OLDMONEY CRYPTO💸
الذهاب إلى القناة على Telegram
Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat
إظهار المزيد2 711
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-207 أيام
-12030 أيام
أرشيف المشاركات
2 711
Привіт мужики. Шукав для вас норм активності для лоубанків, нічого толкового не знайшов, тому ми з адмінами інших тг каналів вирішили зробити свій😁
Розіграш на 60$ який неможливо пропустити🤑
Топ-8 каналів без яких не обійдеться справжній криптан🔥
Всього 12 переможців по 5$, тому шанси виграти дуже величезні!🤯
📖Умови:
1️⃣ ОБОВ'ЯЗКОВО ПІДПИСАТИСЬ НА ВСІ КАНАЛИ:
◾️ ȻRYPTO SEM⚡️
◾️ Крипто Скам🥷
◾️ Крипто Українець🇺🇦
◾️ Крипто Гайд🧑🏻💻
◾️ Yevhen про криптовалюту💎
◾️ BlackCryptos😎
◾️ Brilliant crypto💰
◾️ Crypto Lovers💵
2️⃣ Заповнити легку форму -> КЛАЦ
❗️Всіх мультиакерів і тих хто якось махлює будемо відсіювати
📆Дедлайн 27.02 о 19:00!
2 711
💸Лутаємо OAT з дропом від Sui whale & SuiMO
SuiMO - це нфт колекція сумистів родом із Японії.
Обіцяють, що усі холдери даної ОАТ поділять пул 1000000 $SUIMO. Хз чи ці токени хоча би щось будуть коштувати, але ми так нічого не втрачаємо, так що забираєм.
📖Як забрати:
⏺Переходимо на Galxe
⏺Виконуємо завдання і клеймимо
📆Дедлайн: 10к OAT
2 711
Отримуємо мінімум 10 центів від Binance🟡
Бінанс запустили топову акцію, де падає від 10 центів до 3 баксів. Абузьте друзів, можна норм підфармити на комсу(та і не тільки)
🤓Що робим?
1. Переходимо за посиланням(можна і з пк, і з телефона перекине в додаток, також можна просто qr-кот сканувати)
2. Відкриваємо бокс
Діліться вашим уловом в коментах👇
2 711
🍀Виграємо 20$ в розіграші від Health Hero
Health Hero — це платформа веб3-інфраструктури охорони здоров’я, що підтримується Animoca та Polygon.
Зараз в них проходить крутий розіграш 6000$, де переможців буде аж 300. Винагороди будуть в токенах $HLTHY.
🤓Умови:
⏺Переходимо за посиланням
⏺Конектимо гаманець та соц. мережі
⏺Виконуємо елементарні завдання (займає +-2хв)
⏺Запрошуємо друзів та обов'язково абузимо 😁
📆Дедлайн: 8 березня
Доволі не поганий шанс підфармити бабок для подальшого розвитку в крипті. Вложень потребує 0, тому лоу банки, ВОРКАЄМ!
2 711
💰Забираємо безкоштовну NFT від JaponDAO
JaponDAO - японський музей мистецтва в сфері НФТ.
🔄В нас є можливість подати заявку на Free mint NFT з колекції "Neo Baby". Проект роздає 8000 NFT.
Умови дуже прості, тому жостко абузимо даний мінт, шанси будуть непогані.
✏️Умови:
⏺Переходимо за посиланням і конектимо гаманець з соц. мережами до сайту
⏺Виконуємо дані завдання
⏺Чекаємо лист на пошту
📆Дата мінта: 5 березня
Доволі непоганий мінт, який вартий вашої уваги, адже перша їхня колекція торгується з флором 0.21ETH, що не погано. Заганяємо акаунти по максимуму😁
2 711
Забираємо дві OAT від Polygon🟣
Думаю не варто вам розказувати шо таке Polygon, і з чим його їдять. Ви самі знаєте шо це, а хто не знає тоді гугл в допомогу.
Зараз Полігон дає нам можливість за клеймити 2 OAT, за які обіцяю дроп чогось цінного.
