es
Feedback
Тезер

Тезер

Ir al canal en Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram Тезер

El canal Тезер (@macotezer) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 14 610 suscriptores, ocupando la posición 7 676 en la categoría Criptomonedas y el puesto 4 121 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 14 610 suscriptores.

Según los últimos datos del 23 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de -217, y en las últimas 24 horas de -7, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 10.45%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 6.55% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 1 527 visualizaciones. En el primer día suele acumular 957 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 13.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 24 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Criptomonedas.

14 610
Suscriptores
-724 horas
-217 días
-21730 días
Archivo de publicaciones
Поки на ринку багато страху та сумнівів, найбільші фінансові гравці США займають позиції. • JP Morgan готує запуск криптотрей
Поки на ринку багато страху та сумнівів, найбільші фінансові гравці США займають позиції. • JP Morgan готує запуск криптотрейдингу для інституційних інвесторів. • Goldman Sachs інвестував понад 1,1 млрд доларів у BTC та активно розширює криптонапрямок. • Morgan Stanley подав заявку на Bitcoin-ETF і розвиває напрям торгівлі та кастоді-послуг. Картина цікава: поки частина учасників виходить із ринку, системні банки готуються до наступного етапу. Як ви вважаєте? 🥱 — дно вже позаду 😂 — ще буде оновлення мінімумів

Всім доброго ранку Відкат ми зробили досить неприємний Сьогодні в нас пʼятниця (часто нас виносять вверх та різко зливають) Я
Всім доброго ранку Відкат ми зробили досить неприємний Сьогодні в нас пʼятниця (часто нас виносять вверх та різко зливають) Якщо у вас немає позиції то скоріш за все найкращий варіант очікувати маніпуляцію ( захоплення 68800 ) і тоді вже заходити якщо буде модель для входу Я вас обов’язково повідомлю якщо це станеться Всім гарного дня 🤝

GBP Ситуація зворотня до євро Уже був злом структури з підтвердженням Але також все в рамках ренжа🫠 По іншим парам також пок
GBP Ситуація зворотня до євро Уже був злом структури з підтвердженням Але також все в рамках ренжа🫠 По іншим парам також поки все дуже і дуже натянуто XAU - ренж без волатильності взагалі Торгую на біржі BingX

EUR Цікаво чи єврасік сьогодні реабілітується і дасть нарешті вихід вгору? Поки формується лонговий оф, неефективності перекр
EUR Цікаво чи єврасік сьогодні реабілітується і дасть нарешті вихід вгору? Поки формується лонговий оф, неефективності перекриваються Але те що ми весь тиждень в ренжі дуже сильно напрягає Торгую на біржі BingX

EUR Після звіту NVDA -4% все посипалось Валютка вниз Метали вниз Індекси вниз Дякую Торгую на біржі BingX
EUR Після звіту NVDA -4% все посипалось Валютка вниз Метали вниз Індекси вниз Дякую Торгую на біржі BingX

EUR Реакцію отримали✅ Зараз чекаю вихід і закріплення над першою фта і можна давати газу Головне щоб відпрацювання було не в
EUR Реакцію отримали✅ Зараз чекаю вихід і закріплення над першою фта і можна давати газу Головне щоб відпрацювання було не в новини. Основні виходять в 15:30 Тому ждемсс👀 Торгую на біржі BingX

Як у вас справи друзі?👋 Торгуємо сьогодні Американську сесію разом?🎹 До речі за вчора капіталізація криптовалют виросла на
Як у вас справи друзі?👋 Торгуємо сьогодні Американську сесію разом?🎹 До речі за вчора капіталізація криптовалют виросла на 150+ мільярдів 🚀

GER40 Залітає на базу тейк🔥 Rr1/2 Всім гарного дня❤️
+1
GER40 Залітає на базу тейк🔥 Rr1/2 Всім гарного дня❤️

Всім ще раз доброго ранку) 🎹 BTC USDT — 4h / BTC USDT — 1h Так, я вчора зрозумів, що не всі мене розуміють до кінця, тому бу
+1
Всім ще раз доброго ранку) 🎹 BTC USDT — 4h / BTC USDT — 1h Так, я вчора зрозумів, що не всі мене розуміють до кінця, тому буду пояснювати все максимально просто та зрозуміло. :) Вчора ми гарно вилетіли по біткоїну та ефіру, і цей ріст вплинув на всі альткоїни, що не може не радувати для загальної картинки. Як би я сьогодні торгував? Шукав би шорт у зону неефективності (відмітив на графіку). За умови, якщо ціна закріпиться тілом нижче 67 600, тоді відкрию шорт із ціллю 65 600 (3RR). Якщо це відбудеться, то аналогічно відкрию й ефір, оскільки він ходить із біткоїном практично 1:1. Далі моїм завданням буде пошук лонгів із зони 65 600 на продовження тренду. Найбезпечніший спосіб торгівлі зараз — це просто очікувати на відкат у зону, яку я відмітив на графіку (65 000), і вже там приймати рішення щодо входу на продовження руху.

