es
Feedback
OLDMONEY CRYPTO💸

OLDMONEY CRYPTO💸

Ir al canal en Telegram

Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat

Mostrar más
2 711
Suscriptores
Sin datos24 horas
-207 días
-12030 días
Archivo de publicaciones
Привіт мужики. Шукав для вас норм активності для лоубанків, нічого толкового не знайшов, тому ми з адмінами інших тг каналів
Привіт мужики. Шукав для вас норм активності для лоубанків, нічого толкового не знайшов, тому ми з адмінами інших тг каналів вирішили зробити свій😁 Розіграш на 60$ який неможливо пропустити🤑 Топ-8 каналів без яких не обійдеться справжній криптан🔥 Всього 12 переможців по 5$, тому шанси виграти дуже величезні!🤯 📖Умови: 1️⃣ ОБОВ'ЯЗКОВО ПІДПИСАТИСЬ НА ВСІ КАНАЛИ: ◾️ ȻRYPTO SEM⚡️ ◾️ Крипто Скам🥷 ◾️ Крипто Українець🇺🇦 ◾️ Крипто Гайд🧑🏻‍💻 ◾️ Yevhen про криптовалюту💎 ◾️ BlackCryptos😎 ◾️ Brilliant crypto💰 ◾️ Crypto Lovers💵 2️⃣ Заповнити легку форму -> КЛАЦ ❗️Всіх мультиакерів і тих хто якось махлює будемо відсіювати 📆Дедлайн 27.02 о 19:00!

💸Лутаємо OAT з дропом від Sui whale & SuiMO SuiMO - це нфт колекція сумистів родом із Японії. Обіцяють, що усі холдери даної
💸Лутаємо OAT з дропом від Sui whale & SuiMO SuiMO - це нфт колекція сумистів родом із Японії. Обіцяють, що усі холдери даної ОАТ поділять пул 1000000 $SUIMO. Хз чи ці токени хоча би щось будуть коштувати, але ми так нічого не втрачаємо, так що забираєм. 📖Як забрати: ⏺Переходимо на Galxe ⏺Виконуємо завдання і клеймимо 📆Дедлайн: 10к OAT

Отримуємо мінімум 10 центів від Binance🟡 Бінанс запустили топову акцію, де падає від 10 центів до 3 баксів. Абузьте друзів,
Отримуємо мінімум 10 центів від Binance🟡 Бінанс запустили топову акцію, де падає від 10 центів до 3 баксів. Абузьте друзів, можна норм підфармити на комсу(та і не тільки) 🤓Що робим? 1. Переходимо за посиланням(можна і з пк, і з телефона перекине в додаток, також можна просто qr-кот сканувати) 2. Відкриваємо бокс Діліться вашим уловом в коментах👇

🍀Виграємо 20$ в розіграші від Health Hero Health Hero — це платформа веб3-інфраструктури охорони здоров’я, що підтримується
🍀Виграємо 20$ в розіграші від Health Hero Health Hero — це платформа веб3-інфраструктури охорони здоров’я, що підтримується Animoca та Polygon. Зараз в них проходить крутий розіграш 6000$, де переможців буде аж 300. Винагороди будуть в токенах $HLTHY. 🤓Умови: ⏺Переходимо за посиланням ⏺Конектимо гаманець та соц. мережі ⏺Виконуємо елементарні завдання (займає +-2хв) ⏺Запрошуємо друзів та обов'язково абузимо 😁 📆Дедлайн: 8 березня Доволі не поганий шанс підфармити бабок для подальшого розвитку в крипті. Вложень потребує 0, тому лоу банки, ВОРКАЄМ!

💰Забираємо безкоштовну NFT від JaponDAO JaponDAO - японський музей мистецтва в сфері НФТ. 🔄В нас є можливість подати заявку
💰Забираємо безкоштовну NFT від JaponDAO JaponDAO - японський музей мистецтва в сфері НФТ. 🔄В нас є можливість подати заявку на Free mint NFT з колекції "Neo Baby". Проект роздає 8000 NFT. Умови дуже прості, тому жостко абузимо даний мінт, шанси будуть непогані. ✏️Умови: ⏺Переходимо за посиланням і конектимо гаманець з соц. мережами до сайту ⏺Виконуємо дані завдання ⏺Чекаємо лист на пошту 📆Дата мінта: 5 березня Доволі непоганий мінт, який вартий вашої уваги, адже перша їхня колекція торгується з флором 0.21ETH, що не погано. Заганяємо акаунти по максимуму😁