📝Як забрати OAT:
⏺Переходимо на першу OAT в Galxe
⏺Виконуємо завдання і клеймимо
⏺Далі переходимо сюди і вставляємо адрес гаманця з першою OAT
⏺Після того як вставили адрес, очікуємо 10хв і переходимо на другу OAT, та забираємо її
⏺Переходимо в форму і заповнюємо
📆Дедлайн: TBA
Думаю таке не варто скіпати, тому що можуть дати реально щось дуже цінне, по типу WL, чи ранній доступ до якоїсь гри. ВОРКАЄМО!
Пост побачив в даного красавчика 🥰
2 711
🇬🇷Фастом забираємо OAT з дропом токенів
Все по стандарту, обіцяють роздати токени $BETTA, вони ще ніде не торгуються, але нам не помішають.
Як забрати:
⏺Переходимо в Galxe
⏺Виконуємо завдання і клеймимо
📆Дедлайн: 10к нфт (залишилось ще 7-6к)
В мене зайняло 1хв часу, не скіпаємо! На хайпі Sui вони ще себе зможуть показати.
2 711
Нова промка від Poloniex з токеном $KON🚬
Poloniex в честь лістингу токена $KON від проекту Konpay, викатив промку з пулом 50к$. Доволі не поганий пул, адже людей буде мало, звичайно це відносно інших популярних бірж.
Умови акції елементарні, і навіть новачки, які вчора перший раз почули слово "Крипта", з легкістю зможуть зробити дане промо.
✏️Що робимо:
⏺Логінимось/Реєструємось на Poloniex і проходимо KYC
⏺Робимо оборот від 100$ в парі KON/USDT (купив+продав)
💎Винагороди за оборот:
⏺100-1499$ розділять пул 5000$ пропорційно їх торгівлі
⏺1500-2999$ розділять пул 15000$ пропорційно їх торгівлі
⏺3000$ і більше - розіділять пул 30000$ пропорційно їх торгівлі
Винагороди прийдуть в токенах $KON, протягом 20 робочих днів, після закінчення акції.
📆Дедлайн: 2 березня 12:59 Київ
🌐Деталі
Друзі, перепрошую що сьогодні в день не було постів. Я просто не бачив годних гемів, а мусору кидати вам не дуже хочу. Накидайте трішки реакцій під даний пост, це мене мотивує😊 шукати найкращі гемчики.
2 711
🐂Лутаємо 5$ від української біржі WhiteBIT
Думаю ви всі знаєте що за біржа WhiteBIT. Так ось зараз, як раз час там зареєструватись і отримати 5$ на смачну піцу салямі з подвійним сиром😋.
Акція тільки для нових користувачів!
📖Що робимо:
⏺Реєструємось на біржі
⏺Обов'язково проходимо KYS (Робіть через дію, займає 1-2хв)
⏺Проходимо опитування в цій формі
❕Лише перших 10к нових користувачі отримають по 5$, тому поспішіть!
💰Бабки обіцяють кинути протягом 3х днів.
📆Дедлайн: 23 лютого 10:00
Друзі, умови капець які прості, навіть чайники впораються з цим на ізі, тому не скіпайте і вже за три дні будете їли смачу піццу.
2 711
🚬Забираємо OAT з дропом від AlienSwap & FatPay
FatPay - це проект, який інтегрує фіатні платежі, і все базове, що пов'язане з послугами фінансової інфраструктури блокчейну.
Зараз вони, разом з AlienSwap випустили цікаві OAT, за які нам насиплять токенів $FaT.
Кожна OAT має якусь рандомну кількість токенів в собі.
На даний момент, є тільки одна така ОАТ. Як випустять ще одну, я обов'язково вас повідомлю, інакше шо я за редактор такий?))
🤓Як забрати OAT:
⏺Переходимо на Galxe
⏺Виконуємо завдання (займає трішки більше хвилини)
⏺Клеймимо ОАТ собі в кишеню
📆Дедлайн: TBA
Скамери, хто мінтив Foxi нфтішку? Поки флор тримається +- по ціні мінта. Особисто я, буду холдити місяць-два, побачимо що буде.
2 711
😋Лутаємо потенційні токени від Pyme за квести
Pyme - це крутий web3 проект бла, бла, бла...
Ближче до суті, зараз ми можемо виконувати різні завдання на цій платформі, і за це отримувати поінти. Дані поінти, ми зможемо обміняти на їхні токени в майбутньому
На жаль, зараз їхній токен ще не торгується, тому робимо це на преспективу. Обіцяють скоро лістинг, точних дат не казали.
