Артур Selfdotcom
Ir al canal en Telegram
2 435
Suscriptores
Sin datos24 horas
+17 días
+730 días
Archivo de publicaciones
2 434
не лякайтесь👀 старт ввечері, як я і казав, о сьомій.
+- через пів години дам вже всі інструкції і посилання на завантаження лаунчера і оплати по серверу :)
І десь біля сьомої підрублю стрімчик по цьому всьому ділу🫦
2 434
Це виходить я з Андрійком, працюємо над сервером :)
Фото з життя, нічого не вирізано, нічого не перекодовано.
by Денис
руки на стіл
2 434
Завтра о сьомій вечора будемо стартувати!
Через 24 години почнеться історія НАЙкращого серверу. За кілька годин перед стартом буде доступний лаунчер і, також, почнеться процес реєстрації.
Я буду все це діло стрімити.
Не пропустіть :)
2 434
Кайфик правда?) Фан інтро для Арканотехніки by Martian duck
Якщо автор дозволить, то я його собі свисну😈
2 434
Так, стосовно сервера: Все наче вказує на те, що в цю п'ятницю буде старт :)
Знову ж таки нічого не обіцяю на 100%, але ми пофіксили те, що не могли пофіксити і ще оптимізували деякі штуки🗣️
Якщо щось зміниться - я дам знати 💬
2 434
До речі, саме зараз ідеальний момент, щоб з'явився який нормальний конкурент донателло по функціоналу, бо монополія, очевидно, пала 😪
2 434
Лол... Виявляється, що оці лошкомийники, які називають себе адмінами в дискорді донателло, взагалі ні за що не відповідють... І коли я почав розпитувати їх опираючись на закон, вони почали відповідати що нічого не можуть зробити, і треба звертатись вище.
Прикол в тому, що посилання на дискорд прикріплене разом з посиланням на електронну пошту, на одному рівні, там не вказано де саме сидять менеджери вищої ланки і чи є такі менеджери взагалі.
А адміністрація дискорду донателло не зізнавалася в тому, що вони менеджери нижчого рівня...
Боже стільки часу пішло коту під хвіст поки йшло розбирання з цими донателлохами...
Я написав на пошту їм лист, тепер чекаю відповіді.. там взагалі така дурня відбувається...
Один з цих адміністраторів відповів, що питання стосовно коштів між донателло і фонді ведуться знаєте де?) в ТЕЛЕГРАМІ! Ніяких офіційних листів, запитів і т.д... вони просто як братанчики в тг переписувались... Ну це просто шарашакіна контора якась.
Якщо ви знаєте ще когось, в кого заблокували кошти, то пепекиньте їм це повідомлення, щоб вони написали листа на пошту донателло, щоб на це звернули увагу, бо інакше нас будуть футболити до нескінченності.
Ось посилання на пошту відразу:
hellodonatello.to@gmail.com
2 434
Ранок починається з кави, з претензій до донателло 🙂👍
(Так, я мусів залишити на останньому скріні, як мене хвалять, питання?)
2 434
Оце реально історичне фото:
Андрійко за секунду до того, як почне душити Ґедзя після закінчення запису серії..
by Іван Ратушний
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
