BootUse UA
前往频道在 Telegram
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat
显示更多📈 Telegram 频道 BootUse UA 的分析概览
频道 BootUse UA (@bootuse) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 12 841 名订阅者,在 技术与应用 类别中位列第 9 868,并在 乌克兰 地区排名第 4 650 位。
📊 受众指标与增长动态
自 невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 12 841 名订阅者。
根据 25 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -60,过去 24 小时变化为 2,整体触达仍然可观。
- 认证状态: 未认证
- 互动率 (ER): 平均受众互动率为 66.92%。内容发布后 24 小时内通常能获得 36.47% 的反应,占订阅者总量。
- 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 8 594 次浏览,首日通常累积 4 684 次浏览。
- 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 59。
- 主题关注点: 内容集中在 струм, напруга, бмс, продавець, f2400 等核心主题上。
📝 描述与内容策略
作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
“Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори.
Промокоди для аліекспрес.
Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat”
凭借高频更新(最新数据采集于 26 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 技术与应用 类别中的关键影响点。
12 841
订阅者
+224 小时
+37 天
-6030 天
帖子存档
12 837
Додав трішки даташитів на акуми, може комусь буде цікаво. Коментарі до відео про стискання просто жестяк. Волосся на бороді дибки.
Зверніть увагу на пункт 2.6.3 на скріншоті. Живіть тепер з цим.
12 837
Стискати, чи не стискати з Lifepo4.
Рубрика "живіть тепер з цим".
https://youtu.be/K4efWyT-XYo
12 837
За публікацію повідомлення про акцію у Артлайна у якості оплати прийняв дві котушки 3кг PLA Creality.
І в понеділок 21 жовтня о 21:00 вони поїдуть до когось з вас, друкарі.
Чудова нагода протестувати якість пластику від креаліті, а він в них хорошої якості.
По котушці в руки!
Третьому щасливчику поїде 2 котушки швидкого пластику Ender Creality)(попереджаю, одна котушка розпакована).
Доставка НП. Якщо воно вам не потрібно, не приймайте участь.
12 837
Якщо є хтось, хто до цих пір не купив собі повну торбу акумуляторів, то ось ще один продавець - GobelPower.
Пишуть, що є склад в Україні з EVE LF280K.
Уточнив ціну - 3700 грн і точно є на складі. 12-04-24 виготовлення.
Хто мав справу - напишіть, як все пройшло.
А ще в них є розділ Downloads з даташитами на акуми.
12 837
Починаю полювання на осцилограф Rigol DHO804.
4 канали, можна розблокувати 100МГц та 50 Мпоінтів (от тільки навіщо, поки що незрозуміло, але можна). Тачскрін, живлення від PD. Але нема вбудованого генератора.
Тож чекаю розпродаж.
Якщо будуть вільні 30$ промокоди, то придбаю тут:
https://s.click.aliexpress.com/e/_DETYCRF
Але якщо будуть 50$ промо, то тут:
https://s.click.aliexpress.com/e/_DCk0o3b
Але розпродажі трішки розчаровують. Мабуть не потрібно було зачаровуватись.
12 837
Кишеньковий осцилограф Fnirsi DSO510 - хороший подарунок початківцю аматору.
Коли я починав, то осцилографи були на вагу золота.
І питання спільноті. Дуже хоче придбати хороший осцилограф не за всі гроші світу. Бюджет 300-400. Що порекомендуєте? Не менше 100МГц, 1Гсемпл.
https://s.click.aliexpress.com/e/_DlUmzml
12 837
Вітаю. А хто мав справу з такими запобіжниками?
Це запобіжники для телекомунікаційного обладнання.
Самі вставки є різних виробників.
https://s.click.aliexpress.com/e/_DCCI0kz
12 837
Трішки стомився пояснювати коментаторам, що кількість циклів Lifepo4 навіть в даташитах на акуми - це величина, яку можна навіть не згадувати лишній раз, тож зробив маленьке відео саме про цикли заряду - розряду, і про те, що на них негативно впливає.
Може комусь стане до нагоди така інформація.
https://youtu.be/DvX9hudvV5M
12 837
Нагрівайки дизельні штука хороша, але не встановлюйте таке в квартирах.
Був би спиртовий. 😊
https://s.click.aliexpress.com/e/_DlzBJ9j
12 837
І наче сьогодні почався коротенький мікророзпродаж.
Але дуже схоже, що ці коди лише для специфічних товарів.
Чекайте 17 жовтня.
