es
Feedback
ім'я мені кіча

ім'я мені кіча

Ir al canal en Telegram

вже не качан | малюємо, звучимо, чілимо і шрексуємо🤌 .* для зв'язку — @ksoksob .* підтримати авторку та шреку на каву — https://send.monobank.ua/jar/AX3YiuBS4x .* TIKTOK — https://www.tiktok.com/@ksoksoksob?_t=ZM-8vcJdxdcIuD&_r=1

Mostrar más
Ucrania37 240La categoría no está especificada
269
Suscriptores
Sin datos24 horas
+137 días
+1730 días
Archivo de publicaciones
зацініть яка краса
зацініть яка краса

точно знаю що хотіла б якось зробити чую чи акутагаву😔

лише за один вечір я встигла побути трьома!!! персами!!! перуки капець як змінюють людей😮
+2
лише за один вечір я встигла побути трьома!!! персами!!! перуки капець як змінюють людей😮

!!!!!
+1
!!!!!

МАФІЯ ВПЕРЕД ВПЕРЕД ВПЕРЕЕЕД
МАФІЯ ВПЕРЕД ВПЕРЕД ВПЕРЕЕЕД

В темнім-темнім лісі ти зрештою прокинулася, злякане обличчя, а вчора мала інше🔮 Ось і вийшов наш Гелловінський хор над яким
В темнім-темнім лісі ти зрештою прокинулася, злякане обличчя, а вчора мала інше🔮 Ось і вийшов наш Гелловінський хор над яким ми працювали доволі довго й тяжко Над артами ми працювали аж втрьох Скетч: @eliaxis_yt Лайнарт: @Arzh063 Колоринг: @kachachachanb Happy Halloween 🎃👻

намалювала себе любіму яка кожного разу кричить "ДОБРИЙ ДЕНЬ"

попросили в одній кафешці(юмотаку) залишити якійсь свої малюночки 😤😤😤
+3
попросили в одній кафешці(юмотаку) залишити якійсь свої малюночки 😤😤😤

дуже дякую всім за слова підтримки. це справді для мене зараз дуже важливо, щоб почати нарешті рухатись вперед. справді дякую :"(

закину бо да

в #косплан

сміюсь над цим день х
сміюсь над цим день х

нямнямнямням
+2
нямнямнямням

щось мутиться
щось мутиться

sticker.webp0.24 KB

який же це ахуй це відвал всього я не можу Я НЕ ДИХАЮ

я вже всіх дістала з цим опенінгом і вас дістану

всім фанатам бліча добридень знайте я вмерла по причині ЦЬОГО https://youtu.be/ECWciPlUt0s?si=26DgI2ye6Qacj776

досить вбивати качанів😭
досить вбивати качанів😭