es
Feedback
АНХУ без цензури)

АНХУ без цензури)

Ir al canal en Telegram
1 351
Suscriptores
+124 horas
+127 días
+2730 días
Archivo de publicaciones

У мене є що передати для вас на день матері. Всім матерям і не тільки, всім жінкам. Але я в такому ауті по неділях 😄 не можу два слова звʼязати в голові. День з дітьми 🤝🏻 Вітаю всіх. Будьмо 🥃

🤝🏻
🤝🏻

Поділиться, у кого так само. У мене є гостре відчуття, що якісь люди - які вже в просторі варіантів є моєю командою, моїми партнерами, колегами, друзями, співзасновниками чогось - вони вже є, і зустріч наша є. Я її бачу, і хочу наблизити - тому що в полі вже відчуваю цих людей і наші розширюючи взаємодії. Ніби є моє поле - а я ще не там. Це вводить в дисонанс. Але все, що потрібно робити зараз - йти до цього в легкості.

Щоб не було проблем - перестань створювати очікування.

photo content

Ой, я бачу як відписуються від мене 😂 Чого? Християнство лякає? Я ж не монашкою буду. Я нові грані відриваю.

Написання картин на духовну тематику - це проживання сакрального, містичного досвіду. Цей досвід буває різним - архангел, з я
Написання картин на духовну тематику - це проживання сакрального, містичного досвіду. Цей досвід буває різним - архангел, з яким я взаємодіяла, подарував мені стан катарсису задля енергетичного наповнення полотна - тільки таким чином може бути донесений сенс - від вищих інстанцій (через мене - пензлик) до глядача.

Поки йшов тренд на хейт християнства - я почала знаходити там щось дуже сакральне, священне, духовне. Воно поза - відкрийте серце! Поза дверей. І не завжди, і не везде. Але вас приведуть - якщо ви щиро готові. В цей сакральний досвід, почуття катарсису, очищення, трансформацій і всього, що там зараз люблять

Важкість - не сам фізичний процес. Я люблю живопис. Мені важко в грудях, хочеться плакати. Як тільки його пишу

Для свого першого портрету за останні роки я обрала не аби кого - архангела Гавриїла. Як його морально складно писати!😱 Я ві
Для свого першого портрету за останні роки я обрала не аби кого - архангела Гавриїла. Як його морально складно писати!😱 Я відчуваю важкість, сильну важкість. І катарсис, як етап шляху. Дійсно чудо

Мені пишуть багато хорошого. Я людина звичайна, без явного нарцисичного розладу, але і без заниженої самооцінки. Для себе я -
Мені пишуть багато хорошого. Я людина звичайна, без явного нарцисичного розладу, але і без заниженої самооцінки. Для себе я - жінка, яка може прикрикнути на дітей, яка не готує і не прибирає, яка не завжди користується своїми порадами, які дає клієнтам в терапії; яка в неідеальному тілі, якої лінь робити кожного дня зачіску, міняти постільну білизну, не може визначитися, в якій країні жити і що робити і як їсти менше солодкого. Нормальна, звичайна людина, як і всі. Дякую, що часто пишете хороше, я не завжди в собі це помічаю, але признаю. Є 🤍🤲🏻🤍 Навзаєм кожній і кожному!! В кожному з вас це також є, що ви бачите в мені.

Да и вообще, если деньги на ветер - только много! И с благородством, щедростью!

В буддизме есть понятие «серединный путь». Я иду своим серединным путем. Балансом. Скажите себе в слух.

В студию моего формата надо вложить +- 15 000 $ на первые пару месяцев, и отнестись к этому не как к вложению, а как к подарку себе. Потому что это не то, что окупается понятным языком. Мне 10 тыс пока не очень комфортно кинуть на ветер, а меньше - тем более не комфортно 😄🤝🏻

Увидела, что арендовать и быть - это так просто. Видимо, урок был в этом

И это тоже было испытание. Благодарю, я жду своего, делаю свое.

По студии , похоже, отбой, потому что я почувствовала, что она не моего роста. Не моего размера. Это было так легко, так доступно - бери! На блюдце. Так в тему и именно в месте. Но я - шире, больше, изобильнее.

Величезний інсайт Навіщо щось терпіти, якщо можна не терпіти. А змінювати. Сказати. Діяти. Всі хвороби і всі наші проблеми витікають з того, що ми терпимо незручності - таким чином, обираємо не свій шлях. З цього вся психосоматика. З цього все, що нам в житті прямо зараз не подобається. Ми терпимо. Там, де терпіти не треба. Тобто, повсюди.

Зараз багато клієнтів до мене приходять не на одну сесію. А у форматі наставництва. Я бачу величезні зміни в енергетичних структурах людей вже після одного сеансу (як би психологи це не любили). А коли декілька сесій поспіль + легкий супровід = швидке і легке нове життя. Швидке і легке для тих, хто його приймає.