ar
Feedback
Ymii

Ymii

الذهاب إلى القناة على Telegram

إظهار المزيد
لم يتم تحديد البلدالفئة غير محددة
370
المشتركون
+124 ساعات
-17 أيام
-630 أيام

جاري تحميل البيانات...

القنوات المماثلة
لا توجد بيانات
هل تواجه مشاكل؟ يرجى تحديث الصفحة أو الاتصال بمدير الدعم الخاص بنا.
سحابة العلامات
لا توجد بيانات
هل تواجه مشاكل؟ يرجى تحديث الصفحة أو الاتصال بمدير الدعم الخاص بنا.
الإشارات الواردة والصادرة
---
---
---
---
---
---
جذب المشتركين
يونيو '26
يونيو '26
+6
في 0 قنوات
مايو '26
+329
في 1 قنوات
Get PRO
أبريل '260
في 332 قنوات
Get PRO
مارس '260
في 0 قنوات
Get PRO
فبراير '260
في 0 قنوات
Get PRO
يناير '260
في 0 قنوات
Get PRO
ديسمبر '250
في 0 قنوات
Get PRO
نوفمبر '250
في 0 قنوات
Get PRO
أكتوبر '250
في 0 قنوات
Get PRO
سبتمبر '250
في 0 قنوات
Get PRO
أغسطس '25
+5
في 1 قنوات
Get PRO
يوليو '250
في 0 قنوات
Get PRO
يونيو '25
+25
في 2 قنوات
Get PRO
مايو '250
في 3 قنوات
Get PRO
أبريل '25
+1
في 1 قنوات
Get PRO
مارس '250
في 0 قنوات
Get PRO
فبراير '25
+7
في 1 قنوات
Get PRO
يناير '250
في 0 قنوات
Get PRO
ديسمبر '24
+4
في 0 قنوات
Get PRO
نوفمبر '240
في 0 قنوات
Get PRO
أكتوبر '240
في 0 قنوات
Get PRO
سبتمبر '24
+2
في 0 قنوات
Get PRO
أغسطس '240
في 1 قنوات
Get PRO
يوليو '240
في 0 قنوات
Get PRO
يونيو '240
في 0 قنوات
Get PRO
مايو '24
+15
في 0 قنوات
Get PRO
أبريل '240
في 2 قنوات
Get PRO
مارس '240
في 1 قنوات
Get PRO
فبراير '24
+11
في 1 قنوات
التاريخ
نمو المشتركين
الإشارات
القنوات
22 يونيو0
21 يونيو+1
20 يونيو+1
19 يونيو0
18 يونيو0
17 يونيو0
16 يونيو0
15 يونيو0
14 يونيو+2
13 يونيو0
12 يونيو+1
11 يونيو0
10 يونيو0
09 يونيو0
08 يونيو0
07 يونيو0
06 يونيو0
05 يونيو0
04 يونيو0
03 يونيو0
02 يونيو+1
01 يونيو0
منشورات القناة
Чесно, я думала вчора конькі відкину, але я знаю що деяким ЩЕ ГІРШЕ І це просто жах Сьогодні трішки краще, тож треба шось робити Як розгребусь з замовленнями - чекайте артик 🙂‍↕️🙂‍↕️🙂‍↕️

2
Це було і є складніше ніж перший раз, але всеж друга хімія успішно пройдена☺️🔥 P.s. Другий день мусолю сюжет в геншині Дуже
Це було і є складніше ніж перший раз, але всеж друга хімія успішно пройдена☺️🔥 P.s. Другий день мусолю сюжет в геншині Дуже багато тексту, більше трьох літер не сприймаємо
264
3
Це був жосткій присіст
443
4
🍓🍰+1
🍓🍰
439
5
Завтра буде артик бо я не встигла закінчити 🥺 На тиждень випала з реальності
446
6
Сьогодні я святкую своє день народження 🎂☺️ Якщо раптом захочете зробити мені маленький подарунок, то буду дуже рада репоста+3
Сьогодні я святкую своє день народження 🎂☺️ Якщо раптом захочете зробити мені маленький подарунок, то буду дуже рада репостам моїх робіт, реакціям та будь-якій підтримці творчості Також можна закинути копієчку на моє лікування або поширити збір. Будь-яка гривня — це мій крок до одужання Дякую вам, що ви зі мною Обіймаю 🫂💗
710
7
Перша хімія пройдена 🫰🏻✅
Перша хімія пройдена 🫰🏻✅
514
8
AnimatedSticker.tgs
521
9
Пару днів тому я нарешті змогла отримати перший флакон препарату для мого лікування. Я безмежно вдячна кожному, хто підтримав
Пару днів тому я нарешті змогла отримати перший флакон препарату для мого лікування. Я безмежно вдячна кожному, хто підтримав мене фінансово, адже саме завдяки вашій допомозі мені вдалося якомога швидше придбати необхідні ліки та стати на крок ближче до початку лікування Також хочу подякувати всім за теплі слова, поширення, повідомлення та будь-яку іншу підтримку, яку я отримую від вас щодня. Для мене це надзвичайно цінно. Уся ця підтримка додає сил, наснаги та віри рухатися вперед і не опускати руки
537
10
В мене є новина якою я вже можу з вами поділитись 👀👀
421
11
Дівчата хлопʼята памʼятаємо про свою безпеку і не нехтуємо нею
445
12
В мене, до речі, є інстаграм, в якому я інколи виставляю щось, окрім малюнків Тож, якщо вам цікаво, буду рада вас бачити і там 🙇🏼‍♀️ https://www.instagram.com/ymii_art?igsh=MWR2eW93MTc4dXZpcw%3D%3D&utm_source=qr
532
13
КокЄкнічаЄ з вами 😏
КокЄкнічаЄ з вами 😏
525
14
Фух Виговорилась
576
15
Але, судячи з одного мого пожиттєво походу правила, перша хімія буде перед днем народження От я кажу Запамʼятайте мої слова Перед моїм днем народження завжди відбувається якась хуйня, а потім я типу воскресаю
586
16
Насправді вся ця паперова волокита настільки виснажлива й затягнута, що це жах Уже майже 2 місяці минуло з моменту встановлення діагнозу, а мені ще не те що не почали робити хімію — її ще навіть немає 🥲 І сидіти з 4ю стадією раку і хмарки нюхати ну не дуже мотивує І навіть те що мені, як сказали, «повезло» з типом раку, це все ще лишається 4ю стадією
587
17
Мені нарешті написали офіційне підтвердження діагнозу Типу це зробили тільки зараз Так, усі аналізи це підтверджували і це було не «можливо», а фактом, але тепер у мене є папірець, з яким я можу ходити по лікарнях і тикати: «Да, ось»
473
18
Якщо що раніше я малювала цією імбовою штучкою (Слабкодухим краще не дивитись)
Якщо що раніше я малювала цією імбовою штучкою (Слабкодухим краще не дивитись)
679
19
Цими днями я почувалася максимально погано, тому за планшет взагалі не сідала й поки що мені нема чого вам показати Але я тут, щоб трохи похвастатись 😛 Я нарешті придбала собі нормальний стилус — і о боже, я тепер взагалі не розумію, як малювала раніше 😅 Те, над чим я могла сидіти пів дня, тепер робиться в 100 разів легше й швидше. І я від цього прям дуже кайфую від процесу
552
20
Будь ласка не нехтуйте безпекою Сподіваюсь у всіх все гаразд
624