ch
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

前往频道在 Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

显示更多
2 435
订阅者
无数据24 小时
-37
+430
帖子存档
Дякую людині, яка написала мені, що в мене звук з мікрофону в стерео, а не в моно. Це реально було так, весь час відколи я працюю в Davinci Resolve. Тепер виправив😎

Етер - все) дякую всім, хто був на ньому, люблю вас - ЖЕСТЬ. Під кінець етеру ми щось так розговорилися, що мене вже пакують. Тим не менш, велика подяка донатерам) Сьогодні було багато нових імен в цьому списку меценатів (висіченому золотими буквами звісно🤭). Добраніч ♥️

Через ~20 хвилин етер по хардкорчику) спустимось до бедроку і будемо майнити діамантики🥵 заодно показкуємо трохи))

Коротше, давайте Старфілд реально завтра тоді🧙‍♂️ щоб вже все проходження було на одному каналі. А я домонтую відео тим часом)

Дивіться, що знайшов🥹 (Це просто скрін з часів Легкого Вітру)
Дивіться, що знайшов🥹 (Це просто скрін з часів Легкого Вітру)

Я дурень і я забув завчасно подати запит на проведення трансляцій на новому каналі... Тому старфілд буде ще на каналі з майнк
Я дурень і я забув завчасно подати запит на проведення трансляцій на новому каналі... Тому старфілд буде ще на каналі з майнкрафтом сьогодні💀

О котрій годині починаємо старфілд?
Anonymous voting

І детективний варіант🕵️‍♂️ by Олена Сонько
+1
І детективний варіант🕵️‍♂️ by Олена Сонько

Ранок починається з артів Ґедзь-версу👀 by Юрі
+3
Ранок починається з артів Ґедзь-версу👀 by Юрі

Сяду записати відео😶‍🌫️ Не етерами єдиними, як то кажуть) А от завтра... Завтра буде СТАРФІЛД!!!! Ох як я багато надій покладаю на цю гру 🧖🏻‍♂️🧖🏻‍♂️🧖🏻‍♂️

А що за прикол з цим "стопнаркотиком"? Це ж просто морозиво з маком, чому всі такі 🤯😨😰🫨?

Ну так-так...)
Ну так-так...)

це до вчорашнього етеру комент) А взагалі, я трохи його передивляюсь тепер, щоб бачити, що треба виправити) і я капець багато
це до вчорашнього етеру комент) А взагалі, я трохи його передивляюсь тепер, щоб бачити, що треба виправити) і я капець багато питаннь з чату пропустив🤕 десь 70% всіх повідомлень пройшли повз мене... Я звісно дуже задоволений, що нас було так багато, але мені варто бути трохи уважнішим😇

До речі, ось воно, те саме історичне фото))
До речі, ось воно, те саме історичне фото))

Я ще поспав і мені краще🌚

Я сьогодні прокинувся відразу з головним болем.. відчуваю, що цей день буде не найпродуктивнішим...

Ще бачу, що дуже вам сподобалося це прев'ю, тому тримайте))
Ще бачу, що дуже вам сподобалося це прев'ю, тому тримайте))

Артур Selfdotcom - Telegram 频道 @selfdotcom 的统计与分析