es
Feedback
Ymii

Ymii

Ir al canal en Telegram

Mostrar más
El país no está especificadoLa categoría no está especificada
370
Suscriptores
Sin datos24 horas
+17 días
-330 días

Carga de datos en curso...

Canales Similares
Sin datos
¿Algún problema? Por favor, actualice la página o contacte a nuestro gerente de soporte.
Nube de Etiquetas
Sin datos
¿Algún problema? Por favor, actualice la página o contacte a nuestro gerente de soporte.
Menciones Entrantes y Salientes
---
---
---
---
---
---
Atraer Suscriptores
junio '26
junio '26
+7
en 0 canales
mayo '26
+329
en 1 canales
Get PRO
abril '260
en 333 canales
Get PRO
marzo '260
en 0 canales
Get PRO
febrero '260
en 0 canales
Get PRO
enero '260
en 0 canales
Get PRO
diciembre '250
en 0 canales
Get PRO
noviembre '250
en 0 canales
Get PRO
octubre '250
en 0 canales
Get PRO
septiembre '250
en 0 canales
Get PRO
agosto '25
+5
en 1 canales
Get PRO
julio '250
en 0 canales
Get PRO
junio '25
+25
en 2 canales
Get PRO
mayo '250
en 3 canales
Get PRO
abril '25
+1
en 1 canales
Get PRO
marzo '250
en 0 canales
Get PRO
febrero '25
+7
en 1 canales
Get PRO
enero '250
en 0 canales
Get PRO
diciembre '24
+4
en 0 canales
Get PRO
noviembre '240
en 0 canales
Get PRO
octubre '240
en 0 canales
Get PRO
septiembre '24
+2
en 0 canales
Get PRO
agosto '240
en 1 canales
Get PRO
julio '240
en 0 canales
Get PRO
junio '240
en 0 canales
Get PRO
mayo '24
+15
en 0 canales
Get PRO
abril '240
en 2 canales
Get PRO
marzo '240
en 1 canales
Get PRO
febrero '24
+11
en 1 canales
Fecha
Crecimiento de Suscriptores
Menciones
Canales
26 junio0
25 junio0
24 junio+1
23 junio0
22 junio0
21 junio+1
20 junio+1
19 junio0
18 junio0
17 junio0
16 junio0
15 junio0
14 junio+2
13 junio0
12 junio+1
11 junio0
10 junio0
09 junio0
08 junio0
07 junio0
06 junio0
05 junio0
04 junio0
03 junio0
02 junio+1
01 junio0
Publicaciones del Canal
Рібята я жива Все могло бути добре, як би не так погано 🥲🫰🏻 Після введення відходжу півтора тижні, з яких в мене пару днів
Рібята я жива Все могло бути добре, як би не так погано 🥲🫰🏻 Після введення відходжу півтора тижні, з яких в мене пару днів до наступного, тож я така не дуже активна зараз Але вийшла на звʼязок, щоб ви не подумали що я вже Всьо Я ще не всьо 💅🏻

2
Чесно, я думала вчора конькі відкину, але я знаю що деяким ЩЕ ГІРШЕ І це просто жах Сьогодні трішки краще, тож треба шось робити Як розгребусь з замовленнями - чекайте артик 🙂‍↕️🙂‍↕️🙂‍↕️
366
3
Це було і є складніше ніж перший раз, але всеж друга хімія успішно пройдена☺️🔥 P.s. Другий день мусолю сюжет в геншині Дуже
Це було і є складніше ніж перший раз, але всеж друга хімія успішно пройдена☺️🔥 P.s. Другий день мусолю сюжет в геншині Дуже багато тексту, більше трьох літер не сприймаємо
384
4
Це був жосткій присіст
543
5
🍓🍰+1
🍓🍰
525
6
Завтра буде артик бо я не встигла закінчити 🥺 На тиждень випала з реальності
485
7
Сьогодні я святкую своє день народження 🎂☺️ Якщо раптом захочете зробити мені маленький подарунок, то буду дуже рада репоста+3
Сьогодні я святкую своє день народження 🎂☺️ Якщо раптом захочете зробити мені маленький подарунок, то буду дуже рада репостам моїх робіт, реакціям та будь-якій підтримці творчості Також можна закинути копієчку на моє лікування або поширити збір. Будь-яка гривня — це мій крок до одужання Дякую вам, що ви зі мною Обіймаю 🫂💗
811
8
Перша хімія пройдена 🫰🏻✅
Перша хімія пройдена 🫰🏻✅
517
9
AnimatedSticker.tgs
523
10
Пару днів тому я нарешті змогла отримати перший флакон препарату для мого лікування. Я безмежно вдячна кожному, хто підтримав
Пару днів тому я нарешті змогла отримати перший флакон препарату для мого лікування. Я безмежно вдячна кожному, хто підтримав мене фінансово, адже саме завдяки вашій допомозі мені вдалося якомога швидше придбати необхідні ліки та стати на крок ближче до початку лікування Також хочу подякувати всім за теплі слова, поширення, повідомлення та будь-яку іншу підтримку, яку я отримую від вас щодня. Для мене це надзвичайно цінно. Уся ця підтримка додає сил, наснаги та віри рухатися вперед і не опускати руки
539
11
В мене є новина якою я вже можу з вами поділитись 👀👀
423
12
Дівчата хлопʼята памʼятаємо про свою безпеку і не нехтуємо нею
445
13
В мене, до речі, є інстаграм, в якому я інколи виставляю щось, окрім малюнків Тож, якщо вам цікаво, буду рада вас бачити і там 🙇🏼‍♀️ https://www.instagram.com/ymii_art?igsh=MWR2eW93MTc4dXZpcw%3D%3D&utm_source=qr
532
14
КокЄкнічаЄ з вами 😏
КокЄкнічаЄ з вами 😏
525
15
Фух Виговорилась
576
16
Але, судячи з одного мого пожиттєво походу правила, перша хімія буде перед днем народження От я кажу Запамʼятайте мої слова Перед моїм днем народження завжди відбувається якась хуйня, а потім я типу воскресаю
586
17
Насправді вся ця паперова волокита настільки виснажлива й затягнута, що це жах Уже майже 2 місяці минуло з моменту встановлення діагнозу, а мені ще не те що не почали робити хімію — її ще навіть немає 🥲 І сидіти з 4ю стадією раку і хмарки нюхати ну не дуже мотивує І навіть те що мені, як сказали, «повезло» з типом раку, це все ще лишається 4ю стадією
587
18
Мені нарешті написали офіційне підтвердження діагнозу Типу це зробили тільки зараз Так, усі аналізи це підтверджували і це було не «можливо», а фактом, але тепер у мене є папірець, з яким я можу ходити по лікарнях і тикати: «Да, ось»
473
19
Якщо що раніше я малювала цією імбовою штучкою (Слабкодухим краще не дивитись)
Якщо що раніше я малювала цією імбовою штучкою (Слабкодухим краще не дивитись)
679
20
Цими днями я почувалася максимально погано, тому за планшет взагалі не сідала й поки що мені нема чого вам показати Але я тут, щоб трохи похвастатись 😛 Я нарешті придбала собі нормальний стилус — і о боже, я тепер взагалі не розумію, як малювала раніше 😅 Те, над чим я могла сидіти пів дня, тепер робиться в 100 разів легше й швидше. І я від цього прям дуже кайфую від процесу
552