UA
Знижка грн.100 замовлення від грн.1000:
10HB02
Знижка грн.210 замовлення від грн.1700: 10HB05
Знижка грн.340 замовлення від грн.2500: 10HB08
* 00:00 14 жовтня - 23:59 16 жовтня (Східної Європи)12 837
Проснувся вранці і до мене доперло, чому в новинах постійно - то замерзнемо, то відключень не буде.
ЦЕ такі хитрі качелі саме для того, щоб китайці навезли на склади в Україні акуми, а вони перестали продаватись.
І тоді китайці просто вимушені знизити на них ціни і розсилати блогерам.
Пишуть, що готові батареї є на складі в Україні.
І дуже прошу ділитись реальними відгуками, а не відосами блогерів.
https://s.click.aliexpress.com/e/_DFyG85R
12 837
Не робіть чужих помилок, робіть свої.
Пост застереження щодо використання малих батарей в ДБЖ.
Це батарея на 10Аг 12,8В. Начебто вони зроблені для того, щоб замінити кислотно-свинцеві АКБ в ваших ДБЖ.
Але зверніть увагу на характеристики - струм розряду 5А, максимальний струм розряду - 10А.
Задача. ДБЖ для компа, комп споживає 200Вт, коефіцієнт ефективності ДБЖ хай буде 90%.
Питання, який струм потрібен для того, щоб живити такий комп кілька хвилин.
Напругу беремо 11В.
https://s.click.aliexpress.com/e/_DBaqWhf
12 837
Тепер канал можна підтримати криптою - USDT TRC20 -
TBLsCVU66YNokYsgYxYvRLZ34XMAQwo5Xd
І нагадую вкотре, що ще є телеграм-форум.12 837
Закінчив тестування акумулятора.
Розбирається корпус складно, довелось одну сторону підвандалити але трішки. Ніякої піни всередині, але й акуми не витягнути просто так. QR коди клітин не захвецяні, тож декодуються.
Корпус красиво зроблено. BMS не розумна, але й не потрібно. Балансир є.
Все це є у відео. Довелось попотіти трішки, тож сподіваюсь, що зайде і що достойне вподобайки і коментаря в підтримку.
Взагалі пишіть, чи користуєтесь ви до цих пір кислотно-свинцевими, чи літій-іонними звичайними акумами?
В листопаді вони обіцяють навезти акумів пару сотень.
І з вартістю трішки перебрав - біля 10000 грн.
https://youtu.be/lgEGMHuK03M
12 837
Опа. Bluetti зробили якусь акцію.
Зарядна станція АС180 - 649 Євро ( зазвичай 750 Євро)
Станція АС70 - 499 Євро
А монcтряка AC200L - 1299 євро (зазвичай 1499 євро)
12 837
🚀 Великий розіграш від Артлайн! 🚀
Друкарська спільнота стрімко зростає, і компанія Артлайн радіє презентувати свій фірмовий філамент! 🎉 Щоб відсвяткувати це, ми підготували чудові подарунки для наших клієнтів:
💥 Як взяти участь?
1️⃣ Купуй будь-який філамент або смолу CREALITY на сайті ARTLINE або у партнерів.
2️⃣ Отримай унікальний код.
3️⃣ Зареєструй код за посиланням тут та ставай учасником розіграшу!
🎁 Що можна виграти?
• 5 3D-принтерів K1C 🖨
• 10 сушок «Space Pi» ⚙️
• 10 наборів філаменту 🎨
📅 Коли відбудеться розіграш?
2 листопада під час онлайн трансляції на YouTube-каналі «ARTLINE3D»! Дивіться трансляцію за посиланням тут.
Умови участі:
🔴 Потрібно бути підписником YouTube-каналу «ARTLINE3D».
🔴 Зареєструй свій код до 01.11.2024 включно.
🔴 Кількість кодів необмежена: чим більше філаментів – тим більше шансів на виграш! 🔝
Не пропусти свій шанс стати щасливим власником 3D-принтера! Удачі всім! 🤞
👉 Деталі тут
#Артлайн #3Dпринтер #Розіграш #Creality #Філамент #ARTLINE3D
12 837
У Hi-link є ось такі датчики присутності людини.
Коштують копійки, живляться від 3,3В.
Є BLE та UART.
Є офіційна інтеграція в Home Assistant. Як тільки увімкнути такий датчик біля сервера, в якому є налаштований блютуз адаптер, то майже моментально ХА побачить цей датчик.
Перешкодою може бути метал чи вода.
Дерево, МДФ, пластик не є перешкодою.
LD2412
https://s.click.aliexpress.com/e/_DDC0nrF
LD2450 - є лише UART, але можна розбити на зони і може відслідковувати до 3х людей .
https://s.click.aliexpress.com/e/_DCSYKEd
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
