ar
Feedback
|рест| У гостях у дідуся👩‍❤️‍💋‍👩[боже не поможе]

|рест| У гостях у дідуся👩‍❤️‍💋‍👩[боже не поможе]

الذهاب إلى القناة على Telegram

🚫російську не використовувати🚫 rus/AI dni ПП: @Kimarkaa

إظهار المزيد
143
المشتركون
+124 ساعات
+57 أيام
+430 أيام

جاري تحميل البيانات...

القنوات المماثلة
لا توجد بيانات
هل تواجه مشاكل؟ يرجى تحديث الصفحة أو الاتصال بمدير الدعم الخاص بنا.
الإشارات الواردة والصادرة
---
---
---
---
---
---
جذب المشتركين
يونيو '26
يونيو '26
+8
في 18 قنوات
مايو '26
+5
في 5 قنوات
Get PRO
أبريل '26
+13
في 7 قنوات
Get PRO
مارس '26
+18
في 11 قنوات
Get PRO
فبراير '26
+22
في 7 قنوات
Get PRO
يناير '26
+5
في 9 قنوات
Get PRO
ديسمبر '25
+12
في 7 قنوات
Get PRO
نوفمبر '25
+1
في 2 قنوات
Get PRO
أكتوبر '25
+8
في 6 قنوات
Get PRO
سبتمبر '25
+5
في 4 قنوات
Get PRO
أغسطس '25
+3
في 4 قنوات
Get PRO
يوليو '25
+7
في 6 قنوات
Get PRO
يونيو '25
+4
في 1 قنوات
Get PRO
مايو '25
+3
في 3 قنوات
Get PRO
أبريل '25
+4
في 3 قنوات
Get PRO
مارس '25
+2
في 6 قنوات
Get PRO
فبراير '25
+3
في 5 قنوات
Get PRO
يناير '25
+7
في 7 قنوات
Get PRO
ديسمبر '240
في 5 قنوات
Get PRO
نوفمبر '240
في 1 قنوات
Get PRO
أكتوبر '24
+4
في 1 قنوات
Get PRO
سبتمبر '240
في 7 قنوات
Get PRO
أغسطس '24
+2
في 1 قنوات
Get PRO
يوليو '240
في 2 قنوات
Get PRO
يونيو '24
+2
في 9 قنوات
Get PRO
مايو '240
في 6 قنوات
Get PRO
أبريل '240
في 4 قنوات
Get PRO
مارس '24
+55
في 12 قنوات
التاريخ
نمو المشتركين
الإشارات
القنوات
23 يونيو+1
22 يونيو+1
21 يونيو0
20 يونيو0
19 يونيو+1
18 يونيو+4
17 يونيو0
16 يونيو0
15 يونيو0
14 يونيو0
13 يونيو0
12 يونيو0
11 يونيو0
10 يونيو0
09 يونيو0
08 يونيو0
07 يونيو0
06 يونيو0
05 يونيو+1
04 يونيو0
03 يونيو0
02 يونيو0
01 يونيو0
منشورات القناة
Сьогодні у мене день народження!! 🎂🎉. Дякую що слідкуєте за мною весь цей рік і підтримуєте мене та мою творчість! Без вашо
+4
Сьогодні у мене день народження!! 🎂🎉. Дякую що слідкуєте за мною весь цей рік і підтримуєте мене та мою творчість! Без вашої підтримки всього що я маю не було б 🌟🌟. За цей рік сталось дуже багато хорошого, багато нових художніх знайомств, друзів, підписників та звісно ж артів! І всі знають який найкращий подарунок для художника, тому я буду дуже вдячна за ваші репости! 🌟

