es
Feedback
|рест| У гостях у дідуся👩‍❤️‍💋‍👩[боже не поможе]

|рест| У гостях у дідуся👩‍❤️‍💋‍👩[боже не поможе]

Ir al canal en Telegram

🚫російську не використовувати🚫 rus/AI dni ПП: @Kimarkaa

Mostrar más
148
Suscriptores
+124 horas
+77 días
+1130 días

Carga de datos en curso...

Canales Similares
Sin datos
¿Algún problema? Por favor, actualice la página o contacte a nuestro gerente de soporte.
Menciones Entrantes y Salientes
---
---
---
---
---
---
Atraer Suscriptores
junio '26
junio '26
+13
en 18 canales
mayo '26
+5
en 5 canales
Get PRO
abril '26
+13
en 7 canales
Get PRO
marzo '26
+18
en 11 canales
Get PRO
febrero '26
+22
en 7 canales
Get PRO
enero '26
+5
en 9 canales
Get PRO
diciembre '25
+12
en 7 canales
Get PRO
noviembre '25
+1
en 2 canales
Get PRO
octubre '25
+8
en 6 canales
Get PRO
septiembre '25
+5
en 4 canales
Get PRO
agosto '25
+3
en 4 canales
Get PRO
julio '25
+7
en 6 canales
Get PRO
junio '25
+4
en 1 canales
Get PRO
mayo '25
+3
en 3 canales
Get PRO
abril '25
+4
en 3 canales
Get PRO
marzo '25
+2
en 6 canales
Get PRO
febrero '25
+3
en 5 canales
Get PRO
enero '25
+7
en 7 canales
Get PRO
diciembre '240
en 5 canales
Get PRO
noviembre '240
en 1 canales
Get PRO
octubre '24
+4
en 1 canales
Get PRO
septiembre '240
en 7 canales
Get PRO
agosto '24
+2
en 1 canales
Get PRO
julio '240
en 2 canales
Get PRO
junio '24
+2
en 9 canales
Get PRO
mayo '240
en 6 canales
Get PRO
abril '240
en 4 canales
Get PRO
marzo '24
+55
en 12 canales
Fecha
Crecimiento de Suscriptores
Menciones
Canales
28 junio0
27 junio+1
26 junio0
25 junio+2
24 junio+2
23 junio+1
22 junio+1
21 junio0
20 junio0
19 junio+1
18 junio+4
17 junio0
16 junio0
15 junio0
14 junio0
13 junio0
12 junio0
11 junio0
10 junio0
09 junio0
08 junio0
07 junio0
06 junio0
05 junio+1
04 junio0
03 junio0
02 junio0
01 junio0
Publicaciones del Canal
Repost from N/a
┝───╼⊳⊰😉😉😉😉😉😉😉😉⊱⊲╾───┥ 😉Від Gira😉 😉😉😉😉😉: -Підписка на канал ЗА бажанням; -Репост цього допису до себе на тгк;
┝───╼⊳⊰😉😉😉😉😉😉😉😉⊱⊲╾───┥ 😉Від Gira😉 😉😉😉😉😉:
-Підписка на канал ЗА бажанням; -Репост цього допису до себе на тгк; -Кидаєте до 3робіт та посилання на ваш канал;
😉😉😉😉😉😉😉:
-Ніякого рос контенту, рос мови і т.д. на каналі/акаунті ніяких фд підтримуючі росію, або з натяками на них(хойо, пекельний бос); -Заборонено ші/обмальовки/викрадені роботи;
😉😉😉😉😉😉😉😉: З 27.06.26 по 29.06.26 Можете шукати собі м'ю) Почну репостити анкети трошки пізніше. #інтерактив