Забираємо дві OAT від Polygon🟣 Думаю не варто вам розказувати шо таке Polygon, і з чим його їдять. Ви самі знаєте шо це, а х
Забираємо дві OAT від Polygon🟣 Думаю не варто вам розказувати шо таке Polygon, і з чим його їдять. Ви самі знаєте шо це, а хто не знає тоді гугл в допомогу. Зараз Полігон дає нам можливість за клеймити 2 OAT, за які обіцяю дроп чогось цінного. 📝Як забрати OAT: ⏺Переходимо на першу OAT в Galxe ⏺Виконуємо завдання і клеймимо ⏺Далі переходимо сюди і вставляємо адрес гаманця з першою OAT ⏺Після того як вставили адрес, очікуємо 10хв і переходимо на другу OAT, та забираємо її ⏺Переходимо в форму і заповнюємо 📆Дедлайн: TBA Думаю таке не варто скіпати, тому що можуть дати реально щось дуже цінне, по типу WL, чи ранній доступ до якоїсь гри. ВОРКАЄМО! Пост побачив в даного красавчика 🥰

🇬🇷Фастом забираємо OAT з дропом токенів Все по стандарту, обіцяють роздати токени $BETTA, вони ще ніде не торгуються, але н
🇬🇷Фастом забираємо OAT з дропом токенів Все по стандарту, обіцяють роздати токени $BETTA, вони ще ніде не торгуються, але нам не помішають. Як забрати: ⏺Переходимо в Galxe ⏺Виконуємо завдання і клеймимо 📆Дедлайн: 10к нфт (залишилось ще 7-6к) В мене зайняло 1хв часу, не скіпаємо! На хайпі Sui вони ще себе зможуть показати.

Нова промка від Poloniex з токеном $KON🚬 Poloniex в честь лістингу токена $KON від проекту Konpay, викатив промку з пулом 50
Нова промка від Poloniex з токеном $KON🚬 Poloniex в честь лістингу токена $KON від проекту Konpay, викатив промку з пулом 50к$. Доволі не поганий пул, адже людей буде мало, звичайно це відносно інших популярних бірж. Умови акції елементарні, і навіть новачки, які вчора перший раз почули слово "Крипта", з легкістю зможуть зробити дане промо. ✏️Що робимо: ⏺Логінимось/Реєструємось на Poloniex і проходимо KYC ⏺Робимо оборот від 100$ в парі KON/USDT (купив+продав) 💎Винагороди за оборот: ⏺100-1499$ розділять пул 5000$ пропорційно їх торгівлі ⏺1500-2999$ розділять пул 15000$ пропорційно їх торгівлі ⏺3000$ і більше - розіділять пул 30000$ пропорційно їх торгівлі Винагороди прийдуть в токенах $KON, протягом 20 робочих днів, після закінчення акції. 📆Дедлайн: 2 березня 12:59 Київ 🌐Деталі Друзі, перепрошую що сьогодні в день не було постів. Я просто не бачив годних гемів, а мусору кидати вам не дуже хочу. Накидайте трішки реакцій під даний пост, це мене мотивує😊 шукати найкращі гемчики.

🐂Лутаємо 5$ від української біржі WhiteBIT Думаю ви всі знаєте що за біржа WhiteBIT. Так ось зараз, як раз час там зареєстру
🐂Лутаємо 5$ від української біржі WhiteBIT Думаю ви всі знаєте що за біржа WhiteBIT. Так ось зараз, як раз час там зареєструватись і отримати 5$ на смачну піцу салямі з подвійним сиром😋. Акція тільки для нових користувачів! 📖Що робимо: Реєструємось на біржі ⏺Обов'язково проходимо KYS (Робіть через дію, займає 1-2хв) ⏺Проходимо опитування в цій формі Лише перших 10к нових користувачі отримають по 5$, тому поспішіть! 💰Бабки обіцяють кинути протягом 3х днів. 📆Дедлайн: 23 лютого 10:00 Друзі, умови капець які прості, навіть чайники впораються з цим на ізі, тому не скіпайте і вже за три дні будете їли смачу піццу.

🚬Забираємо OAT з дропом від AlienSwap & FatPay FatPay - це проект, який інтегрує фіатні платежі, і все базове, що пов'язане
🚬Забираємо OAT з дропом від AlienSwap & FatPay FatPay - це проект, який інтегрує фіатні платежі, і все базове, що пов'язане з послугами фінансової інфраструктури блокчейну. Зараз вони, разом з AlienSwap випустили цікаві OAT, за які нам насиплять токенів $FaT. Кожна OAT має якусь рандомну кількість токенів в собі. На даний момент, є тільки одна така ОАТ. Як випустять ще одну, я обов'язково вас повідомлю, інакше шо я за редактор такий?)) 🤓Як забрати OAT: ⏺Переходимо на Galxe ⏺Виконуємо завдання (займає трішки більше хвилини) ⏺Клеймимо ОАТ собі в кишеню 📆Дедлайн: TBA Скамери, хто мінтив Foxi нфтішку? Поки флор тримається +- по ціні мінта. Особисто я, буду холдити місяць-два, побачимо що буде.