2
✨↗️↗️↗️↗️↗️↗️↗️ ↗️↗️ Чому саме ос і в чому суть🌟 Я дуже люблю ос людей, але в звичайних галереях їм не приділяють уваги, том
✨↗️↗️↗️↗️↗️↗️↗️ ↗️↗️ Чому саме ос і в чому суть🌟 Я дуже люблю ос людей, але в звичайних галереях їм не приділяють уваги, тому хочу виділити цього разу час спеціально для них. Тож якщо хочете взяти участь виконайте умови і я буду постити постик про кожного Умови: ⚪️Репост цього поста ⚪️Кинути в коментарі 1 арт з вашим(-и) ос, додати посилання на тгк + написати ПРЯМ МАКСИМАЛЬНО КОРОТКО про сюжет/персонажів/що хотіли передати через арт і тд аби відразу зацікавити (за бажанням). Була б дуже вдячна якби ви зробили все за шаблоном в коментах ⚪️Не бути пов'язаним з будь-чим проблематичним/(про)російським, нсфв/ґор під спойлер 🤩✨🤩✨🤩✨🤩✨🤩 🥺Актуально до 25.06 включно Постараюсь приділити увагу всім
14
3
Ііі, всім ще раз дуже дякую за вітання, також вітаю новеньких🫶 Я це не згадала бо писала на швидку вночі Але я дуже рада що за цей рік знайшла стільки класних арт друзів та знайомих, я вас всіх дуже люблю як би ви не підтримували мене чи мою нестабільну творчість це все дуже впливає на бажання щось робити, дякую🫂 Сподіваюсь моє арт коло буде ще більше і дружніми з кожним роком, бо я дуже хочу бути в цьому умовному ком'юніті!😭
52
4
Давно не було цього манюні, тому раз день народження от тематичний скетчік, хіхє🌸 #арт #Веремій
Давно не було цього манюні, тому раз день народження от тематичний скетчік, хіхє🌸 #арт #Веремій
51
5
Ойой, годують шугамами знову хіхі Дякую усім дужее🫶
76
6
З днем народження мене🌸 По традиції буду дуже вдячна поширенню будь-яких своїх робіт та активності🫶 Хоч я все ще і в ресті,+3
З днем народження мене🌸 По традиції буду дуже вдячна поширенню будь-яких своїх робіт та активності🫶 Хоч я все ще і в ресті, але закінчила з сесією і нарешті можу вільніше малювати😼
768
7
З днем народження мене🌸 По традиції буду дуже вдячна поширенню будь-яких своїх робіт та активності🫶 Хоч я все ще і в ресті,+3
З днем народження мене🌸 По традиції буду дуже вдячна поширенню будь-яких своїх робіт та активності🫶 Хоч я все ще і в ресті, але закінчила з сесією і нарешті можу вільніше малювати😼
1
8
#віп
#віп
73
9
Треба запалювати буде Йобана сесія, уйді😢
121
10
І отакий у мене вийшов хлопчик Не все вийшло, але мені дуже сподобалося🥹
І отакий у мене вийшов хлопчик Не все вийшло, але мені дуже сподобалося🥹
117
11
Отакі приколюшки з фан кону😛 Цього року на бюджетному🕊
Отакі приколюшки з фан кону😛 Цього року на бюджетному🕊
103
12
Бляяя дивіться яка імба у мене є від Каері🥹🥹🥹 Я зараз плакать буду, це так класно і приємно я ваутє😭😭😭😭 взлвжідвтвв
Бляяя дивіться яка імба у мене є від Каері🥹🥹🥹 Я зараз плакать буду, це так класно і приємно я ваутє😭😭😭😭 взлвжідвтвв
307
13
я буду в обидва дні, другого буду у косплеї свого лошка🌸
я буду в обидва дні, другого буду у косплеї свого лошка🌸
91
14
Гайсс дивіться що у мене є Хто буде на фанконі, можемо зустрітись, я вам парочку стікерів подарую😼
Гайсс дивіться що у мене є Хто буде на фанконі, можемо зустрітись, я вам парочку стікерів подарую😼
95
15
#віп
#віп
94
16
Дякую сонце за зірочкііі🥹🥹🥹🥹🫶
92
17
Отаке у мене позоріщє між сесії та курсової, хєхє🥀 #art
Отаке у мене позоріщє між сесії та курсової, хєхє🥀 #art
115
18
🐟↗️↗️↗️↗️↗️↗️↗️↗️↗️↗️ мого адапт мермей івенту 🌟 SHALLOWS @xxibarinHIBI @h4n4xxx @jrelslisan @kitibosik @kim_min_art 🐟UNDE+3
🐟↗️↗️↗️↗️↗️↗️↗️↗️↗️↗️ мого адапт мермей івенту 🌟 SHALLOWS @xxibarinHIBI @h4n4xxx @jrelslisan @kitibosik @kim_min_art 🐟UNDERWATER @resurrena @cartrigebox @AlvaGrid @lavashpoukeainske @kachkonis_kodlo 🌠DEPTHS @k02niwkq @zelenekiwi @iimiumy @crydatart @avis_n 🕊️ABYSS @lun_yue @vinearhouse @tanjerin_art @kimar_a @oladushekpng обовʼязково перегляньте роботи учасників і підтримайте їх у них же в каналах. дякую за вашу увагу і за участь в івенті. учасники, ви чудо!
93
19
🌟if you gonna ride don’t ride the white horse🌟 #арт #ос #жанмарі
🌟if you gonna ride don’t ride the white horse🌟 #арт #ос #жанмарі
65
20
СПІЛЬНИЙ САМОПІАР на 1,5к+ аудиторії умови: ⬅️ репост піару від одного з організаторів на канал або 2-3 друзям для піару від
СПІЛЬНИЙ САМОПІАР на 1,5к+ аудиторії умови: ⬅️ репост піару від одного з організаторів на канал або 2-3 друзям для піару від УСІХ організаторів достатньо репостнути пост ОДНОГО з них, але анкету продублювати під постами КОЖНОГО 🖼 анкета в коментарі (до 3 робіт + посилання на канал) ✅ підписка на тгк (за бажанням) елістра бульйон даріус правила: > за конфлікти - бан > NSFW, гуро - під спойлер > можна пропонувати мʼю та коментувати анкети ❗️ не приймаються анкети з AI/обмазки; росня; люди, що співпрацюють з роснею; рос фандоми. усі питання - у флуд під постом ⚡️пост активний до 31/05 | репостимо усіх
21