es
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Ir al canal en Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Mostrar más
2 437
Suscriptores
Sin datos24 horas
+27 días
+530 días
Archivo de publicaciones
Кінець етеру) Між іншим я сидів - страмив тисячу годин, сказав купу змістовних словосполучень. Тим часом які нарізки роблять глядачі:

🙂‍↕️
🙂‍↕️

Я так дивуюся, коли бачу десь коменти про "нові майнкрафт текстури на 100% краще🤓" Знаю, що заїзджена і проперджена вже ця т
+2
Я так дивуюся, коли бачу десь коменти про "нові майнкрафт текстури на 100% краще🤓" Знаю, що заїзджена і проперджена вже ця тема, але реально підбомблює, коли бачу такі тези.. Лол, ви бачите ці текстури два тижні на рік, коли в у вас "two weeks Minecraft phase". Єдиний хто засліплений ностальгією, це якраз оці двотижневі гравці. Їх тягне в гру, бо в них ностальгія за тим, що їм десь-колись було весело в неї грати і ось, раз на рік їх все ж пробиває на гру. Нові текстурки може і веселі, але в довгу з ними дуже важко бігати...

Ойой, якось я проҐавив котра година.. Сиджу над оновлення СВ, тому пропустив. Пограю з тим датапаком іншим разом. Тримайте за
Ойой, якось я проҐавив котра година.. Сиджу над оновлення СВ, тому пропустив. Пограю з тим датапаком іншим разом. Тримайте за це прикольчик з редіту 😇

Слухайте, а де ви тепер ведете соціальну інтернет-активність? Інстаграм таке як мертвий, це вже навіть не соціальна мережа, це advertising network. Фейсбук для людей постарше, твітер трохи навіжений і для досить вузької категорії людей. Пам'ятаю колись всі жостко постили в інстаграм мало не все підряд, всякі дурнички, рандомні фотки, зараз я не бачу ніде чогось подібного.

А ще, дивіться які класні труби тепер будуть в СВ:)
А ще, дивіться які класні труби тепер будуть в СВ:)

Мені підкинули якийсь рандомний датапак, сказали, що з ним буде важко грати в майнкрафт, чи шо... Але я ветеран БТВ, тому ми пройдемо його на стрімі. Десь о п'ятій почнемо

Мем вкрадений з ДС СофтВінду
Мем вкрадений з ДС СофтВінду

До п'ятниці, до речі, спробую викотити оновлення СофтВінду, там багато чого цікавого буде. На рахунок назви High Experience Craft (HEC), вона дуже важка... Її важко вимовляти і важко відміняти( за відмінками типу, не кенселінг) Тому повертаємось до назви "Softwind". Хоч вона і не передає суті збірки, але вже стала впізнаваною, певною мірою. Потім може хіба додам "Craft" в кінці, чи щось таке:)

Якщо що, то це не моє відео, якщо хтось не зроз👀 Так-так, не тільки Ґедзь може хвалити СофтВінд😎

Дивіться, є отакий відосик, про кайф СофтВінду. В ньому є деякі кринж-вставки (якщо подивитесь, то зрозумієте про що я). Але, знову ж таки, відос про СофтВінд, тому ділюся ним з вами: https://youtu.be/jbKeNiIJuRw

no context

я шось не дуже зроз... (з коментів)

photo content

монтую АрканоТехніку 😎

Вчора на стрімі ми дивилися трейлер цього модпаку: трейлер Коли я його побачив вперше, то трохи реально напружився, бо дуже суміжна тематика до High Experience Craft (софт вінду). А виявляється, що автор в відео просто показав найбільш вилизані моменти, які там є, опустивши весь кринж збірки. Можете завантажити і пограти, але він і близько не стоїть поряд з HEC-ом ;)

Пробую зробити нове лого для HEC. норм чи кринж?
Пробую зробити нове лого для HEC. норм чи кринж?

це я після шестигодинного стрімчика 😌 by Vika🐾Kit🐈‍⬛
це я після шестигодинного стрімчика 😌 by Vika🐾Kit🐈‍⬛