Храм поезії (🖤)
Ir al canal en Telegram
зв'язок: @jessihalliwell чат t.me/uapoets1 прикраси t.me/inspiration_style_ua радіо t.me/virshoplitkarka поетка t.me/buryanpoetry колонія t.me/uapoets2 радіо t.me/uapoets_music творчість t.me/jessi_halliwell на каву: 4441 11103 966 1313
Mostrar más1 323
Suscriptores
Sin datos24 horas
+127 días
+3830 días
Archivo de publicaciones
1 323
Repost from САД ДЕФОРМАЦІЙ
Друзі, у серпні заходи будуть, ми вам обіцяємо💚
А поки що просимо вас максимально підтримати новий реліз RANRAWI!
https://youtu.be/H18naw2YzqA?si=ToVtDSCzpdvulC1l
1 323
Repost from N/a
☀️ ▸ Червиве сонце
Наші предки молилися сонцю,
тож і ти молися.
Питай щоранку:
— Сонце, як справи?
Принось дари.
Дивися крізь сльози.
Приймай пекучі доторки.
Бо хто ти без нього?
Що можеш?
Вітер шепотітиме у вуха —
Не слухай.
Підставляй обличчя сонцю:
спочатку одну щоку,
потім іншу..
Змінюй, мов хамелеон,
колір шкіри:
коричневий
червоний
синій?..
Але не той, що є кольором неба
або рятівного дощу,
здатного здолати посуху.
То воно того коштувало?
Те червиве яблуко?
Аби щодня гадати:
зігріє
чи
спалить?
Але ти все одно
Бий,
бий поклони сонцю
Як тарілки на кухні
Щоб ніч потроху
зібрала з цих уламків
місяць.
─ ──────────
↷ #yrboo_вірші
#літотаowl
@liliums_swamp
1 323
Repost from N/a
У п'ятницю 25 липня о 21:00 буде вечір поезії у TikTok 🥀
Пишіть в коментарях, хто хоче читати свої/не свої вірші у мене на стрімі.
❤️🔥 2-3 вірша на людину
(виступ до 5 хвилин)
⚔️ Формат: голосовий чат у TikTok
Якщо хочете, щоб я прочитала ваш вірш – кидайте текст + своє ім'я/псевдонім у коментарі 🖤
1 323
До спини горнутися голим терплячим серцем.
Неспинно у прірву по течії нерву несеться
обвітрене ліжко, в ранкову безлюдну пристань.
Вдих, по інерції, зводиться в унісон.
Доки із жорен вулиці стиглим просом
сиплеться гул машин і багатоголоссям
намотує звук на касетний магнітофон.
Зажована плівка рипить невловимим словом.
Вирізнюю в гомоні хрипле "лишайся" й томно
надійним снодійним вкладаю ім'я під язик,
вростаючи наскрізь у тебе ребром, додому.
@snigpoetry
#мері
1 323
чоловік думає
світ мені сумний і нецікавий
spleen and boredom якщо точніше
прийди, жінко
давай разом зробимо отаку звичайну вичерпну людську помилку —
вчитимемося на одне одному любити
готувати вінегрет і смажену картоплю по п’ятницях,
виводити ванішем п’ятна тобою поставленого жиру на моїх рубашках
— жінко, крадеш в мене рубашки, носи ж їх акуратно, ну як так!
бруднитимемо тарілку-дві-три поки з них не народиться колонія
пропонуватиму перейти на одноразові
ти звісно скажеш що з цього вмре не одна
може навіть півтори(!)
тонни черепашок
— боже, жінко!
тут би хоч ти не вмерла
від грузу соціяльної відповідальності!
спробуємо переспати без презервативу
бо
— блять, кохана, не бачила куди пропав останній з пачки??
