es
Feedback
Тезер

Тезер

Ir al canal en Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram Тезер

El canal Тезер (@macotezer) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 14 611 suscriptores, ocupando la posición 7 676 en la categoría Criptomonedas y el puesto 4 121 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 14 611 suscriptores.

Según los últimos datos del 24 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de -203, y en las últimas 24 horas de 3, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 10.36%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 6.65% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 1 514 visualizaciones. En el primer día suele acumular 971 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 12.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 25 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Criptomonedas.

14 611
Suscriptores
+324 horas
-137 días
-20330 días
Archivo de publicaciones
21:00 рішення по ставці 21:30 засідання ФРС 21:01 - Трамп гамнить Пауела😂 Торгую на біржі BingX
21:00 рішення по ставці 21:30 засідання ФРС 21:01 - Трамп гамнить Пауела😂 Торгую на біржі BingX

BTC Тут нічого нового, я досі очікую маніпуляцію вверх і далі продовження низхідного руху. Кількість відкритих шорт позицій н
BTC Тут нічого нового, я досі очікую маніпуляцію вверх і далі продовження низхідного руху. Кількість відкритих шорт позицій на фючах збільшується кожен день, на споті сьогодні також ніхто не купує, за те дуже круто кидають свої лімітки на продаж з 90к і до 94к. Тому для гарного шортового руху потрібна лонг маніпуляція для того щоб забрати тих хто вже зараз в позиціях Торгую на біржі BingX

BTC ETH XAU EUR DXY Трамп тільки почав виступати
+4
BTC ETH XAU EUR DXY Трамп тільки почав виступати

23:00 Ще є час повечеряти та випити кави)

20:00 уде виступати Трамп Тем багато, будемо слухати. Торгую на біржі BingX
20:00 уде виступати Трамп Тем багато, будемо слухати. Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
Лан, якщо серйозно зараз поки нема обємів, можливо ближче до америки якась копійчина зайде в маркет. В стороні 94к знаходиться дуже багато ліквідності, зняття якої я не можу заперечувати через можливе впровадження шатдауну. Також є велика різниця між відкритими лонговими та шортовими позиціями. Більшість зараз в шортах, а заробляти на ринку заборонено. Завтра засідання ФРС та рішення по % ставці (яку скоріш за все залишать незмінною), і не таке страшне засіданя як можливий початок істерії Трампа... А його випадів зараз бояться всі.

BTC От тепер все на своїх місцях😂 Торгую на біржі BingX
BTC От тепер все на своїх місцях😂 Торгую на біржі BingX

О такі пироги Щось останнім часом забагато логіки. Ми не звикли заробляти😂 Торгую на біржі BingX
+1
О такі пироги Щось останнім часом забагато логіки. Ми не звикли заробляти😂 Торгую на біржі BingX

BTC Повторний шатдаун закине ціну на 100к??? Чи на цей раз BTC тестуватиме зону 75-72к??? Загалом ціна з середини жовтня знах
+1
BTC Повторний шатдаун закине ціну на 100к??? Чи на цей раз BTC тестуватиме зону 75-72к??? Загалом ціна з середини жовтня знаходиться в ренжі. Обєми торгів уже сьогодні нульові. Навіть вчора вечером було цікавіше ніж зараз. Знову очікування % ставки, знову очікування реакції Трампа який вже і так тисне на голову ФРС своїми кримінальними розслідуваннями. Істерія Трампа вже на всіх ринках відчувається. Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
На полімаркеті вже є ставки за початок нового шатдауну до 31.01 В середу засідання ФРС, буде рішення по % ставці та пресконференція. % ставку скоріш за все залишать без змін, а тому Трамп полюбому знову почне чудити. Тут уже і військові США в Ізраїлі готові дамбить Іран... Крч, діч страшна... Чарти сьогоднішні та тижневі це щось з чимось... Валютка виглядає як гамно, золото вже по 5100, без корекцій. Поки вся надія на індекси, і то під питанням

BTC Гарно відпрацював аналіз✅ І вас попереджав) Скоро сяду за аналіз сьогоднішнього дня. Накидайте поки реакцій і поділюсь з
+1
BTC Гарно відпрацював аналіз✅ І вас попереджав) Скоро сяду за аналіз сьогоднішнього дня. Накидайте поки реакцій і поділюсь з вами🔥 Торгую на біржі BingX

