es
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Ir al canal en Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram BootUse UA

El canal BootUse UA (@bootuse) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 12 841 suscriptores, ocupando la posición 9 868 en la categoría Tecnologías y Aplicaciones y el puesto 4 650 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 12 841 suscriptores.

Según los últimos datos del 25 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de -60, y en las últimas 24 horas de 2, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 66.92%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 36.47% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 8 594 visualizaciones. En el primer día suele acumular 4 684 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 59.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 26 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Tecnologías y Aplicaciones.

12 841
Suscriptores
+224 horas
+37 días
-6030 días
Archivo de publicaciones
Додав трішки даташитів на акуми, може комусь буде цікаво. Коментарі до відео про стискання просто жестяк. Волосся на бороді дибки. Зверніть увагу на пункт 2.6.3 на скріншоті. Живіть тепер з цим.

Стискати, чи не стискати з Lifepo4. Рубрика "живіть тепер з цим". https://youtu.be/K4efWyT-XYo

За публікацію повідомлення про акцію у Артлайна у якості оплати прийняв дві котушки 3кг PLA Creality. І в понеділок 21 жовтня
За публікацію повідомлення про акцію у Артлайна у якості оплати прийняв дві котушки 3кг PLA Creality. І в понеділок 21 жовтня о 21:00 вони поїдуть до когось з вас, друкарі. Чудова нагода протестувати якість пластику від креаліті, а він в них хорошої якості. По котушці в руки! Третьому щасливчику поїде 2 котушки швидкого пластику Ender Creality)(попереджаю, одна котушка розпакована). Доставка НП. Якщо воно вам не потрібно, не приймайте участь.

Якщо є хтось, хто до цих пір не купив собі повну торбу акумуляторів, то ось ще один продавець - GobelPower. Пишуть, що є скла
Якщо є хтось, хто до цих пір не купив собі повну торбу акумуляторів, то ось ще один продавець - GobelPower. Пишуть, що є склад в Україні з EVE LF280K. Уточнив ціну - 3700 грн і точно є на складі. 12-04-24 виготовлення. Хто мав справу - напишіть, як все пройшло. А ще в них є розділ Downloads з даташитами на акуми.

Починаю полювання на осцилограф Rigol DHO804. 4 канали, можна розблокувати 100МГц та 50 Мпоінтів (от тільки навіщо, поки що н
Починаю полювання на осцилограф Rigol DHO804. 4 канали, можна розблокувати 100МГц та 50 Мпоінтів (от тільки навіщо, поки що незрозуміло, але можна). Тачскрін, живлення від PD. Але нема вбудованого генератора. Тож чекаю розпродаж. Якщо будуть вільні 30$ промокоди, то придбаю тут: https://s.click.aliexpress.com/e/_DETYCRF Але якщо будуть 50$ промо, то тут: https://s.click.aliexpress.com/e/_DCk0o3b Але розпродажі трішки розчаровують. Мабуть не потрібно було зачаровуватись.

Кишеньковий осцилограф Fnirsi DSO510 - хороший подарунок початківцю аматору. Коли я починав, то осцилографи були на вагу золо
Кишеньковий осцилограф Fnirsi DSO510 - хороший подарунок початківцю аматору. Коли я починав, то осцилографи були на вагу золота. І питання спільноті. Дуже хоче придбати хороший осцилограф не за всі гроші світу. Бюджет 300-400. Що порекомендуєте? Не менше 100МГц, 1Гсемпл. https://s.click.aliexpress.com/e/_DlUmzml

Вітаю. А хто мав справу з такими запобіжниками? Це запобіжники для телекомунікаційного обладнання. Самі вставки є різних виро
Вітаю. А хто мав справу з такими запобіжниками? Це запобіжники для телекомунікаційного обладнання. Самі вставки є різних виробників. https://s.click.aliexpress.com/e/_DCCI0kz

Трішки стомився пояснювати коментаторам, що кількість циклів Lifepo4 навіть в даташитах на акуми - це величина, яку можна навіть не згадувати лишній раз, тож зробив маленьке відео саме про цикли заряду - розряду, і про те, що на них негативно впливає. Може комусь стане до нагоди така інформація. https://youtu.be/DvX9hudvV5M

Нагрівайки дизельні штука хороша, але не встановлюйте таке в квартирах. Був би спиртовий. 😊 https://s.click.aliexpress.com/e
Нагрівайки дизельні штука хороша, але не встановлюйте таке в квартирах. Був би спиртовий. 😊 https://s.click.aliexpress.com/e/_DlzBJ9j

І наче сьогодні почався коротенький мікророзпродаж. Але дуже схоже, що ці коди лише для специфічних товарів. Чекайте 17 жовтн
І наче сьогодні почався коротенький мікророзпродаж. Але дуже схоже, що ці коди лише для специфічних товарів. Чекайте 17 жовтня. UA Знижка грн.100 замовлення від грн.1000: 10HB02 Знижка грн.210 замовлення від грн.1700: 10HB05 Знижка грн.340 замовлення від грн.2500: 10HB08 * 00:00 14 жовтня - 23:59 16 жовтня (Східної Європи)

