ar
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

الذهاب إلى القناة على Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

إظهار المزيد
2 436
المشتركون
-124 ساعات
-17 أيام
+630 أيام
أرشيف المشاركات
Шо :) готові до старту?)

Це виходить я з Андрійком, працюємо над сервером :) Фото з життя, нічого не вирізано, нічого не перекодовано. by Денис руки н
Це виходить я з Андрійком, працюємо над сервером :) Фото з життя, нічого не вирізано, нічого не перекодовано. by Денис руки на стіл

Завтра о сьомій вечора будемо стартувати! Через 24 години почнеться історія НАЙкращого серверу. За кілька годин перед стартом буде доступний лаунчер і, також, почнеться процес реєстрації. Я буду все це діло стрімити. Не пропустіть :)

Кайфик правда?) Фан інтро для Арканотехніки by Martian duck Якщо автор дозволить, то я його собі свисну😈

Так, стосовно сервера: Все наче вказує на те, що в цю п'ятницю буде старт :) Знову ж таки нічого не обіцяю на 100%, але ми пофіксили те, що не могли пофіксити і ще оптимізували деякі штуки🗣️ Якщо щось зміниться - я дам знати 💬

приємного перегляду) https://youtu.be/aOUwnw0ER30?si=lc1PQWqI3E9UFJxY

До речі, саме зараз ідеальний момент, щоб з'явився який нормальний конкурент донателло по функціоналу, бо монополія, очевидно, пала 😪

Лол... Виявляється, що оці лошкомийники, які називають себе адмінами в дискорді донателло, взагалі ні за що не відповідють...
Лол... Виявляється, що оці лошкомийники, які називають себе адмінами в дискорді донателло, взагалі ні за що не відповідють... І коли я почав розпитувати їх опираючись на закон, вони почали відповідати що нічого не можуть зробити, і треба звертатись вище. Прикол в тому, що посилання на дискорд прикріплене разом з посиланням на електронну пошту, на одному рівні, там не вказано де саме сидять менеджери вищої ланки і чи є такі менеджери взагалі. А адміністрація дискорду донателло не зізнавалася в тому, що вони менеджери нижчого рівня... Боже стільки часу пішло коту під хвіст поки йшло розбирання з цими донателлохами... Я написав на пошту їм лист, тепер чекаю відповіді.. там взагалі така дурня відбувається... Один з цих адміністраторів відповів, що питання стосовно коштів між донателло і фонді ведуться знаєте де?) в ТЕЛЕГРАМІ! Ніяких офіційних листів, запитів і т.д... вони просто як братанчики в тг переписувались... Ну це просто шарашакіна контора якась. Якщо ви знаєте ще когось, в кого заблокували кошти, то пепекиньте їм це повідомлення, щоб вони написали листа на пошту донателло, щоб на це звернули увагу, бо інакше нас будуть футболити до нескінченності. Ось посилання на пошту відразу: hellodonatello.to@gmail.com

Дякую😊 Але там, мабуть, більший хабарчик треба🙂‍↕️🤫
Дякую😊 Але там, мабуть, більший хабарчик треба🙂‍↕️🤫

Ґедзь завжди: 🥰 Ґедзь коли мова зайшла про ґроші: 👺

Ранок починається з кави, з претензій до донателло 🙂👍 (Так, я мусів залишити на останньому скріні, як мене хвалять, питання
+2
Ранок починається з кави, з претензій до донателло 🙂👍 (Так, я мусів залишити на останньому скріні, як мене хвалять, питання?)

Оце реально історичне фото: Андрійко за секунду до того, як почне душити Ґедзя після закінчення запису серії.. by Іван Ратушн
Оце реально історичне фото: Андрійко за секунду до того, як почне душити Ґедзя після закінчення запису серії.. by Іван Ратушний

знов мінус... важко...

Мені дали електрику, тому зараз продовжимо 😈

Лол... Ще й світло офнули в ті години коли воно мало бути....

тю...

лол, заставку не змінив...