🐤У їхньому твіттері 120к фоловерів, і парочка топових проектів.
📝Що робимо:
⏺Переходимо на сайт і реєструємось
⏺Забираємо "Pyme Quest Passport" за легкі завдання
⏺Далі виконуємо завдання і фармимо поінти
Дуже прикольна темка, рекомендую не скіпати і виділити хоча би 20-30хв на день. Може бути хороший профіт🤑
2 711
🔥 Зібрали Вам підбірку з годними каналами про криптовалюту, підписуйтесь - підтримайте українську спільноту
😎BlackCryptos - автор каналу веде публічно свій портфель і показує шлях до успіху в світі криптовалюти
💫 ATH | All Time High - спільнота з найсвіжішою інфо про аірдропи та NFT роздачі. Адмін показує як вивезти за допомогою ферм по 50+$ зі схеми, на каву з тортиком)
🤑CryptoFams - перші хто публікує всі актуальні способи заробітку😉 Канал про схеми, роздачі, тестнети, ретродропи, спекуляції та в цілому про крипту
😱Українська крипто-армія мільйонерів — Щодня публікує найприбутковіші роздачі у світі крипти та NFT. Топові тестнети та заробіток на p2e іграх тут, залітай козаче
👻Сrypto Phantom - найтоповіший канал по абузах у крипті, знайшов темку з абузу рулетки на біржі
#вп
2 711
📈Нова промка від ByBit з токеном $HVH
ByBit останнім часом капець красавчики, ще не встигли зробити минулу промку, а вони вже нову випускають. Взагалі красавчики, так тримати.
Сьогодні вони випустили промо-акцію з токеном $HVH. Сама промка ділиться на 3 акції. Чесно кажучи, мені сподобалась тільки одна, інші дуже ризикові, тому я скіп.
🤑Ділимо пул 300 000 $HVH:
⏺Логінимось/Реєструємось на ByBit
⏺Робимо оборот 3000 $HVH на споті
Подібне промка була з токеном $TON, тоді ми получили 5$/акк.
📆Дедлайн: 7 березня
А якщо ви хочете почитати умови інших промок по цьому токену, переходьте сюди - Деталі
🫙Ще вам дам на додачу Глімчик від Bybit x HVH Twitter Space.
⏺Пул: 30к $HVH
⏺Переможців: 300
🌐Посилання на Gleam (Робиться за 30сек, тому заганяйте по максимуму)
📆Дедлайн: 24 лютого
Ось так друзі, ByBit годує. А ви ще досі робите все тільки на один акаунт? Вже давно пора зареєструвати всіх своїх рідних і близьких, або купити на OTC, і рубати нормальне таке бабло.
2 711
💴Розіграш з пулом 5к$ від Masa finance & Masa Green
Дуже крутий розіграш, в якому можна піднести нормальний кеш з мінімальними витратами.
Зразу кажу, потрібно трішки вложити, але це дає нам більше шансів, тому що буде менше хом'ячків.
Детальніше про проект Masa можете прочитати на їхньому сайті
⏺Нагороди: 50$
⏺Переможців: 100
🗒Як взяти участь?
⏺Переходимо за посиланням
⏺Конектимо свій гаманець
⏺Нажимаємо на квадратик де пише "$5,000 USDC Airdrop"
⏺Підключаємось до любої зручної мережі і платимо 1$ + трішки за GAS
❗️Можна підключити ще інші мережі, і шанс буде більший. Типу одна мережа - один квиток.
📆Дедлайн: 10 березня
🍀Нехай щастить
2 711
Хочу нагадати, що 21 лютого буде сейл першої колекції NFT від Foxivesre. В твіттері вони писали, що в 15:00 UTC (Київ 17:00), буде можна купити NFT по 1.5 APT тим, хто має FoxiList. А решта всі зможуть купити NFT в 19:00 UTC (Київ 21:00), вже по 2.5 APT, тобто майже моментально ми заробляємо 1 APT (14-16$) + ікси після лістингу)
Де це можна буде купити, нам, скоріш всього, повідомлять в їхніми соц. мережами, або прийде лист на пошту, тому слідкуємо, можна буде нормально так заробити!
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