2
🌻 Суа з зомбі стейджу Швидка штучка #фанарт
🌻 Суа з зомбі стейджу Швидка штучка #фанарт
36
3
Ну хоч десь мої хороші щасливі😔+2
Ну хоч десь мої хороші щасливі😔
48
4
Омгг, подивіться яка у мене є краса від манюньки🥹🥹🥹 Я вахує Довеломь лабуб подвинути+1
Омгг, подивіться яка у мене є краса від манюньки🥹🥹🥹 Я вахує Довеломь лабуб подвинути
49
5
Омг, подивіться яка у мене є краса від манюнькі🥹🥹🥹 Я вахує
Омг, подивіться яка у мене є краса від манюнькі🥹🥹🥹 Я вахує
1
6
Вівінос як завжди Убіла і дабіла😔 Такий гарний епізод, але пізда
54
7
Ого мені сьогодні 19 рочків 🧑‍🍼 За цей рік сталося багато чого, я познайомилася з дуже крутими людьми з арт ком'юніті, дося+7
Ого мені сьогодні 19 рочків 🧑‍🍼 За цей рік сталося багато чого, я познайомилася з дуже крутими людьми з арт ком'юніті, досягла прогресу в своєму мистецтві, почала малювати більше своїх персів. Сподіваюся в свої 19 я зроблю все те чого хочу~ Тож як там кажуть, найкращий подарунок для художника це репост його робіт))🙏 А ще можливо хтось захоче скинути 2 гримні в підтримку, це моя карта Приват: 5457082522569438 Люблю вас всіх та цілую🫳🧡🧡🧡
46
8
Міні #скетч з лезбійками в купальніках, якраз під кінець прайдуу😛 Магма як завжди, якість в жопі😭
Міні #скетч з лезбійками в купальніках, якраз під кінець прайдуу😛 Магма як завжди, якість в жопі😭
56
9
Дякую за зірочку сонце🫶🫂
57
10
Старі скетчі, які мали б бути в наліпках, але я зробила забагато чібі🥹 #скетч
Старі скетчі, які мали б бути в наліпках, але я зробила забагато чібі🥹 #скетч
59
11
#скетч #Стасік+1
#скетч #Стасік
61
12
Мікро #віп 🐠
Мікро #віп 🐠
66
13
Сьогодні у мене день народження!! 🎂🎉. Дякую що слідкуєте за мною весь цей рік і підтримуєте мене та мою творчість! Без вашо+4
Сьогодні у мене день народження!! 🎂🎉. Дякую що слідкуєте за мною весь цей рік і підтримуєте мене та мою творчість! Без вашої підтримки всього що я маю не було б 🌟🌟. За цей рік сталось дуже багато хорошого, багато нових художніх знайомств, друзів, підписників та звісно ж артів! І всі знають який найкращий подарунок для художника, тому я буду дуже вдячна за ваші репости! 🌟
38
14
✨↗️↗️↗️↗️↗️↗️↗️ ↗️↗️ Чому саме ос і в чому суть🌟 Я дуже люблю ос людей, але в звичайних галереях їм не приділяють уваги, том
✨↗️↗️↗️↗️↗️↗️↗️ ↗️↗️ Чому саме ос і в чому суть🌟 Я дуже люблю ос людей, але в звичайних галереях їм не приділяють уваги, тому хочу виділити цього разу час спеціально для них. Тож якщо хочете взяти участь виконайте умови і я буду постити постик про кожного Умови: ⚪️Репост цього поста ⚪️Кинути в коментарі 1 арт з вашим(-и) ос, додати посилання на тгк + написати ПРЯМ МАКСИМАЛЬНО КОРОТКО про сюжет/персонажів/що хотіли передати через арт і тд аби відразу зацікавити (за бажанням). Була б дуже вдячна якби ви зробили все за шаблоном в коментах ⚪️Не бути пов'язаним з будь-чим проблематичним/(про)російським, нсфв/ґор під спойлер 🤩✨🤩✨🤩✨🤩✨🤩 🥺Актуально до 25.06 включно Постараюсь приділити увагу всім
20
15
Ііі, всім ще раз дуже дякую за вітання, також вітаю новеньких🫶 Я це не згадала бо писала на швидку вночі Але я дуже рада що за цей рік знайшла стільки класних арт друзів та знайомих, я вас всіх дуже люблю як би ви не підтримували мене чи мою нестабільну творчість це все дуже впливає на бажання щось робити, дякую🫂 Сподіваюсь моє арт коло буде ще більше і дружніми з кожним роком, бо я дуже хочу бути в цьому умовному ком'юніті!😭
95
16
Давно не було цього манюні, тому раз день народження от тематичний скетчік, хіхє🌸 #арт #Веремій
Давно не було цього манюні, тому раз день народження от тематичний скетчік, хіхє🌸 #арт #Веремій
89
17
Ойой, годують шугамами знову хіхі Дякую усім дужее🫶
103
18
З днем народження мене🌸 По традиції буду дуже вдячна поширенню будь-яких своїх робіт та активності🫶 Хоч я все ще і в ресті,+3
З днем народження мене🌸 По традиції буду дуже вдячна поширенню будь-яких своїх робіт та активності🫶 Хоч я все ще і в ресті, але закінчила з сесією і нарешті можу вільніше малювати😼
905
19
З днем народження мене🌸 По традиції буду дуже вдячна поширенню будь-яких своїх робіт та активності🫶 Хоч я все ще і в ресті,+3
З днем народження мене🌸 По традиції буду дуже вдячна поширенню будь-яких своїх робіт та активності🫶 Хоч я все ще і в ресті, але закінчила з сесією і нарешті можу вільніше малювати😼
1
20
#віп
#віп
100