а сексу зранку хочеться ой як
і ой як не класно через два тижні йти до гінекологині на узі дізнаватися
чому в тебе така звичайна людська вичерпна затримка в календарику з місячними
вчитимемося ходити до сімейної терапевтки
розбиратися кому треба спокою
кому свободи
кому треба сім‘ї
кому вирвані кому (в)годи
кому хочеться крапку ставити
кому пролити на неї кави й перетворити в кляксу
щоб ще встигнути разом поїхати на Аляску
купити кактус
дати на вінчанні клятву
потім вчитимемося
на одне одному
жити
одне без одного
жінко приходь
зробимо помилку
і навчимося
@artyleriya
#домрачова
1 323
вдягати на себе твій запах, футболку і спокій,
не відкладати любов і щастя взаємне на потім,
зливатись, тремтіти, тепло відчувати у грудях
до крихт, до молекул вбирати усе, що даровано лютим.
ловити сніжинки, зірки і погляди сіро-зелених,
пити вино, до біса послати буденні проблеми,
читати дотиком рук тебе, мов азбуку брайля
і в світле майбутнє ввійти без краплі лихого вагання.
тримати й триматись за слово, за вчинок, за мрію,
плекати спільне разом, бо порізно вже не зумію…
все це і ще сотню всього, що завгодно
хочу щоденно робити з тобою
безперешкодно.
@virshirumu
#поліна_шишлевська
#шишлевська
1 323
Стираючи спогади про тебе,
я підсвідомо залишу сад, де
деформуючись,
думки складають нову історію,
дають новий шанс.
Сила прибуде зі мною тоді,
коли випадково спалена поезія
стане тригером
і ми разом знайдемо вихід,
щоб згадати усе до дрібниць
і зцілитись.
І цілими днями в навушниках
гратиме наша пісня.
Кусатися буде не тільки любов,
але й кіт,
бо за його світобаченням
його недостатньо годують
і від цього так ніжно і щемко
муркотить
моє втомлене серце.
Не сердься! Нічого не втрачено
допоки в світі є речі,
створені двома диваками.
У нас є таких безліч.
Серце і розум
більше не мають змагатися,
бо їх вічне сяйво
об'єдналося, аби пам'ятати.
@sadlovawrites
#садлова
1 323
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Я виснажлива, я виснажуюсь.
В травні грози такі настирливі.
Мов прокажена, завжди кашляю,
Мов оглушена, мучусь з римою.
З дня у день - без прибільшення,
Бо вночі і без того так холодно,
Я шукаю розради, шукаю утішення,
Хочу бути собою, хочу стати вороною.
Я вже знову осліпла від сутінок,
Світ в мені маневрує в прогресії.
Так вже сильно я хочу, щоб слухали,
Всім зустрічним княнусь у депресії.
Наші дні проминають, мов ирію,
Всі хворіють на душ катаракту
А я знов не себе до себе примірюю
Весна, як та молодість: минає пост-фактум.
@Khoronzhuk_poems
#хоронжук
1 323
Repost from Буремне 🌊
Дощ змив усі болі, образи, жалі,
Усе, що роками ховав у імлі.
Молитви, що кликали ласку небес,
І шепіт надій, що розтанув без сліз.
Він стукав у вікна і гупав у скло,
Шукав хоч когось, хто б почув, всеодно.
Та люди минали, байдужі, мов лід,
У кожного клопіт, турботи, свій світ.
Ходити під зливою — що за дурня,
Якщо ще і блискавка ріже поля.
Стрибати в калюжі, вертітись у снах,
Коли ти застуджений, з вітром в грудях.
А дощ все лунає, все точить, іде —
Нехай твоє серце впізнає себе!
© Андрій Буремний
1 323
не знайдеш собі місця у рідних-чужих містах.
Чаша сумнівів ніби і тріснута, й не пуста.
Світ розгортається пусткою, хтось же це допуска,
серце завмерло в стрибку
перед пасткою твоїх пальців.
І струнка розпускається думка на срібні пасма,
і завмирає — що ж ти для неї припас:
ніжного слова, чарівних прикрас чи ляпаса?
на що чекати, до чого ще готуватися?
що наступне в майстерні дотепностей гаптуватимеш:
біле вбрання чи нові обладунки на чорний день?
Знов дивуватися, як нелінійно цей час іде,
знову шукати місце у світлі твоїх ідей —
[я ж чомусь впевнена, ніби мені там місце!]
