ar
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

الذهاب إلى القناة على Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام BootUse UA

تُعد قناة BootUse UA (@bootuse) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 12 836 مشتركاً، محتلاً المرتبة 9 901 في فئة التكنولوجيات والتطبيقات والمرتبة 4 650 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 12 836 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 22 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار -59، وفي آخر 24 ساعة بمقدار -5، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 66.26‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 34.67‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 8 508 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 4 452 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 58.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 23 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة التكنولوجيات والتطبيقات.

12 836
المشتركون
-524 ساعات
-67 أيام
-5930 أيام
أرشيف المشاركات
У Fossibot з'явилось таке - це "балконна система зберігання енергії". Ємність - 1958 Вт*год і можна розширювати. Але вихідна
+1
У Fossibot з'явилось таке - це "балконна система зберігання енергії". Ємність - 1958 Вт*год і можна розширювати. Але вихідна потужність - 800Вт від мережі, і 1200 - при живленні від акумів. І така штука орієнтована в першу чергу на роботу від сонця. Додаток інший - Fossibot. Є якась інтеграція з розумним будинком. І схоже, що воно дуже тихе. Fossibot FBP1200

Ще один скажений інструмент, який вигадали люди - це ультразвуковий ніж. Але пластик він плавить. https://s.click.aliexpress.
Ще один скажений інструмент, який вигадали люди - це ультразвуковий ніж. Але пластик він плавить. https://s.click.aliexpress.com/e/_c409YUMn

І додали акумулятор настінного кріплення. Але доставка ой яка дорога. Разом з доставкою 39000 грн. https://ua.wattcycle.com/p
І додали акумулятор настінного кріплення. Але доставка ой яка дорога. Разом з доставкою 39000 грн. https://ua.wattcycle.com/products/lifepo4-48v-100ah-wall-mounted-battery?ref=ukraine

Отже які елементи стоять в цьому акумі від Wattcycle я не знаю, але бмс тут від TDT - 1001. Струм балансування до 3А, має Blu
Отже які елементи стоять в цьому акумі від Wattcycle я не знаю, але бмс тут від TDT - 1001. Струм балансування до 3А, має Bluetooth і можливість підключення wifi адаптера. (тобто є вихід UART з живленням). Модуль обмеження струму 10А. Підключається до Home Assistant. Деякі налаштування можна робити з екрана. Підтримує багато протоколів інверторів. В Україні в Запоріжжі є один відомий дядько блогер, який ці бмс дуже полюбляє. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3NlznJD

38000 грн з доставкою та промокодом. От реально вони якісь дивні. Казав - зменшіть вартість, куплю. Зменшили, але я вже встиг
38000 грн з доставкою та промокодом. От реально вони якісь дивні. Казав - зменшіть вартість, куплю. Зменшили, але я вже встиг купити інший акум. Отже, вартість вони зменшили. І це Gen2 - з активним балансиром. На огляд не дають, що є прикро. https://ua.wattcycle.com/products/48v-lifepo4-100ah-rack-battery?ref=ukraine

Розірвали українці європейські магазини, але станції десь на підході. Чи підпливі. AFERIY P280 - 2800W потужність, ємність 20
Розірвали українці європейські магазини, але станції десь на підході. Чи підпливі. AFERIY P280 - 2800W потужність, ємність 2048 Вт*год, але є порт розширення акумів. І вгадайте на яку напругу там акум? 51.2В. Але лише їде на склади Європи. З промокодами 816Є. Доставку через нпшоппінг. Промо код BOOTUSEUA

Двонапружний Powmr. Не вмер. На 12В та на 24В. https://youtu.be/xS3cs9sKB5g

Ого. 3000 продано, оцінка 4.9. Електрична викрутка з тріскачкою. WX242. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3FquFIX
Ого. 3000 продано, оцінка 4.9. Електрична викрутка з тріскачкою. WX242. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3FquFIX

Підвищувач напруги DC-DC в корпусі. Доставка коштує грошей, але струм 40А максимальний. Це означає, що з 12В акума можна витя
Підвищувач напруги DC-DC в корпусі. Доставка коштує грошей, але струм 40А максимальний. Це означає, що з 12В акума можна витягнути до 400-500Вт потужності. Такий собі варіант підзаряджання зарядних станцій. Доставка коштує окремо. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3LYWcl1 тут без корпуса, але дешевше -https://s.click.aliexpress.com/e/_c2wSVBJ1

Переможці: @hor_vvvv

Приїхало реле з енергомоніторингом та екраном - TONGOU TO-Q-SYS і так як пристрій надто новий, то нормально працювати з zigbe
+1
Приїхало реле з енергомоніторингом та екраном - TONGOU TO-Q-SYS і так як пристрій надто новий, то нормально працювати з zigbee2mqtt він не бажає - спамить, частину даних повільно обновляє. А з шлюзом Tuya працює ідеально. Тож поки що рекомендую реле без екрану - TONGOU TO-Q-SY2-163JZT. Воно працює добре з з2м.

17.01.2025 о 21-й годині до когось поїде цей АВР. Лежить без діла, місце займає. Працював мало і лише в ручному режимі, бо в
17.01.2025 о 21-й годині до когось поїде цей АВР. Лежить без діла, місце займає. Працював мало і лише в ручному режимі, бо в автоматичному надто гучний. Опис девайса тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3x6Gqkn В результаті перешов на 3х позиційний, він же 1-0-2 перемикач. І в моєму випадку з Аненджи можна було однополюсний ставити.

