es
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Ir al canal en Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram BootUse UA

El canal BootUse UA (@bootuse) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 12 836 suscriptores, ocupando la posición 9 901 en la categoría Tecnologías y Aplicaciones y el puesto 4 650 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 12 836 suscriptores.

Según los últimos datos del 22 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de -59, y en las últimas 24 horas de -5, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 66.26%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 34.67% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 8 508 visualizaciones. En el primer día suele acumular 4 452 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 58.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 23 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Tecnologías y Aplicaciones.

12 836
Suscriptores
-524 horas
-67 días
-5930 días
Archivo de publicaciones
У Fossibot з'явилось таке - це "балконна система зберігання енергії". Ємність - 1958 Вт*год і можна розширювати. Але вихідна
+1
У Fossibot з'явилось таке - це "балконна система зберігання енергії". Ємність - 1958 Вт*год і можна розширювати. Але вихідна потужність - 800Вт від мережі, і 1200 - при живленні від акумів. І така штука орієнтована в першу чергу на роботу від сонця. Додаток інший - Fossibot. Є якась інтеграція з розумним будинком. І схоже, що воно дуже тихе. Fossibot FBP1200

Ще один скажений інструмент, який вигадали люди - це ультразвуковий ніж. Але пластик він плавить. https://s.click.aliexpress.
Ще один скажений інструмент, який вигадали люди - це ультразвуковий ніж. Але пластик він плавить. https://s.click.aliexpress.com/e/_c409YUMn

І додали акумулятор настінного кріплення. Але доставка ой яка дорога. Разом з доставкою 39000 грн. https://ua.wattcycle.com/p
І додали акумулятор настінного кріплення. Але доставка ой яка дорога. Разом з доставкою 39000 грн. https://ua.wattcycle.com/products/lifepo4-48v-100ah-wall-mounted-battery?ref=ukraine

Отже які елементи стоять в цьому акумі від Wattcycle я не знаю, але бмс тут від TDT - 1001. Струм балансування до 3А, має Blu
Отже які елементи стоять в цьому акумі від Wattcycle я не знаю, але бмс тут від TDT - 1001. Струм балансування до 3А, має Bluetooth і можливість підключення wifi адаптера. (тобто є вихід UART з живленням). Модуль обмеження струму 10А. Підключається до Home Assistant. Деякі налаштування можна робити з екрана. Підтримує багато протоколів інверторів. В Україні в Запоріжжі є один відомий дядько блогер, який ці бмс дуже полюбляє. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3NlznJD

38000 грн з доставкою та промокодом. От реально вони якісь дивні. Казав - зменшіть вартість, куплю. Зменшили, але я вже встиг
38000 грн з доставкою та промокодом. От реально вони якісь дивні. Казав - зменшіть вартість, куплю. Зменшили, але я вже встиг купити інший акум. Отже, вартість вони зменшили. І це Gen2 - з активним балансиром. На огляд не дають, що є прикро. https://ua.wattcycle.com/products/48v-lifepo4-100ah-rack-battery?ref=ukraine

Розірвали українці європейські магазини, але станції десь на підході. Чи підпливі. AFERIY P280 - 2800W потужність, ємність 20
Розірвали українці європейські магазини, але станції десь на підході. Чи підпливі. AFERIY P280 - 2800W потужність, ємність 2048 Вт*год, але є порт розширення акумів. І вгадайте на яку напругу там акум? 51.2В. Але лише їде на склади Європи. З промокодами 816Є. Доставку через нпшоппінг. Промо код BOOTUSEUA

Двонапружний Powmr. Не вмер. На 12В та на 24В. https://youtu.be/xS3cs9sKB5g

Ого. 3000 продано, оцінка 4.9. Електрична викрутка з тріскачкою. WX242. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3FquFIX
Ого. 3000 продано, оцінка 4.9. Електрична викрутка з тріскачкою. WX242. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3FquFIX

Підвищувач напруги DC-DC в корпусі. Доставка коштує грошей, але струм 40А максимальний. Це означає, що з 12В акума можна витя
Підвищувач напруги DC-DC в корпусі. Доставка коштує грошей, але струм 40А максимальний. Це означає, що з 12В акума можна витягнути до 400-500Вт потужності. Такий собі варіант підзаряджання зарядних станцій. Доставка коштує окремо. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3LYWcl1 тут без корпуса, але дешевше -https://s.click.aliexpress.com/e/_c2wSVBJ1

Переможці: @hor_vvvv

Приїхало реле з енергомоніторингом та екраном - TONGOU TO-Q-SYS і так як пристрій надто новий, то нормально працювати з zigbe
+1
Приїхало реле з енергомоніторингом та екраном - TONGOU TO-Q-SYS і так як пристрій надто новий, то нормально працювати з zigbee2mqtt він не бажає - спамить, частину даних повільно обновляє. А з шлюзом Tuya працює ідеально. Тож поки що рекомендую реле без екрану - TONGOU TO-Q-SY2-163JZT. Воно працює добре з з2м.

17.01.2025 о 21-й годині до когось поїде цей АВР. Лежить без діла, місце займає. Працював мало і лише в ручному режимі, бо в
17.01.2025 о 21-й годині до когось поїде цей АВР. Лежить без діла, місце займає. Працював мало і лише в ручному режимі, бо в автоматичному надто гучний. Опис девайса тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3x6Gqkn В результаті перешов на 3х позиційний, він же 1-0-2 перемикач. І в моєму випадку з Аненджи можна було однополюсний ставити.