BTC Попереджав вас з пятниці І сьогодні натякав як міг В комюніті вже дав апдейт по маркету. Головне зараз не одягати рожеві
BTC Попереджав вас з пятниці І сьогодні натякав як міг В комюніті вже дав апдейт по маркету. Головне зараз не одягати рожеві окуляри та не сподіватись на удачу😉 Торгую на біржі BingX

ETH Вже 6й день йде проторковка на трендовій. Великі червоні зони внизу та зверху це тижневі блоки які зараз виступають сильн
ETH Вже 6й день йде проторковка на трендовій. Великі червоні зони внизу та зверху це тижневі блоки які зараз виступають сильним магнітом для ціни, і як бачите ціна зараз ідеально посередині. Цілком можлива висока волатильність уже завтра на відкритті азії. Лонг маніпуляція в сторону 3200-3100 цілком можлива але малоймовірна. Така довга проторговка біля трендової точно не в користь лонгів. ALTS Технічна сторона альти поки також далека від позитиву. Практично вся базована альта дала фігуру Бурдж Халіфа, що є дуже поганою ознакою, тому лонги поки не розглядаю. Метали ростуть, золото кожен день ставить нові хаї, срібло взагалі в космосі, монетний двір США зупинив продаж срібла. Великі руки точно не готові поки відкуповувати ризиковані активи. А ті хто готовий був купити зараз якраз знаходяться в зоні беззбитковості, а їх в першу чергу потрібно забрати з ринку. О такі пироги... Торгую на біржі BingC

BTC Шорт чи шорт??? Що скажете??? Торгую на біржі BingX
BTC Шорт чи шорт??? Що скажете??? Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
BTC Зона 88к дала реакцію та ідеально закинула ціну в основний профіль обємів 91-92к Для продовження росту не бачу аргументів
BTC Зона 88к дала реакцію та ідеально закинула ціну в основний профіль обємів 91-92к Для продовження росту не бачу аргументів Очікую захід в діапазон 86-84к

Переможці конкурсу🔥 1. @Radiolof 2. @Abuzok 3. @SaNnnCheS 4. @AnonymousTD 5. @Konstantin_Likeron 6. @Stanis_p11 7. @svatoslav_200 8. @ginihiky 9. @Jasengender 10. @Antoshaw 11. @Ja_Ko_Ro 12. @Ilchenko_video 13. @guy_yt2 14. @AdFluxer 15. @pbfgfyv 16. @QxzyLol 17. @FunCrit 18. @Dkvlb1 19. @Flame_H0st 20. @LoF1xxx Переможці напишіть @mark_nfts лс Одразу кидайте адресу ВЕР20 USDT

Скоро вигрузимо результати розіграшу. 20 переможців по 12.5$ У вас є 1 година щоб включити сповіщення і не пропустити свій вийграш🔥🔥🔥

Repost from N/a
BTC Памятаєте вчорашню розмітку яку кидав вранці??? Вчора як і очікувалось ми отримали тест 4г FVG, і від нього отримали мале
BTC Памятаєте вчорашню розмітку яку кидав вранці??? Вчора як і очікувалось ми отримали тест 4г FVG, і від нього отримали маленьку реакцію Фондовий ринок відкрився зростанням а крипта навпаки посипалась. Це вже 2й день розкореляції фонди з криптою. Також я вчора не просто так написав що не набираю лонг позу, покупки не заходили взагалі. Лонгова реакція була тільки зарахунок активації лімітних заявок які були розташовані в 4г fvg. З цікавого на сьогодні: Немає абсолютно нічого🫠 Обємів нема, стакани пусті, ліміток з 2х сторін також нема. Є тільки однаковий обєм ліквідацій на 92к та 86к Аргументів за рух в одну з сторін нема... Поки притримуюсь основного плану: Захід в ядро 91-92к і звідти в поі 86-84к

BTC 👀👀👀 Ждемс що дадуть Торгую на біржі BingX
BTC 👀👀👀 Ждемс що дадуть Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
Огляд BTC ETH +є можливі конфірми для лонг сетапів

Тезер - Estadísticas y analítica del canal de Telegram @macotezer