Деякі новини про Fossibot. F1200 знімають з виробництва. З'явиться нова модель F1800. Знижки зараз зменшили. І F2400 зараз од
Деякі новини про Fossibot. F1200 знімають з виробництва. З'явиться нова модель F1800. Знижки зараз зменшили. І F2400 зараз одна з самих популярних моделей. Європейський сайт Fossibot - https://eu.fossibot.com/jafthdox Промокоди: YTS12BU : https://fossibot.pro/YTS12BU для F1200 YTS24BU : https://fossibot.pro/YTS24BU для F2400 YTS36BU : https://fossibot.pro/YTS36BU для F3600

Це називається - проснулись. Назва і продукція схожа на іншу торгову марку, але ціна - цікава, хіба що доставку самому через НП шоппінг доведеться робити. Але ще у них є 7% знижки. Курс євро 51, то вартість батареї 289*51 = 14700 грн. Вага 22 кг. Доставка буде десь під 2800 грн. Якщо замовляти, то через СКЛАД НП В НІМЕЧЧИНІ, то там є 0% VAT. https://lithink.de/uk/products/24v-100ah-lifepo4-batterie-tiefentladung-kaelteschutz-trolling-wohnmobil-solar?ref=bootuseua

І ось з такими відключеннями я познайомився з розбалансом послідовно з'єднаних акумів. Тож повісив на них балансир. Він перел
І ось з такими відключеннями я познайомився з розбалансом послідовно з'єднаних акумів. Тож повісив на них балансир. Він переливає енергію при різниці в напрузі між акумами, тож переливання я бачив як при заряджанні, так і при розряджанні. І це при тому, що 2 акума зроблені майже з однакових елементів. І 10А не побачив на BM202S. Максимум 2-3А. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3KXbSSx

PECRON E2400LFP 2400 Вт 2048 Вт·год. ₴32 942 грн + доставка Характеристики такі ж як і у Fossibot F2400, але є порт для підкл
+1
PECRON E2400LFP 2400 Вт 2048 Вт·год. ₴32 942 грн + доставка Характеристики такі ж як і у Fossibot F2400, але є порт для підключення додаткових акумуляторів. ДБЖ 20 мс. 800 Вт на сонячний вхід. 2 type-c виходи. Wifi. І мала станція у них теж нічого так. PECRON E600LFP 1200 Вт 614 Вт·год І теж є порт розширення. 14 562,61 грн Панове, хто користується? Пишіть відгуки. Цікаво.

Приїхав до мене Powmr POW-HVM4.2K-24V-D на 2 напруги - 12 та 24В. При 12В - потужність максимальна 2300Вт. При 24В - 4200Вт.
+2
Приїхав до мене Powmr POW-HVM4.2K-24V-D на 2 напруги - 12 та 24В. При 12В - потужність максимальна 2300Вт. При 24В - 4200Вт. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4n94waH тут дешевше - https://fas.st/ItOLv Замовляв 28.11.25 приїхав 10.01.26. Є комунікація з бмс JK BMS інверторною та вбудований вайфай.

Комунікаційна плата для бмс JK BMS. CAN, RS485 Схоже, що не тільки для v19. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4efZsuX
Комунікаційна плата для бмс JK BMS. CAN, RS485 Схоже, що не тільки для v19. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4efZsuX

Розпродаж січень 2026 року. З 12.01.26. УВАГА! Якщо вам потрібні великі промокоди використати, то краще це робити о 1й годині
Розпродаж січень 2026 року. З 12.01.26. УВАГА! Якщо вам потрібні великі промокоди використати, то краще це робити о 1й годині ночі. Бо вранці їх вже не буде. Сторінка розпродажу https://s.click.aliexpress.com/e/_c3jP84qx Коди для України: UASICHENXX02 - знижка 2 від 15$ UASICHENXX04 - знижка 4 від 29$ UASICHENXX07 - знижка 7 від 49$ UASICHENXX10 - знижка 10 від 79$ UASICHENXX15 - знижка 15 від 109$ UASICHENXX20 - знижка 20 від 159$ UASICHENXX30 - знижка 30 від 249$ UASICHENXX40 - знижка 45 від 369$ UASICHENXX60 - знижка 60 від 499$ Коди для Польщі: PLSICH02 - знижка 2 від 15$ PLSICH04 - знижка 4 від 29$ PLSICH07 - знижка 7 від 49$ PLSICH10 - знижка 10 від 79$ PLSICH15 - знижка 15 від 109$ PLSICH20 - знижка 20 від 159$ PLSICH30 - знижка 30 від 249$ PLSICH40 - знижка 40 від 369$ PLSICH60 - знижка 60 від 499$

Одне блогерятко (я) чомусь завжди вважав, що ЗУБР - це українське виробництво. Але Куплю про всяк випадок на заміну китайсько
Одне блогерятко (я) чомусь завжди вважав, що ЗУБР - це українське виробництво. Але Куплю про всяк випадок на заміну китайському без налаштувань, бо напруга скаче як коза на ціпку. Обмежу 200-250В.