Деякі новини про Fossibot. F1200 знімають з виробництва. З'явиться нова модель F1800. Знижки зараз зменшили. І F2400 зараз од
Деякі новини про Fossibot. F1200 знімають з виробництва. З'явиться нова модель F1800. Знижки зараз зменшили. І F2400 зараз одна з самих популярних моделей. Європейський сайт Fossibot - https://eu.fossibot.com/jafthdox Промокоди: YTS12BU : https://fossibot.pro/YTS12BU для F1200 YTS24BU : https://fossibot.pro/YTS24BU для F2400 YTS36BU : https://fossibot.pro/YTS36BU для F3600

Це називається - проснулись. Назва і продукція схожа на іншу торгову марку, але ціна - цікава, хіба що доставку самому через НП шоппінг доведеться робити. Але ще у них є 7% знижки. Курс євро 51, то вартість батареї 289*51 = 14700 грн. Вага 22 кг. Доставка буде десь під 2800 грн. Якщо замовляти, то через СКЛАД НП В НІМЕЧЧИНІ, то там є 0% VAT. https://lithink.de/uk/products/24v-100ah-lifepo4-batterie-tiefentladung-kaelteschutz-trolling-wohnmobil-solar?ref=bootuseua

І ось з такими відключеннями я познайомився з розбалансом послідовно з'єднаних акумів. Тож повісив на них балансир. Він перел
І ось з такими відключеннями я познайомився з розбалансом послідовно з'єднаних акумів. Тож повісив на них балансир. Він переливає енергію при різниці в напрузі між акумами, тож переливання я бачив як при заряджанні, так і при розряджанні. І це при тому, що 2 акума зроблені майже з однакових елементів. І 10А не побачив на BM202S. Максимум 2-3А. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3KXbSSx

PECRON E2400LFP 2400 Вт 2048 Вт·год. ₴32 942 грн + доставка Характеристики такі ж як і у Fossibot F2400, але є порт для підкл
+1
PECRON E2400LFP 2400 Вт 2048 Вт·год. ₴32 942 грн + доставка Характеристики такі ж як і у Fossibot F2400, але є порт для підключення додаткових акумуляторів. ДБЖ 20 мс. 800 Вт на сонячний вхід. 2 type-c виходи. Wifi. І мала станція у них теж нічого так. PECRON E600LFP 1200 Вт 614 Вт·год І теж є порт розширення. 14 562,61 грн Панове, хто користується? Пишіть відгуки. Цікаво.

Приїхав до мене Powmr POW-HVM4.2K-24V-D на 2 напруги - 12 та 24В. При 12В - потужність максимальна 2300Вт. При 24В - 4200Вт.
+2
Приїхав до мене Powmr POW-HVM4.2K-24V-D на 2 напруги - 12 та 24В. При 12В - потужність максимальна 2300Вт. При 24В - 4200Вт. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4n94waH тут дешевше - https://fas.st/ItOLv Замовляв 28.11.25 приїхав 10.01.26. Є комунікація з бмс JK BMS інверторною та вбудований вайфай.

Комунікаційна плата для бмс JK BMS. CAN, RS485 Схоже, що не тільки для v19. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4efZsuX
Комунікаційна плата для бмс JK BMS. CAN, RS485 Схоже, що не тільки для v19. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4efZsuX

Розпродаж січень 2026 року. З 12.01.26. УВАГА! Якщо вам потрібні великі промокоди використати, то краще це робити о 1й годині
Розпродаж січень 2026 року. З 12.01.26. УВАГА! Якщо вам потрібні великі промокоди використати, то краще це робити о 1й годині ночі. Бо вранці їх вже не буде. Сторінка розпродажу https://s.click.aliexpress.com/e/_c3jP84qx Коди для України: UASICHENXX02 - знижка 2 від 15$ UASICHENXX04 - знижка 4 від 29$ UASICHENXX07 - знижка 7 від 49$ UASICHENXX10 - знижка 10 від 79$ UASICHENXX15 - знижка 15 від 109$ UASICHENXX20 - знижка 20 від 159$ UASICHENXX30 - знижка 30 від 249$ UASICHENXX40 - знижка 45 від 369$ UASICHENXX60 - знижка 60 від 499$ Коди для Польщі: PLSICH02 - знижка 2 від 15$ PLSICH04 - знижка 4 від 29$ PLSICH07 - знижка 7 від 49$ PLSICH10 - знижка 10 від 79$ PLSICH15 - знижка 15 від 109$ PLSICH20 - знижка 20 від 159$ PLSICH30 - знижка 30 від 249$ PLSICH40 - знижка 40 від 369$ PLSICH60 - знижка 60 від 499$

Одне блогерятко (я) чомусь завжди вважав, що ЗУБР - це українське виробництво. Але Куплю про всяк випадок на заміну китайсько
Одне блогерятко (я) чомусь завжди вважав, що ЗУБР - це українське виробництво. Але Куплю про всяк випадок на заміну китайському без налаштувань, бо напруга скаче як коза на ціпку. Обмежу 200-250В.