EUR 1h Контекст лонговий Через зону 1г фвг буду шукати можливість взяти лонг. DXY 1h Та ліквідність яка не підзнята на євро в
+1
EUR 1h Контекст лонговий Через зону 1г фвг буду шукати можливість взяти лонг. DXY 1h Та ліквідність яка не підзнята на євро вона ювелірно знялась на діксі тому і не позначав іквели на графіку євро Торгую на біржі BingX

NAS100 Таргет досягнуто але дуже грязно, тому без монетизації ідеї Торгую на біржі BingX
NAS100 Таргет досягнуто але дуже грязно, тому без монетизації ідеї Торгую на біржі BingX

💻️ Nvidia звітує краще очікувань ➣ EPS: $1.62 (прогноз $1.52); ➣ Revenue: $68.1 млрд (прогноз $65.56 млрд). Nvidia прогнозує
💻️ Nvidia звітує краще очікувань ➣ EPS: $1.62 (прогноз $1.52); ➣ Revenue: $68.1 млрд (прогноз $65.56 млрд). Nvidia прогнозує виручку за 1 квартал у діапазоні $76,44–79,56 млрд, що вище консенсус-оцінки у $72,78 млрд. 🔼 $NVDA +3.2%

Тааааакссссс У нас ще один +адмін і тому ловіть знижку на доступ в комюніті🔥 10 місць по 49$🔥🔥🔥 Хто бажає вступити -

ETH USDT – 1D Ефір на старшому ТФ виглядає навіть сильніше, ніж BTC. Вже сформований дизбаланс, від якого логічно працювати н
+1
ETH USDT – 1D Ефір на старшому ТФ виглядає навіть сильніше, ніж BTC. Вже сформований дизбаланс, від якого логічно працювати на продовження руху 📈 Плюс бачимо гарну полицю компресії — а з досвіду знаємо, що такі речі знімаються швидко. І якщо дадуть імпульс, то «паличка» вверх тут взагалі не буде проблемою. Тому працюємо максимально обережно 🎹 Найбезпечніший варіант — дочекатись ціни в зоні інтересу та просто приєднатись до тренду, а не вгадувати. ETH USDT – 1H Локально маємо зняття 1982. Якщо ціна продовжить закриватись нижче — на ЛТФ можна отримати модель входу і працювати в зону 1890–1850. Там залишено достатньо неефективностей, плюс на 1D це буде повноцінне заповнення денного IMB. Торгую на біржі BingX 👇

photo content

BTC / USDT – 1D На денці хочеться вже побачити FF в 1D імбаланс, і вже від тієї зони отримати реакцію на зниження 📉 Зараз у
+1
BTC / USDT – 1D На денці хочеться вже побачити FF в 1D імбаланс, і вже від тієї зони отримати реакцію на зниження 📉 Зараз у нас починає формуватись неефективність в вигляді подвійно imb від 65k, тому саме там буде логічно приймати рішення по шорту. BTC USDT - 1h Якщо дивитись більш локально, то зверху у нас є незаповнений IMB — думаю, це питання часу, коли його закриють. Або тест цієї зони, або FF стане для нас тригером для набору позицій у зонах інтересу 📊 Але важливий момент — сьогодні виходять новини по Nvidia, а вони реально можуть розкачати ринок. Як ми знаємо, новини часто просто пришвидшують доставку ціни до потрібних рівнів. Особисто я буду спостерігати в діапазоні 66 700 – 67 400. Дивлюсь на цінобудування, якщо з’явиться чітка модель входу — буду заходити в позицію. Без підтвердження — не лізу 🎹 Більш консервативний варіант — дочекатись відкату в зону 0.5 по Fibonacci (район 64k) і вже звідти працювати в лонг з ціллю на рейд 70k 🎯 Торгую на біржі BingX

BTC Вчора зайшли гарні покупки які в суммі закинули ціну на 5% вище Але на даний момент часу вприраємось в лімітний супротив
BTC Вчора зайшли гарні покупки які в суммі закинули ціну на 5% вище Але на даний момент часу вприраємось в лімітний супротив і активність покупців зійшла на нуль Тому є велика ймовірність корекції в сторону 63.5к Торгую на біржі BingX

Всім привіт! 👋 Мене звати Сергій Романчук. Від сьогодні я стаю частинкою команди Тезер як Трейдер аналітик ❤️ Мій шлях в крипті почався ще у 2022 році, коли я купив BTC по 15к. Так, вдалий момент, але далі все було не так солодко: - Ф’ючерси. - Пошук стратегії. - Злиті баланси. - Нерви. - Дисципліна. Два роки я реально шукав свою модель, тестував, помилявся, втрачав і знову повертався. І в результаті зібрав систему, яка дає стабільний результат 💥 Від сьогодні буду вас радувати аналітикою та угодами по BTC - ETH та альт парами 🚀 Давайте знайомитись) Радий буду відповісти на ваші питання в коментах

GBP Погнав гарно але без тесту 5м фвг((( Хто зажимав одразу на першому зломів всіх вітаю Торгую на біржі BingX
GBP Погнав гарно але без тесту 5м фвг((( Хто зажимав одразу на першому зломів всіх вітаю Торгую на біржі BingX

BTC По новинах не фінал Сьогодні вступають в силу нові мита Трампа Суд заперечує факт того що Трамп може їх продожувати Трамп
BTC По новинах не фінал Сьогодні вступають в силу нові мита Трампа Суд заперечує факт того що Трамп може їх продожувати Трамп каже що може... Сенат уже вчора подав законопроект який вимагає компенсацію збитків від незаконних мит В той же час Єропа поки не розуміє яким чином вести торгівлю з США, а штати не дають відповіді взагалі. Тому є велика ймовірність тимчасової зупинки торгівлі між Європою та США. І дедоляризація з кожним днем все ближче і ближче Частка USD 56.9% Торгую на біржі BingX