ім'я мені кіча
الذهاب إلى القناة على Telegram
вже не качан | малюємо, звучимо, чілимо і шрексуємо🤌 .* для зв'язку — @ksoksob .* підтримати авторку та шреку на каву — https://send.monobank.ua/jar/AX3YiuBS4x .* TIKTOK — https://www.tiktok.com/@ksoksoksob?_t=ZM-8vcJdxdcIuD&_r=1
إظهار المزيدأوكرانيا37 240الفئة غير محددة
269
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
+137 أيام
+1730 أيام
أرشيف المشاركات
+2
лише за один вечір я встигла побути трьома!!! персами!!! перуки капець як змінюють людей😮
Repost from 💎База Негатива🦔
В темнім-темнім лісі ти зрештою прокинулася, злякане обличчя, а вчора мала інше🔮
Ось і вийшов наш Гелловінський хор над яким ми працювали доволі довго й тяжко
Над артами ми працювали аж втрьох
Скетч: @eliaxis_yt
Лайнарт: @Arzh063
Колоринг: @kachachachanb
Happy Halloween 🎃👻
дуже дякую всім за слова підтримки. це справді для мене зараз дуже важливо, щоб почати нарешті рухатись вперед. справді дякую :"(
всім фанатам бліча добридень
знайте я вмерла по причині ЦЬОГО
https://youtu.be/ECWciPlUt0s?si=26DgI2ye6Qacj776
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