Проснувся вранці і до мене доперло, чому в новинах постійно - то замерзнемо, то відключень не буде. ЦЕ такі хитрі качелі саме
+1
Проснувся вранці і до мене доперло, чому в новинах постійно - то замерзнемо, то відключень не буде. ЦЕ такі хитрі качелі саме для того, щоб китайці навезли на склади в Україні акуми, а вони перестали продаватись. І тоді китайці просто вимушені знизити на них ціни і розсилати блогерам. Пишуть, що готові батареї є на складі в Україні. І дуже прошу ділитись реальними відгуками, а не відосами блогерів. https://s.click.aliexpress.com/e/_DFyG85R

А це вам для підняття настрою. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmejdG1
А це вам для підняття настрою. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmejdG1

Не робіть чужих помилок, робіть свої. Пост застереження щодо використання малих батарей в ДБЖ. Це батарея на 10Аг 12,8В. Наче
+1
Не робіть чужих помилок, робіть свої. Пост застереження щодо використання малих батарей в ДБЖ. Це батарея на 10Аг 12,8В. Начебто вони зроблені для того, щоб замінити кислотно-свинцеві АКБ в ваших ДБЖ. Але зверніть увагу на характеристики - струм розряду 5А, максимальний струм розряду - 10А. Задача. ДБЖ для компа, комп споживає 200Вт, коефіцієнт ефективності ДБЖ хай буде 90%. Питання, який струм потрібен для того, щоб живити такий комп кілька хвилин. Напругу беремо 11В. https://s.click.aliexpress.com/e/_DBaqWhf

Тепер канал можна підтримати криптою - USDT TRC20 - TBLsCVU66YNokYsgYxYvRLZ34XMAQwo5Xd І нагадую вкотре, що ще є телеграм-фор
Тепер канал можна підтримати криптою - USDT TRC20 - TBLsCVU66YNokYsgYxYvRLZ34XMAQwo5Xd І нагадую вкотре, що ще є телеграм-форум.

Закінчив тестування акумулятора. Розбирається корпус складно, довелось одну сторону підвандалити але трішки. Ніякої піни всередині, але й акуми не витягнути просто так. QR коди клітин не захвецяні, тож декодуються. Корпус красиво зроблено. BMS не розумна, але й не потрібно. Балансир є. Все це є у відео. Довелось попотіти трішки, тож сподіваюсь, що зайде і що достойне вподобайки і коментаря в підтримку. Взагалі пишіть, чи користуєтесь ви до цих пір кислотно-свинцевими, чи літій-іонними звичайними акумами? В листопаді вони обіцяють навезти акумів пару сотень. І з вартістю трішки перебрав - біля 10000 грн. https://youtu.be/lgEGMHuK03M

Опа. Bluetti зробили якусь акцію. Зарядна станція АС180 - 649 Євро ( зазвичай 750 Євро) Станція АС70 - 499 Євро А монcтряка A
Опа. Bluetti зробили якусь акцію. Зарядна станція АС180 - 649 Євро ( зазвичай 750 Євро) Станція АС70 - 499 Євро А монcтряка AC200L - 1299 євро (зазвичай 1499 євро)

🚀 Великий розіграш від Артлайн! 🚀 Друкарська спільнота стрімко зростає, і компанія Артлайн радіє презентувати свій фірмовий
🚀 Великий розіграш від Артлайн! 🚀 Друкарська спільнота стрімко зростає, і компанія Артлайн радіє презентувати свій фірмовий філамент! 🎉 Щоб відсвяткувати це, ми підготували чудові подарунки для наших клієнтів: 💥 Як взяти участь? 1️⃣ Купуй будь-який філамент або смолу CREALITY на сайті ARTLINE або у партнерів. 2️⃣ Отримай унікальний код. 3️⃣ Зареєструй код за посиланням тут та ставай учасником розіграшу! 🎁 Що можна виграти? • 5 3D-принтерів K1C 🖨 • 10 сушок «Space Pi» ⚙️ • 10 наборів філаменту 🎨 📅 Коли відбудеться розіграш? 2 листопада під час онлайн трансляції на YouTube-каналі «ARTLINE3D»! Дивіться трансляцію за посиланням тут. Умови участі: 🔴 Потрібно бути підписником YouTube-каналу «ARTLINE3D». 🔴 Зареєструй свій код до 01.11.2024 включно. 🔴 Кількість кодів необмежена: чим більше філаментів – тим більше шансів на виграш! 🔝 Не пропусти свій шанс стати щасливим власником 3D-принтера! Удачі всім! 🤞 👉 Деталі тут #Артлайн #3Dпринтер #Розіграш #Creality #Філамент #ARTLINE3D

А чи мав хто з вас справу з акумами Powerwin? https://s.click.aliexpress.com/e/_DBA3vih
А чи мав хто з вас справу з акумами Powerwin? https://s.click.aliexpress.com/e/_DBA3vih

У Hi-link є ось такі датчики присутності людини. Коштують копійки, живляться від 3,3В. Є BLE та UART. Є офіційна інтеграція в
У Hi-link є ось такі датчики присутності людини. Коштують копійки, живляться від 3,3В. Є BLE та UART. Є офіційна інтеграція в Home Assistant. Як тільки увімкнути такий датчик біля сервера, в якому є налаштований блютуз адаптер, то майже моментально ХА побачить цей датчик. Перешкодою може бути метал чи вода. Дерево, МДФ, пластик не є перешкодою. LD2412 https://s.click.aliexpress.com/e/_DDC0nrF LD2450 - є лише UART, але можна розбити на зони і може відслідковувати до 3х людей . https://s.click.aliexpress.com/e/_DCSYKEd

Розібрав, зібрав, працює. https://youtu.be/lbgseuTTrVI