тримати буду до кінця 2026року, орієнтовний таргет це 1000$. Тому навпаки буду докуповувати на спот по можливості Єдина сумна історія це лімітка на 150, яка вже 2а місяці почуває себе самотньо😂 Хочете список альти яку варто мати кожному поважаючому себе криптану в своєму спотовому портфелі (на мою думку)??? Торгую на біржі BingX😍

#SCALP $BID LONG (НЕ ЗАРАЗ) ▪️Вхід - 0.13600 ▪️Плече - 20-25x 🟢 TP - PNL +20-50% (і більше) 🛑 Cтоп - PNL -20% Торгую на бір
#SCALP $BID LONG (НЕ ЗАРАЗ)   ▪️Вхід - 0.13600 ▪️Плече - 20-25x   🟢 TP - PNL +20-50% (і більше) 🛑 Cтоп - PNL -20%   Торгую на біржі BingX 😍

ETH ALTS Те що вчора і писав🔥 "Стріляючий ефір з альтою, а дід ренжовий" Які ваші думки по BTC на наступний тиждень??? Торгу
+1
ETH ALTS Те що вчора і писав🔥 "Стріляючий ефір з альтою, а дід ренжовий" Які ваші думки по BTC на наступний тиждень??? Торгую на біржі BingX😍

Зараз Трамп буде на FOX&Friends (телепередача) В 15:00 Хз чи буде який вплив на маркет Можливо просто погамнить на Пауела і п
Зараз Трамп буде на FOX&Friends (телепередача) В 15:00 Хз чи буде який вплив на маркет Можливо просто погамнить на Пауела і піде Але це Трамп, тому завжди потрібно бути на стрьомі Торгую на біржі BingX😍

Де реакції??? Я для кого все це писав???

APT Графік 1Д тф: (Скрін 1) Загальна картина каскадного низхідного супротиву При чому є 2а супротиви: 1 - локальний який тіль
+6
APT Графік 1Д тф: (Скрін 1) Загальна картина каскадного низхідного супротиву При чому є 2а супротиви: 1 - локальний який тільки декілька днів тому зламали 2 - глобальний - основний обєм ліміт супротиву знаходиться в діапазоні 4.5-5.5 (Скрін 2) Історичну зону поі лой якої був поставлений ще в кінці 2022року ми на початку літа вже затестували при чому рух до тесту був ідеальний, та макисмально течхнічний Навіть на даній глобальній картині АПТ виглядає як актив який просто знаходиться в глоабльному ренжі, і компресія довжиною в 8місяців рано чи пізно дасть ідеальний визхідний рух в сторону АТХ, і такий рух буде дуже активним (Скрін 1 та 3) Локальна картина молодшого 4г тф ренжова Внизу поі 4.4-4.1 Зверзу поі 5.1-5.6 І якраз в даному ренжі можна шукати додаткові муви для свінг угод на фюч. Класетний аналіз 1д тф (Скрін 4-5) Скін 4 - фючі: З початку літа видно що більшість учасників ринку відкривали шорт пози, тому загально ліквідності в виді ліквідацій дуже багато Скірін 5 - спот Будь які продажі або спроби одразу викуповувались ліміт покупцями і періодично залітали гарні ліміт та маркет покупки Обємні кластери 1д тф: (Скрін 6 та 7) Загалом і на фючах і на споті ми знаходимось в зоні найбльших обємів які історично тут відторговувались. А локально обєми поки не сильно помітно але потихеньку збільшуються. Підсумовуючи: Є всі перспективи до кінця 2026року перебити АТХ, тим паче що актив як технічно так і фундаментально дуже сильний Торгую на біржі BingX😍

Пишіть в коменти під цим постом яку монету розібрати Чий комент за годину набере найбільше реакцій ту монету і проаналізую. Правило: Одна людина, один комент одна монета Термін 1година

Пост за 09.09
Пост за 09.09

BTC Ось і відбувся рух в сторору найближчої ліквідності до 117к Також отримали перекриття ГЕПу по СМЕ Окрім ліквідацій ми нар
+1
BTC Ось і відбувся рух в сторору найближчої ліквідності до 117к Також отримали перекриття ГЕПу по СМЕ Окрім ліквідацій ми наршеті зібрали всі лімітки на продаж які були розташовані в зоні ГЕПу. На вихідних хочеться побачити ренжовий BTC та стріляючу альту разом з Ефіром А наступний тиждень буде для нас загадкою, з приємним або не дуже сюрпризом) Торгую на біржі BingX😍

ETH Такий лютий двіж на ринку що тупо не встигаю набирати позиції... Торгую на біржі BingX😍
ETH Такий лютий двіж на ринку що тупо не встигаю набирати позиції... Торгую на біржі BingX😍

Що чекаєте від новин?
Anonymous voting

Ось яка краса сьогодні по новинам Основне це СРІ Торгую на біржі BingX😍
Ось яка краса сьогодні по новинам Основне це СРІ Торгую на біржі BingX😍

BTC Нарешті зайшли в діапазон ГЕПу по СМЕ Поки рухаємось в сторону 0.5 по СМЕ Ну і + зняли всю вчорашню полку ліквідацій які
+1
BTC Нарешті зайшли в діапазон ГЕПу по СМЕ Поки рухаємось в сторону 0.5 по СМЕ Ну і + зняли всю вчорашню полку ліквідацій які були та підійшли до перших відчутних ліміток в продаж на споті Також сьогодні багато новин, будуть дуже люті качелі та пили, краще втриматись від торгівлі Торгую на біржі BingX😍

Тай таке Таргети досягнуто але без реалізації🫠 Торгую на біржі BingX😍
+1
Тай таке Таргети досягнуто але без реалізації🫠 Торгую на біржі BingX😍

Грошики в альту пливуть Ефірка туземун?-_- Не подобаються такі значення без тесту 4000-3800 Торгую на біржі BingX😍
Грошики в альту пливуть Ефірка туземун?-_- Не подобаються такі значення без тесту 4000-3800 Торгую на біржі BingX😍