😋Лутаємо потенційні токени від Pyme за квести Pyme - це крутий web3 проект бла, бла, бла... Ближче до суті, зараз ми можемо
😋Лутаємо потенційні токени від Pyme за квести Pyme - це крутий web3 проект бла, бла, бла... Ближче до суті, зараз ми можемо виконувати різні завдання на цій платформі, і за це отримувати поінти. Дані поінти, ми зможемо обміняти на їхні токени в майбутньому На жаль, зараз їхній токен ще не торгується, тому робимо це на преспективу. Обіцяють скоро лістинг, точних дат не казали. 🐤У їхньому твіттері 120к фоловерів, і парочка топових проектів. 📝Що робимо: ⏺Переходимо на сайт і реєструємось ⏺Забираємо "Pyme Quest Passport" за легкі завдання ⏺Далі виконуємо завдання і фармимо поінти Дуже прикольна темка, рекомендую не скіпати і виділити хоча би 20-30хв на день. Може бути хороший профіт🤑

🔥 Зібрали Вам підбірку з годними каналами про криптовалюту, підписуйтесь - підтримайте українську спільноту 😎BlackCryptos - автор каналу веде публічно свій портфель і показує шлях до успіху в світі криптовалюти 💫 ATH | All Time High - спільнота з найсвіжішою інфо про аірдропи та NFT роздачі. Адмін показує як вивезти за допомогою ферм по 50+$ зі схеми, на каву з тортиком) 🤑CryptoFams - перші хто публікує всі актуальні способи заробітку😉 Канал про схеми, роздачі, тестнети, ретродропи, спекуляції та в цілому про крипту 😱Українська крипто-армія мільйонерів — Щодня публікує найприбутковіші роздачі у світі крипти та NFT. Топові тестнети та заробіток на p2e іграх тут, залітай козаче 👻Сrypto Phantom - найтоповіший канал по абузах у крипті, знайшов темку з абузу рулетки на біржі #вп

📈Нова промка від ByBit з токеном $HVH ByBit останнім часом капець красавчики, ще не встигли зробити минулу промку, а вони вж
📈Нова промка від ByBit з токеном $HVH ByBit останнім часом капець красавчики, ще не встигли зробити минулу промку, а вони вже нову випускають. Взагалі красавчики, так тримати. Сьогодні вони випустили промо-акцію з токеном $HVH. Сама промка ділиться на 3 акції. Чесно кажучи, мені сподобалась тільки одна, інші дуже ризикові, тому я скіп. 🤑Ділимо пул 300 000 $HVH: ⏺Логінимось/Реєструємось на ByBit ⏺Робимо оборот 3000 $HVH на споті Подібне промка була з токеном $TON, тоді ми получили 5$/акк. 📆Дедлайн: 7 березня А якщо ви хочете почитати умови інших промок по цьому токену, переходьте сюди - Деталі 🫙Ще вам дам на додачу Глімчик від Bybit x HVH Twitter Space. Пул: 30к $HVH ⏺Переможців: 300 🌐Посилання на Gleam (Робиться за 30сек, тому заганяйте по максимуму) 📆Дедлайн: 24 лютого Ось так друзі, ByBit годує. А ви ще досі робите все тільки на один акаунт? Вже давно пора зареєструвати всіх своїх рідних і близьких, або купити на OTC, і рубати нормальне таке бабло.

💴Розіграш з пулом 5к$ від Masa finance & Masa Green Дуже крутий розіграш, в якому можна піднести нормальний кеш з мінімальни
💴Розіграш з пулом 5к$ від Masa finance & Masa Green Дуже крутий розіграш, в якому можна піднести нормальний кеш з мінімальними витратами. Зразу кажу, потрібно трішки вложити, але це дає нам більше шансів, тому що буде менше хом'ячків. Детальніше про проект Masa можете прочитати на їхньому сайті Нагороди: 50$ Переможців: 100 🗒Як взяти участь? ⏺Переходимо за посиланням ⏺Конектимо свій гаманець ⏺Нажимаємо на квадратик де пише "$5,000 USDC Airdrop" ⏺Підключаємось до любої зручної мережі і платимо 1$ + трішки за GAS ❗️Можна підключити ще інші мережі, і шанс буде більший. Типу одна мережа - один квиток. 📆Дедлайн: 10 березня 🍀Нехай щастить

Хочу нагадати, що 21 лютого буде сейл першої колекції NFT від Foxivesre. В твіттері вони писали, що в 15:00 UTC (Київ 17:00), буде можна купити NFT по 1.5 APT тим, хто має FoxiList. А решта всі зможуть купити NFT в 19:00 UTC (Київ 21:00), вже по 2.5 APT, тобто майже моментально ми заробляємо 1 APT (14-16$) + ікси після лістингу) Де це можна буде купити, нам, скоріш всього, повідомлять в їхніми соц. мережами, або прийде лист на пошту, тому слідкуємо, можна буде нормально так заробити!