ch
Feedback
Тезер

Тезер

前往频道在 Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

显示更多

📈 Telegram 频道 Тезер 的分析概览

频道 Тезер (@macotezer) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 14 610 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 7 676,并在 乌克兰 地区排名第 4 121

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 14 610 名订阅者。

根据 23 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -217,过去 24 小时变化为 -7,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 10.45%。内容发布后 24 小时内通常能获得 6.55% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 1 527 次浏览,首日通常累积 957 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 13
  • 主题关注点: 内容集中在 bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

凭借高频更新(最新数据采集于 24 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

14 610
订阅者
-724 小时
-217
-21730
帖子存档
Поки на ринку багато страху та сумнівів, найбільші фінансові гравці США займають позиції. • JP Morgan готує запуск криптотрей
Поки на ринку багато страху та сумнівів, найбільші фінансові гравці США займають позиції. • JP Morgan готує запуск криптотрейдингу для інституційних інвесторів. • Goldman Sachs інвестував понад 1,1 млрд доларів у BTC та активно розширює криптонапрямок. • Morgan Stanley подав заявку на Bitcoin-ETF і розвиває напрям торгівлі та кастоді-послуг. Картина цікава: поки частина учасників виходить із ринку, системні банки готуються до наступного етапу. Як ви вважаєте? 🥱 — дно вже позаду 😂 — ще буде оновлення мінімумів

Всім доброго ранку Відкат ми зробили досить неприємний Сьогодні в нас пʼятниця (часто нас виносять вверх та різко зливають) Я
Всім доброго ранку Відкат ми зробили досить неприємний Сьогодні в нас пʼятниця (часто нас виносять вверх та різко зливають) Якщо у вас немає позиції то скоріш за все найкращий варіант очікувати маніпуляцію ( захоплення 68800 ) і тоді вже заходити якщо буде модель для входу Я вас обов’язково повідомлю якщо це станеться Всім гарного дня 🤝

GBP Ситуація зворотня до євро Уже був злом структури з підтвердженням Але також все в рамках ренжа🫠 По іншим парам також пок
GBP Ситуація зворотня до євро Уже був злом структури з підтвердженням Але також все в рамках ренжа🫠 По іншим парам також поки все дуже і дуже натянуто XAU - ренж без волатильності взагалі Торгую на біржі BingX

EUR Цікаво чи єврасік сьогодні реабілітується і дасть нарешті вихід вгору? Поки формується лонговий оф, неефективності перекр
EUR Цікаво чи єврасік сьогодні реабілітується і дасть нарешті вихід вгору? Поки формується лонговий оф, неефективності перекриваються Але те що ми весь тиждень в ренжі дуже сильно напрягає Торгую на біржі BingX

EUR Після звіту NVDA -4% все посипалось Валютка вниз Метали вниз Індекси вниз Дякую Торгую на біржі BingX
EUR Після звіту NVDA -4% все посипалось Валютка вниз Метали вниз Індекси вниз Дякую Торгую на біржі BingX

EUR Реакцію отримали✅ Зараз чекаю вихід і закріплення над першою фта і можна давати газу Головне щоб відпрацювання було не в
EUR Реакцію отримали✅ Зараз чекаю вихід і закріплення над першою фта і можна давати газу Головне щоб відпрацювання було не в новини. Основні виходять в 15:30 Тому ждемсс👀 Торгую на біржі BingX

Як у вас справи друзі?👋 Торгуємо сьогодні Американську сесію разом?🎹 До речі за вчора капіталізація криптовалют виросла на
Як у вас справи друзі?👋 Торгуємо сьогодні Американську сесію разом?🎹 До речі за вчора капіталізація криптовалют виросла на 150+ мільярдів 🚀

GER40 Залітає на базу тейк🔥 Rr1/2 Всім гарного дня❤️
+1
GER40 Залітає на базу тейк🔥 Rr1/2 Всім гарного дня❤️

Всім ще раз доброго ранку) 🎹 BTC USDT — 4h / BTC USDT — 1h Так, я вчора зрозумів, що не всі мене розуміють до кінця, тому бу
+1
Всім ще раз доброго ранку) 🎹 BTC USDT — 4h / BTC USDT — 1h Так, я вчора зрозумів, що не всі мене розуміють до кінця, тому буду пояснювати все максимально просто та зрозуміло. :) Вчора ми гарно вилетіли по біткоїну та ефіру, і цей ріст вплинув на всі альткоїни, що не може не радувати для загальної картинки. Як би я сьогодні торгував? Шукав би шорт у зону неефективності (відмітив на графіку). За умови, якщо ціна закріпиться тілом нижче 67 600, тоді відкрию шорт із ціллю 65 600 (3RR). Якщо це відбудеться, то аналогічно відкрию й ефір, оскільки він ходить із біткоїном практично 1:1. Далі моїм завданням буде пошук лонгів із зони 65 600 на продовження тренду. Найбезпечніший спосіб торгівлі зараз — це просто очікувати на відкат у зону, яку я відмітив на графіку (65 000), і вже там приймати рішення щодо входу на продовження руху.

