es
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Ir al canal en Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Mostrar más
2 435
Suscriptores
Sin datos24 horas
-37 días
+430 días
Archivo de publicaciones

Дякую людині, яка написала мені, що в мене звук з мікрофону в стерео, а не в моно. Це реально було так, весь час відколи я працюю в Davinci Resolve. Тепер виправив😎

Етер - все) дякую всім, хто був на ньому, люблю вас - ЖЕСТЬ. Під кінець етеру ми щось так розговорилися, що мене вже пакують. Тим не менш, велика подяка донатерам) Сьогодні було багато нових імен в цьому списку меценатів (висіченому золотими буквами звісно🤭). Добраніч ♥️

Через ~20 хвилин етер по хардкорчику) спустимось до бедроку і будемо майнити діамантики🥵 заодно показкуємо трохи))

Коротше, давайте Старфілд реально завтра тоді🧙‍♂️ щоб вже все проходження було на одному каналі. А я домонтую відео тим часом)

Дивіться, що знайшов🥹 (Це просто скрін з часів Легкого Вітру)
Дивіться, що знайшов🥹 (Це просто скрін з часів Легкого Вітру)

Я дурень і я забув завчасно подати запит на проведення трансляцій на новому каналі... Тому старфілд буде ще на каналі з майнк
Я дурень і я забув завчасно подати запит на проведення трансляцій на новому каналі... Тому старфілд буде ще на каналі з майнкрафтом сьогодні💀

О котрій годині починаємо старфілд?
Anonymous voting

І детективний варіант🕵️‍♂️ by Олена Сонько
+1
І детективний варіант🕵️‍♂️ by Олена Сонько

Ранок починається з артів Ґедзь-версу👀 by Юрі
+3
Ранок починається з артів Ґедзь-версу👀 by Юрі

Сяду записати відео😶‍🌫️ Не етерами єдиними, як то кажуть) А от завтра... Завтра буде СТАРФІЛД!!!! Ох як я багато надій покладаю на цю гру 🧖🏻‍♂️🧖🏻‍♂️🧖🏻‍♂️

А що за прикол з цим "стопнаркотиком"? Це ж просто морозиво з маком, чому всі такі 🤯😨😰🫨?

Ну так-так...)
Ну так-так...)

це до вчорашнього етеру комент) А взагалі, я трохи його передивляюсь тепер, щоб бачити, що треба виправити) і я капець багато
це до вчорашнього етеру комент) А взагалі, я трохи його передивляюсь тепер, щоб бачити, що треба виправити) і я капець багато питаннь з чату пропустив🤕 десь 70% всіх повідомлень пройшли повз мене... Я звісно дуже задоволений, що нас було так багато, але мені варто бути трохи уважнішим😇

До речі, ось воно, те саме історичне фото))
До речі, ось воно, те саме історичне фото))

Я ще поспав і мені краще🌚

Я сьогодні прокинувся відразу з головним болем.. відчуваю, що цей день буде не найпродуктивнішим...

Ще бачу, що дуже вам сподобалося це прев'ю, тому тримайте))
Ще бачу, що дуже вам сподобалося це прев'ю, тому тримайте))