Знову себе випробовувати на міцність
у турнірній таблиці між інших чарівників.
Місто тоне у сонці, ховається в тіні чагарників,
я тримаю себе в руках, ти тримаєш руківʼя спису.
Яка прикрість — жоден із наших списків
досі не містить переліку кораблів…
У схрещенні рук і пальців, у вигині брів
я хочу, аби ти бачив: мене, а не ширму слів;
я хочу, аби ти слухав: мене, а не купу домислів,
що лунають від радників і послів.
Будь послідовним. І разом із тим затям:
якщо я інструмент — то заточений у звитягах,
то такий, що відтяв десятки злих язиків.
Словом, найкращий і найгостріший споконвіків.
@fandorina_rhymebook
#фандоріна
1 323
зрізай з мене шкіру
починай із плечей і спини
здирай з мене написи, шрами й пташині крила
спали весь мій одяг, кредитки і телефони
скажи, що я вмерла. скажи, що не знаєш, хто я
зв'яжи мені руки, збирай мої сльози і крики
затягуй петлю на шиї, це зможе мене убити
забирай моє тіло
свободу
забирай плачі і турботи
не зможеш мене обдурити.
я добре затямила, хто ти.
а тоді залікуй мої рани
цілуй опіки. плач і молися
а тоді вгамовуй кошмари
і роби мені мазі із листя
викликай зі столиці ворожок
і освячуй для мене обійстя
я потрібна тобі живою.
бо якщо я помру - ти здасися
@li_lizka1000
#лізочка
1 323
молитва в часі війни
богородице
покрий своїм омофором
щоб по ньому
безпечно спуститися
в безодню укриття
цієї ночі
щоб вижити
до світанку цієї ночі
Богородице
донеси молитви
твоєму сину за нас
може,
хоч тебе він послухає
@panna_andriana
#кіндратович
1 323
Repost from 🍂Маркітний гербарій🍂
слова по венах мікропластиком
радіотоксичним радієм
від яких давно не радію я
— дякую
хорошого Вам дня ...
повні кишені екологічно чистих
чужих речень
які забуваю витягнути
перед пранням
емоції одягаються
в сіроодноманітністю наповнені слова
тільки щирість ходить голою і мовчить чомусь
1 323
Repost from Ніколассон
шлях
у самурая немає цілі, є тільки шлях.
як бездомний із повним пакетом порожніх фляг,
ніби пес, що шукає схованку і прокорм,
я життя прожив би одним безцільним ривком.
щоб не бачити ані початку, ані кінця,
щоб ніхто не лишив відбиток мого лиця
у свідомості. щоб замість спогадів — лиш пітьма,
бо свобода з'являється тільки там, де нічого нема.
всі дороги — це просто відрізки від точки один
і до точки два. і як би ти не ходив,
та єдина оцінка, якою засудять гру —
це наскільки далеко ти дотягнув свій труп.
тож і правил, по суті, нема. тобто є — одне:
пий, гуляй, люби, бо, зрештою, все мине.
а щоб легше було, завжди пам'ятай таке:
у самурая немає цілі,
та є саке.
///
1 323
Repost from N/a
«Якби всі так дбали про дім, а не про золото, то світ був би набагато веселішим.»
© к/ф "Хоббіт: Битва п'яти воїнств"
1 323
Repost from N/a
Прометей приніс вогонь у долонях
з вершини Олімпу.
Для порятунку.
Тоді ми були ще слабкі та невинні,
лякалися плином зими,
а іноді – власної тіні, небесного передзвону у хмарах,
та жаринки багаття нас захистили.
Та люди з часом навчились приборкувати вогонь:
тепло у хатині,
світло та їжа.
Цього недостатньо?
Ми спалимо місто до білого попелу, чорного трунку:
багаття на площах,
сірі дими,
дерев'яні хрести,
зграї круків видноколом.
Ми заклали вогонь у сталеві каркаси,
щоб небо палало над нами,
а боги зазнали нашої сили та люті.
Трохи вогню,
солі та перцю – у пам'ять
про олімпійця
та вкрадене людцям.