EUR 1h Контекст лонговий Через зону 1г фвг буду шукати можливість взяти лонг. DXY 1h Та ліквідність яка не підзнята на євро в
+1
EUR 1h Контекст лонговий Через зону 1г фвг буду шукати можливість взяти лонг. DXY 1h Та ліквідність яка не підзнята на євро вона ювелірно знялась на діксі тому і не позначав іквели на графіку євро Торгую на біржі BingX

NAS100 Таргет досягнуто але дуже грязно, тому без монетизації ідеї Торгую на біржі BingX
NAS100 Таргет досягнуто але дуже грязно, тому без монетизації ідеї Торгую на біржі BingX

💻️ Nvidia звітує краще очікувань ➣ EPS: $1.62 (прогноз $1.52); ➣ Revenue: $68.1 млрд (прогноз $65.56 млрд). Nvidia прогнозує
💻️ Nvidia звітує краще очікувань ➣ EPS: $1.62 (прогноз $1.52); ➣ Revenue: $68.1 млрд (прогноз $65.56 млрд). Nvidia прогнозує виручку за 1 квартал у діапазоні $76,44–79,56 млрд, що вище консенсус-оцінки у $72,78 млрд. 🔼 $NVDA +3.2%

Тааааакссссс У нас ще один +адмін і тому ловіть знижку на доступ в комюніті🔥 10 місць по 49$🔥🔥🔥 Хто бажає вступити -

ETH USDT – 1D Ефір на старшому ТФ виглядає навіть сильніше, ніж BTC. Вже сформований дизбаланс, від якого логічно працювати н
+1
ETH USDT – 1D Ефір на старшому ТФ виглядає навіть сильніше, ніж BTC. Вже сформований дизбаланс, від якого логічно працювати на продовження руху 📈 Плюс бачимо гарну полицю компресії — а з досвіду знаємо, що такі речі знімаються швидко. І якщо дадуть імпульс, то «паличка» вверх тут взагалі не буде проблемою. Тому працюємо максимально обережно 🎹 Найбезпечніший варіант — дочекатись ціни в зоні інтересу та просто приєднатись до тренду, а не вгадувати. ETH USDT – 1H Локально маємо зняття 1982. Якщо ціна продовжить закриватись нижче — на ЛТФ можна отримати модель входу і працювати в зону 1890–1850. Там залишено достатньо неефективностей, плюс на 1D це буде повноцінне заповнення денного IMB. Торгую на біржі BingX 👇

photo content

BTC / USDT – 1D На денці хочеться вже побачити FF в 1D імбаланс, і вже від тієї зони отримати реакцію на зниження 📉 Зараз у
+1
BTC / USDT – 1D На денці хочеться вже побачити FF в 1D імбаланс, і вже від тієї зони отримати реакцію на зниження 📉 Зараз у нас починає формуватись неефективність в вигляді подвійно imb від 65k, тому саме там буде логічно приймати рішення по шорту. BTC USDT - 1h Якщо дивитись більш локально, то зверху у нас є незаповнений IMB — думаю, це питання часу, коли його закриють. Або тест цієї зони, або FF стане для нас тригером для набору позицій у зонах інтересу 📊 Але важливий момент — сьогодні виходять новини по Nvidia, а вони реально можуть розкачати ринок. Як ми знаємо, новини часто просто пришвидшують доставку ціни до потрібних рівнів. Особисто я буду спостерігати в діапазоні 66 700 – 67 400. Дивлюсь на цінобудування, якщо з’явиться чітка модель входу — буду заходити в позицію. Без підтвердження — не лізу 🎹 Більш консервативний варіант — дочекатись відкату в зону 0.5 по Fibonacci (район 64k) і вже звідти працювати в лонг з ціллю на рейд 70k 🎯 Торгую на біржі BingX

BTC Вчора зайшли гарні покупки які в суммі закинули ціну на 5% вище Але на даний момент часу вприраємось в лімітний супротив
BTC Вчора зайшли гарні покупки які в суммі закинули ціну на 5% вище Але на даний момент часу вприраємось в лімітний супротив і активність покупців зійшла на нуль Тому є велика ймовірність корекції в сторону 63.5к Торгую на біржі BingX

Всім привіт! 👋 Мене звати Сергій Романчук. Від сьогодні я стаю частинкою команди Тезер як Трейдер аналітик ❤️ Мій шлях в крипті почався ще у 2022 році, коли я купив BTC по 15к. Так, вдалий момент, але далі все було не так солодко: - Ф’ючерси. - Пошук стратегії. - Злиті баланси. - Нерви. - Дисципліна. Два роки я реально шукав свою модель, тестував, помилявся, втрачав і знову повертався. І в результаті зібрав систему, яка дає стабільний результат 💥 Від сьогодні буду вас радувати аналітикою та угодами по BTC - ETH та альт парами 🚀 Давайте знайомитись) Радий буду відповісти на ваші питання в коментах

GBP Погнав гарно але без тесту 5м фвг((( Хто зажимав одразу на першому зломів всіх вітаю Торгую на біржі BingX
GBP Погнав гарно але без тесту 5м фвг((( Хто зажимав одразу на першому зломів всіх вітаю Торгую на біржі BingX

BTC По новинах не фінал Сьогодні вступають в силу нові мита Трампа Суд заперечує факт того що Трамп може їх продожувати Трамп
BTC По новинах не фінал Сьогодні вступають в силу нові мита Трампа Суд заперечує факт того що Трамп може їх продожувати Трамп каже що може... Сенат уже вчора подав законопроект який вимагає компенсацію збитків від незаконних мит В той же час Єропа поки не розуміє яким чином вести торгівлю з США, а штати не дають відповіді взагалі. Тому є велика ймовірність тимчасової зупинки торгівлі між Європою та США. І дедоляризація з кожним днем все ближче і ближче Частка USD 56.9% Торгую на біржі BingX