Дар во благо чи прокляття?
Джессі Галлівел
#джессі_галлівел
1 323
Невидимки
У засвітах тиша вляглася котом,
І жовті очиці ліниво моргають,
Немов ліхтарі.
Ні спеки, ні холоду, колами мор
Накриє по черзі, кубляться тумани –
Нехрещеним в лімб.
Не сіяли вітер, з мечами у торг
Не йшли і не падали, радістю п'яні.
В руці журавлі.
Це терра інкогніта. Де твій шолом?
На лобі сім Р вирізатиме ангел,
Чекає в човні.
Стара на порозі не хоче розмов,
Обперла косу на одвірок. Світанок.
Пішли гробарі.
Проміння поріже крижини теплом.
Втомилася жати, носити снопами
У сизій пітьмі
За списками скошені душі – зерно
Розсипалось в стерні. Глухими стежками
Бредуть мовчазні
Невидимі світу живих і либонь
Забуті, загублені, безвісти палі...
Не мертві ще – вже не живі.
25.03.2025
@olesya13r
Писала під псевдонімом Септіма, для 1 туру МТБ, тема: "Невидимки"
#репа
1 323
Актуальні можливості для поетів і прозаїків
🖇 "Птахи летять додому". Поетичний конкурс на тему війни. Дедлайн 8 серпня.
🖇 "Казан розпусти". Поетичний конкурс на тему війни. Дедлайн 31 липня.
🖇 "Любовний трунок". Поетичний конкурс на тему кохання. Дедлайн 31 липня.
🖇 "Ліга поетів. 2 сезон". Дедлайн 31 липня.
🖇 "Котолиси. 2 сезон". Конкурс дитячої поезії. Дедлайн 1 серпня.
📢 Літературний журнал Пнябзик оголошує прийом матеріалів до п’ятого випуску!
Набір триває з 20 липня по 15 серпня (включно).
🖇 "Віршопліткарка". Найкращий поетичний канал.
"відео яке потребує вашої реакції"
#храм_поезії
1 323
метелики ховаються від злив
і діти сплять у теплому житлі
сусід в човні за рибою поплив
сусідка ніби відьма на мітлі
готується до злітних процедур
прикинулась що прибирає двір
і сонце наче муха у меду
іде поволі і підходить сир
на ранішньому теплім молоці
попереду світанки і пітьма
і радість і непевність і страхи
все ніби сам і чи тепер сама
що лінія говорить на руці
що шлях триває що стоїть намул
у підігрітих липнями мілин
що майже все вдається одному
коли направду зовсім не один
@personalradio_kubo
#Ku_bo
1 323
Мотанка
Матуся дала їй мотанку –
червона спідниця, білий фартух.
Тримай-но, дитино, міцно, як буде страшно.
Падав вишневий цвіт,
вона заплітала стрічки у коси,
йшла цілуватися – губи як вишні,
біла спідниця, очі долу, серце – тремтить.
Все попереду:
світле небо, гаряче сонце.
Мотанка в пальцях –
мамо, скоріш підкажи, як жити?
Біла сукня чекає, щоки палають згодою.
Та потім була війна,
він йшов на війну.
Обрала бути сестрою,
стрічка і хрест на плечі.
Вчитель казав –
бути хірургом просто,
біле – до білого,
червоне клади до червоного.
Огортай бинтами, слідкуй,
щоб не міняли колір.
Все.
Він так жартував, щоб підбадьорити.
Коли вона вийшла у поле,
небо було таким білим,
сонце палало шарлахово.
Гримів небезпечний травень,
падав від грому вишневий цвіт,
всюди – бліді обличчя.
Вона шукала його,
стискала у пальцях мотанку,
молилась матусі та Богу,
серце палало шарлахово.
Знайшла – блідий, як цвіт,
занадто яскравий в грудях.
Все буде просто – вона складала
біле із білим,
червоне з червоним.
Все буде добре – казала в кишені мотанка.
Потім тягла на собі, щоб встигнути,
допоки сонце червоне,
допоки бинти не змінили колір.
Встигла.
***
@worldscrossroads
#alldoroga
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
